Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w komisie, powiedziano mi, że jeżeli to tylko wyświetlacz, to naprawa wyniesie mnie 200 złotych, strach sie bać, co będzie kiedy uszkodziło się jeszcze coś w środku...

 

Wyobraź sobie, że dokonają wymiany za kwotę zakupu części :] A żyją z zasiłków państwowych.

 

Na twoim miejscu, jeśli miałbym i tak naprawiać ten telefon, a nie kupować nowy, wziąłbym ten wyświetlacz za 60zł i spróbował samemu/ z pomocą bardziej kumatych znajomych.

Ewentualnie mógłbym kupić ten wyświetlacz i podrzucić do zaufanego komisu, bo w takim przypadkowym istnieje spore ryzyko podmienienia na nieoryginalny... Przymyślę to wszystko, jednak najpierw udam się do jeszcze jednego punktu ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chce sobie wziac w Playu telefon na abonament. W wymagach dokumentach mozna wyczytac, ze niezbedny jest oczywiscie dowod osobisty, a takze jedna z rzeczy z megadlugiej listy. Mnie jako studenta interesuje punkt, cytuje:

 

h. legitymacja studencka lub indeks, aktualne zaświadczenie z dziekanatu (nie starsze niż 30 dni)

 

To znaczy, ze mam przyniesc albo legitke, albo indeks, albo zaswiadczenie, czy albo legitke + zaswiadczenie, albo indeks + zaswiadczenie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka pytań:

1. Szukam telefonu z klawiatura qwerty i - możliwie - z wifi. Macie jakieś propozycje, co brać, a czego nie?

2. Jako, że nie szukam żadnego kombajna, ani żadnych nowych i drogich cacek, zacząłem się zastanawiać nad SPV M3000. I teraz... mam Samsunga J600E i zastanawiam się, czy ktoś mający owe SPV M3000 chcialby się wymienić na ten telefon? Czy się to w ogóle temu komuś opłaca? :D.

3. Ile mógłbym żądać za J600E? Stan jest bardzo dobry, wygląda jak nowy, oczywiście mam wszystkie piapierki, do tego karta pamięci 512mb, oryg. ładowarka i słuchawki. Tak pi razy oko ;).

Odnośnik do komentarza
1. Szukam telefonu z klawiatura qwerty i - możliwie - z wifi. Macie jakieś propozycje, co brać, a czego nie?

2. Jako, że nie szukam żadnego kombajna, ani żadnych nowych i drogich cacek, zacząłem się zastanawiać nad SPV M3000. I teraz... mam Samsunga J600E i zastanawiam się, czy ktoś mający owe SPV M3000 chcialby się wymienić na ten telefon? Czy się to w ogóle temu komuś opłaca? D.gif.

3. Ile mógłbym żądać za J600E? Stan jest bardzo dobry, wygląda jak nowy, oczywiście mam wszystkie piapierki, do tego karta pamięci 512mb, oryg. ładowarka i słuchawki. Tak pi razy oko wink.gif.

1. Polecam BlackBerry 8820. Wszystko zależy jednak od ilości kasy, jaką chcesz na telefon poświęcić.

2. Co do M3000 bym sobie darował i przeznaczył ciut więcej pieniędzy na coś ciekawszego. Czy ktoś chciałby się wymienić na Samsunga? Bardzo wątpliwe...

3. Podejrzewam, że od 100-150 zł, bo więcej raczej nie dostaniesz. Chyba, że jakiegoś frajera znajdziesz na to ;)

Odnośnik do komentarza

Od końca :):

To mi trochę namieszałeś, bo na allegro ceny ZACZYNAJĄ się od 150 zł., plus pytałem się znajomego, który mówi, że mógłbym wyciągnać nawet trochę ponad 200. I komu wierzyć? ;).

 

Dlaczego darowałbyś sobie M3000? Heh, liczyłem na jakieś porządne argumenty, dlatego że te komentarze trollów/nastolatków mam już za sobą ;).

BlackBerry odpada z powodu ceny, ponieważ stać mnie tylko na coś do 300zł.. Choć chciałbym jeszcze dokupić kartę pamięci, więc zostaje trochę mniej...

Zastanawiałem się jeszcze nad Nokią e61 ale preferuję WM :].

 

Ale raczej nie ma co się silić na oyginalność, dlatego że SPV raczej spełnia moje wymagania, po prostu chciałem wiedzieć czy nie pominąłem jakiegoś ciekawszego modelu w podobnej cenie :).

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zauważ, że akurat po tych cenach nie schodzą. Zresztą generalnie jest problem ze sprzedażą takiego telefonu, przynajmniej z tego, co ja zaobserwowałem. Jednak liczę, że uda Ci się go opchnąć za dobrą cenę.

 

Sytuacje zmienia ilość pieniędzy, które chcesz przeznaczyć na telefon. Chyba za 300 nic lepszego nie dostaniesz, o ile jesteś "napalony" na telefon z dotykowym wyświetlaczem. Co mi nie pasuje w M3000? Przede wszystkim to, że słabo trzyma bateria. Do tego brak radia i dość słaby aparat. Telefon dość często ma "bloki" i lubi się wieszać (z jednej strony mógł to być telefon jeden na tysiąc z taką wadą, ale jakby nie patrzeć, to wszystkie telefony mogą się wieszać).

 

Co Ci mogę odradzić - przede wszystkim SPV E650, które ma problemy z łączeniem się do niektórych sieci.

Odnośnik do komentarza

te C906 to taki skrót myślowy od C905? :> jeśli tak, to za taką cenę bym sobie odpuścił. kiedyś też o nim myślałem, ale 1) własny system, a nie symbian czy win mobile (ograniczona ilość aplikacji itp.) 2) ekran rozmiarem nie powala, nie jest też dotykowy 3) jak chcesz wykorzystywać gps itp. to przygotuj się na to, że będziesz musiał ładować słuchawkę niemalże codziennie 4) krótki i duży telefon, tylko by Cię pogrubiał ;) ma oczywiście wszystkie zalety SE - odtwarzanie muzy, zdjęcia, ciekaw jestem jak jest z wytrzymałością na upadki :keke: wszystko niby fajnie, ale nie za taką cenę - nadal tylko Era oferuje ten tel?

Odnośnik do komentarza
W czerwcu kończy mi się umowa z Erą. Zastanawiam się nad nowym telefonem. Pod uwagę biorę Samsunga Ultra Style S7350 (299 zł) i SE C905 (1099 zł :lol: ).

A może znacie coś ciekawszego w podobnej konfiguracji?

Wynoś się z ERY w ogóle albo HTC sobie jakieś weź :P

 

Jeżeli chcesz wziąć Nokię, to tylko z serii E, czy ta E66 się mieści (swoją drogą, jej poprzedniczka świetnie łączyła się z internetem, przez co byłem lekko zdziwiony :-k). Zobacz ewentualnie Samsunga F480, a jeżeli chciałbyś SE, to możesz się zastanowić nad K850i/C902. Nie licząc Samsunga, wszystkie telefony miałem w ręku i się nimi "bawiłem", więc nie walę w ciemno patrząc pod parametry :D

 

HTC!!! HTC!!! HTC!!! ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dwa lata temu uciekłem z Plusa :] .

Chcę dać szansę Erze :] .

K850i mnie nie interesuje - mam k800i. C902 też odpada.

Odpadaja telefony z dotykowymi ekranami.

SE C905 - 1099 zł

Nokia E66 - 499 zł

Nokia E71 - 899 zł

Samsung Ultra Style S7350 - 299 zł

Nie szukam telefonu wyłącznie do dzwonienia. Telefon musi mieć GPS, niezły aparat, dobre dźwięki, musi dobrze łączyć się z netem.

Dobrego wszystkomającego szukam :] . Oczywiście 1000 zł na telefon nie wydam, góra 500.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...