Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam opis producenta to wydaje mi się, że za 100 zeta warto kupić.

Przedstawiamy Ci najbardziej zaawansowaną cyfrową technologię audio na świecie opracowaną przez Bang & Olufsen. Otoczymy Cię porażającym najwyższą jakością dźwiękiem, porównywalnym z profesjonalnymi systemami audio. Samsung F300 zużywa mniej energii i emituje mniej ciepła, jednocześnie zapewniając silne i krystalicznie czyste brzmienie.

Kartę 1GB dają gratis, 111 MB wbudowanej pamięci, dwie baterie (620 mAh, Li-ion + 950 mAh, Li-ion w etui), przyzwoity czas rozmów/czuwania (5.3 / 330 h, podany przez producenta, więc spokojnie można to podzielić przez 2), dobry aparat z możliwością nagrywania (2,0 mpx aparat, 320x240 kamera- 15 klatek na sekunde), dobry wyświetlacz.

Ale dla siebie bym go nie kupił, jest jak dla mnie zbyt szpanerski, a poza tym wydaje mi się, że jest delikatny.

Odnośnik do komentarza
Taa, 349 zł. Pamiętaj, że w Plusie im się coś pomieszało w głowach.

Nie lepiej powiedzieć Plusowy bajbaj i przejść do Play tak jak ja :]

Tam masz taniej do wszystkich sieci a slidera z400 zdcydowanie lepszego niż d600 i e250 masz za 100zł w abonamencie play light.

Nie, bo wymieniam telefon na tatę, ja mam umowę nieograniczoną.

Odnośnik do komentarza
Kingston, słyszałem, że jednak są z nią jakieś problemy w tych Samsungach ;) Po tym pytaniu mam wrażenie, że przepłaciłem :-k

Chodziło mi o format karty (minisd, microsd, memory stick etc.), ale już sobie sprawdziłem.

Tak, przepłaciłeś. Za 25-30 PLN mogłeś miec. Ładnie naciągają :o

Nauczka na przyszłośc ;)

Odnośnik do komentarza
No i mam, E250 :) Za 19 zł, troszkę wyższy abonament, ale za to całkowicie za darmo to jednej osoby. Po zniżce dostałem też kartę pamięci 512MB za 40 zł. No i się bawię :]

 

 

Nie istnieje coś takiego, jak całkowicie darmo do jednej osoby :-) dokładnie to jest 2000 minut miesięcznie do wybranego numeru. Wiem, bo mam to samo :keke:

Odnośnik do komentarza
Tak, przepłaciłeś. Za 25-30 PLN mogłeś miec. Ładnie naciągają wow.GIF

A to mendy :> No ale cóż...

Nie istnieje coś takiego, jak całkowicie darmo do jednej osoby :-) dokładnie to jest 2000 minut miesięcznie do wybranego numeru. Wiem, bo mam to samo keke.gif

A to prawie to samo, bo ileż można miesięcznie wydzwonić do jednej osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Nie istnieje coś takiego, jak całkowicie darmo do jednej osoby :-) dokładnie to jest 2000 minut miesięcznie do wybranego numeru. Wiem, bo mam to samo keke.gif

A to prawie to samo, bo ileż można miesięcznie wydzwonić do jednej osoby ;)

 

Wierz mi, miałem już ze dwa czy trzy miesiące, że przekroczyłem te 2000 minut ...

Odnośnik do komentarza

Mialem w rekach SA6 i VS7 i uwazam, ze wiekszosc modeli Nokii moze im naskoczyc. Np. nawet w drogich modelach z serii 6xxx Nokia nie montuje dzisiaj takich wyswietlaczy jakie sa w leciwym juz SA6.

 

Poza tym pokaz mi telefon z porzadna obudowa i bateria 1660 mAh :>

 

Poza tym to oczywiscie swego rodzaju szpan. Nie chce miec takich sluchawek jak wszyscy. Z SE podoba mi sie W710i ale na niego mnie raczej nie stac.

Odnośnik do komentarza

Ja tam odradzam panasonica , sagema, lg i resztę, która na naszym rynku furory nie zrobiła i nie zrobi...

 

Bateria miszcz, wyświetlacz miszcz tylko wszystko jest mniut dopóki nie zacznie się psuc. Czesci są ciężko dostepne (bynajmniej z tych hurtowni w jakich braliśmy był kłopot), a jeśli są to ceny ciężkostrawne dla portfela...

 

Czasem warto rozważyc koszty ewentualnego serwisu niż tylko wyrywanie dupeczek na kom :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...