Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

@Millo: opłaca się serwisować telefony? Bi mi się wydaje, że nie.

Są tacy co nie serwisują, ale to raczej ludzie z przepełnionym kontami bankowymi... ;)

 

Wiadomo są naprawy nieopłacalne, bo się potrafi zdarzyc, że LCD do jakiegoś samsunga jest droższe niż ten samsung (używany oczywiście). Większośc napraw jednak nie przekracza kosztów ~10-20% wartości telefonu, a jeśli ktos nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości wymianiac komorki to bedzie go serwisowal.

Odnośnik do komentarza
Ja tam odradzam panasonica , sagema, lg i resztę, która na naszym rynku furory nie zrobiła i nie zrobi...

 

Bateria miszcz, wyświetlacz miszcz tylko wszystko jest mniut dopóki nie zacznie się psuc. Czesci są ciężko dostepne (bynajmniej z tych hurtowni w jakich braliśmy był kłopot), a jeśli są to ceny ciężkostrawne dla portfela...

 

Czasem warto rozważyc koszty ewentualnego serwisu niż tylko wyrywanie dupeczek na kom :>

elo, ale szyscy moi znajomi, ktorzy mieli panasonica nigdy nie mieli problemow z ich niezawodnoscia, ba ich panasonic'i przezywaly wiele nokii, siemensow i SE.

Odnośnik do komentarza
Ja tam odradzam panasonica , sagema, lg i resztę, która na naszym rynku furory nie zrobiła i nie zrobi...

 

Bateria miszcz, wyświetlacz miszcz tylko wszystko jest mniut dopóki nie zacznie się psuc. Czesci są ciężko dostepne (bynajmniej z tych hurtowni w jakich braliśmy był kłopot), a jeśli są to ceny ciężkostrawne dla portfela...

 

Czasem warto rozważyc koszty ewentualnego serwisu niż tylko wyrywanie dupeczek na kom :>

elo, ale szyscy moi znajomi, ktorzy mieli panasonica nigdy nie mieli problemow z ich niezawodnoscia, ba ich panasonic'i przezywaly wiele nokii, siemensow i SE.

Serio, pierwsze słyszę takie słowa o komórkach panasonica :-k

Inwestujesz swoje pieniądze, niech Ci służy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli obejdziesz się bez multimedialnych bajerów to lepiej niż 6310i chyba nie trafisz :-k

Zresztą można sprawdzic jak się trzyma cena tego telefonu na rynku :o

Bezawaryjny (najczęstsza usterka to chyba puszczanie styków pod baterią :-k ). Setki osób pyta o ten telefon, głównie Ci, którzy godzinami wiszą na telefonie i ma on służy GŁÓWNIE do dzwonienia.

Jeśli się zdecydujesz na kupno przez allegro to radzę przebrac ofertę, bo NOWY 6310i to zwykła ściema, gdyż tego modelu nokia od dawna nie produkuje. Dostajesz stare bebechy w nowej (nieoryginalnej, niepasującej) obudowie.

Używane w bardzo dobrym stanie u nas stały ~300-450 PLN.

Odnośnik do komentarza

a tak btw, to jeśli już ktoś nabędzie N 6151, to niech sprawdzi wpierw czy nie ma walniętego softu jak ja. Pisałem już wcześniej, że po wyłączeniu telefonu resetują się ustawienia dzwięków i wyświetlacza. Niestety bez ponownego wgrania softu się nie obędzie.

Zresztą kumpel miał podobnie w N 6280 :/

Odnośnik do komentarza
SE W200i obsługuje karty pamięci memory stick micro do 2 GB :>

Zazwyczaj jest tak, że jeśli telefon obsługuje karty pamięci 1GB to nie powinien miec najmniejszych problemów z obsługą kart 2GB. Problemy zaczynają się dopiero wyżej (4GB etc.)

wiesz, sugerowałem się opisem na stronie producenta :)Rozszerz pamięć urządzenia za pomocą najmniejszej karty pamięci dostępnej na rynku — Memory Stick Micro™ (M2™) (do 1GB)

Wychodzi więc, że lepiej zainwestować w 2gb (cena ok. 115 zły), niż w 1gb (cena ok. 80 zły)

Odnośnik do komentarza

dobra kupilem sobie Sagema My411x dostalem odrazu karte 512 i mam problem :/ nie moge nic wgrac na karte z komputera :/ ani przez czytnik kart - wyskakuje blad urzadzenia we/wy :o ani przez USB wtedy komp sie zawiesza :> idzie za to przez Blutka ale gdy np. mp3 dojdzie do konca to telefon wali komunikat ze odebrano nieznany obiekt i nigdzie nie ma :) moze to musi byc jakas jakosc odpowiednia czy cos ? cholera wie :D ale ogolnie telefon jest znosny i ciezki co wazne :D

 

karte zformatowalem w fonie, jest widoczna i zapisuje na nia sie zdjecia i filmy wiec moze byc wina kompa :/

Odnośnik do komentarza
A miał ktoś z Was Samsunga U600? Zastanawiam się nad zmianą telefonu i właśnie ten model przypadł mi do gustu. Ale chciałbym poznać opinie posiadaczy na jego temat. Przede wszystkim wady i zalety oraz jak spisują się klawisze dotykowe i bateria.

Ojciec też chce go kupić. Tylko w Anglii bo tam kosztuje 100 funtów a nie 1000zł... Chyba jest niezły bo znajomy ojca właśnie go ma i przy normalnym używaniu (dzwonienie, smski itd.), póki co wytrzymuje.

 

Mam pytanko planuje wziasc abonament i SE w200i mam zamiar opchnac ja za ok 450zl. Mam zamiar kupic w810i i szukam ewentualnie podobnej komork io podobnych parametrach, ale ewentualnie tanszej. W temaci komow jestem zero wiec czekam na sugestie/rady :)

Też chciałem W810i. Polecam go serdecznie. Nie posiada dżojstkia, który w soniakach się często psuje, niezły aparat i mp3. Czego chcieć więcej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...