Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam telefon na abonament w Erze. Chciałbym dalej mieć telefon na tym samym rachunku, ale ze zmienionym numerem ? Da się tak zrobić ?

Co masz na mysli piszac na tym samym 'rachunku'? Masz na mysli ze masz umowe i w ramach nadal trwajacej umowy chcesz zmianic numer?

 

EDIT: (zapomnialem napisac tego wlasciwego co chcialem;p)

Ktos mial moze okazje korzystania z LG KU990 Viewty, albo z Nokii 6500 Slide? Zastanawiam sie miedzy tymi dwoma telefonami, polecacie ktoregos, albo jak ktos by mogl napisac cos na temat tych telefonow. Z gory dziekuje.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dostałem ofertę z Plusa i za 1zł mogę wziąć:

 

- SE K800i

- Motorola U9

- Motorola V8

- Nokia 6300

- Noka E51

- SE C902 (tutaj dopłata 425zł - warto w ogóle rozważać? posiada ktoś ten model?)

 

Potrzebuje mocnej baterii, małej awaryjności i w miarę dobrego aparatu (powyżej 3mp, dobrze by było z lampą itd). Na 99% wybiorę chyba K800i, ale może ktoś ma inny pomysł?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi Ci o baterię to zdecydowanie e51, ewentualnie 6300. Ale tam tylko 2mpix, a pod względem zdjęć k800i jest bardzo dobry. C902 ma sporo lepszy aparat, ale z tego co pamiętam nie ma niby_lampy_diody i dużo słabszy zoom, ale za to dodatkowe 3mpix. Dopłata wydaje się być jednak spora...

Motorolek nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Mogę potwierdzić (jako użytkownik) słowa kkamillo - w E51 (prywatny telkom) na plus na pewno bateria, porządne wykonanie i spora funkcjonalność na bazie Symbiana, natomiast K800i (służbowy telkom) to rzeczywiście nieco lepszy aparat, do tego dioda służąca za flesz. Ergo, dobra bateria i mała awaryjność = E51, a niezły aparat z przyzwoitym zoomem oraz "fleszem" = K800i. Tak naprawdę musisz wybrać, co jest Ci bardziej potrzebne - lepsza bateria czy lepszy aparat.

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi Ci o baterię to zdecydowanie e51, ewentualnie 6300.

 

Ja mam 6300 i nie wiem czy ta bateria jest taka mocna. W sumie co półtora dnia pod kabel musi iść telefon. Nie używam ostatnio często telefonu, z mp3 nie korzystam, zdjęć też w sumie nie robię. Okazyjnie jedno albo dwa, ale nic więcej. Telefon też nie jest jakąś nowością i na dziś to nic rewelacyjnego moim zdaniem. Bardzo średni model.

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi Ci o baterię to zdecydowanie e51, ewentualnie 6300.

 

Ja mam 6300 i nie wiem czy ta bateria jest taka mocna. W sumie co półtora dnia pod kabel musi iść telefon. Nie używam ostatnio często telefonu, z mp3 nie korzystam, zdjęć też w sumie nie robię. Okazyjnie jedno albo dwa, ale nic więcej. Telefon też nie jest jakąś nowością i na dziś to nic rewelacyjnego moim zdaniem. Bardzo średni model.

Potwierdzam, 6300 ma wręcz słabą baterię ;).

Mam podobną sytuację jak Buffu, raz na dwa dni muszę ładować telefon.

Odnośnik do komentarza

Omnie z tego co słyszałem awaryjne bardzo. Sam stanąłem przed wyborem: Omnia, Iphone 3G, HTC Touch Diamond. Omnia odpadła na początku, jak mi znajomy powiedział, że jego brat z serwisu Samsunga powiedział o awaryjności. Iphone mnie wkurzył brakiem kilku potrzebnych mi funkcji (np.: nagrywanie video - nie pamiętam już czy to się dało obejść, ale zgrzyt jest) no i fakt, że się sam łączył z netem (co też da się niby obejść przez tzw. Jailbreak'a, czyli odblokowanie Iphone'a - nie mylić ze zdjęciem simlocka), tyle, że o ile mnie pamięć nie myli przy wyłączaniu tego łączenia, jeszcze coś się wyłączało. Więc wybór padł na HTC Touch Diamond. Nawigacja też jest (jeszcze nie korzystałem), telefon ogólnie spoko, nie działa może tak szybko jak iphone'owski OS, ale jest nieźle, po zmienieniu defaultowego os'u operatora zwłaszcza. Niestety troszkę kiepsko nagrywa dźwięk przy filmach video, ale cóż poradzić. Czekam na nową generację Iphone'a i wtedy sobie zmienię, może Iphone będzie już lepiej dopracowany ;)

Odnośnik do komentarza
Iphone mnie wkurzył brakiem kilku potrzebnych mi funkcji (np.: nagrywanie video - nie pamiętam już czy to się dało obejść, ale zgrzyt jest) no i fakt, że się sam łączył z netem (co też da się niby obejść przez tzw. Jailbreak'a, czyli odblokowanie Iphone'a - nie mylić ze zdjęciem simlocka), tyle, że o ile mnie pamięć nie myli przy wyłączaniu tego łączenia, jeszcze coś się wyłączało.

Nagrywanie można obejść zainstalowaniem odpowiedniej aplikacji, dokładnej nazwy programu nie podam bo nie interesowała mnie ta opcja i nie instalowałem sobie tego.

Łączenie z netem można obejść w prosty sposób, w miejscu gdzie wpisuje się w ustawieniach nazwę użytkownika i hasło do netu wystarczy z hasła usunąć ostatnią literkę i wtedy nie ma problemów z łączeniem z netem.

Odnośnik do komentarza

Głupim ja, bo od grudnia czeka na mnie oferta wymiany telefonu w Plusie. Dopiero teraz sobie przypomniałem i zacząłem poszukiwania. Abo - 40 zł. W oko wpadły mi modele - Samsung D900i, LG KS360 i Nokia 6300. Przyzwyczajony do E250 skłaniałbym się do bliźniaczego D900i, ale wiem, że wtedy wszystkie wady z 250 on także by miał (głupota z wgrywaniem java, daremne playlisty w mp3, czy też brak możliwości ustawienia na sms mp3). LG KS360 urzekł mnie designem, ale tak naprawdę mało o nim można w sieci znaleźć. Nokia 6300 to propozycja kolegi, który sam ten telefon posiada. Może ktoś się wyrazić na temat tych modeli? Zdążyłem przeczytać, że D900i nie jest zbyt dobrze oceniany, a 6300 cierpi na słabą baterię.

 

Te telefony w sumie to tylko moje przypuszczenia, znając życie będzie ciężko je dostać w salonie :/ Jednak w razie jakby się pojawiły to wolę mieć już wyrobioną opinię.

Odnośnik do komentarza

Służyć ma mi do komunikowania się ze światem zewnętrznym ;) Dobra bateria by się przydała, znośny odtwarzacz mp3 i aparat, jakaś lepsza java (3D teraz chyba gierki są?) by z nudów gdzieś można byłoby pograć troszeczkę, możliwość jakiejś personalizacji telefonu (tapety, motywy, dzwonki, alarm...), najlepiej slider, gdyż odpowiada mi duży wyświetlacz, klawiatura qwerty albo T9 bez polskich znaków... Długo by wymieniać :) Ogólnie najbardziej rozważam zakup tych podanych trzech.

Odnośnik do komentarza

Przeglądnąłem jeszcze raz ofertę i trafiłem na Samsunga L700. Jeśli znajdzie się w salonie - biorę go. Przyzwyczajony do Samsungów (właściwie wszystkie poprzednie telefony to Samsungi, ponadto każdy w rodzinie ma tę markę) myślę, że będę zadowolony. Ponadto bardzo solidnie wygląda. Jak zwykle narzekania na słaby zasięg i baterię. Cóż, sprawdzi się, mam nadzieję, że będzie w ofercie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam SE K750i i ostatnio zmieniałem obudowę, wszystko 'niby' poskładane ale po podłączeniu głośnik działa bardzo cicho podczas rozmowy. Kupiłem nowy głośnik lecz dalej jest to samo, wgrałem nowy soft do telefonu i wciąż to samo. Styki głośników sprawdzałem i wszystko wygląda dobrze. Byłem z telefonem w serwisie, i powiedzieli mi, że wiedzą co to za problem i za 100zl zrobią. Może miał ktoś podobny problem, lub wie jak go rozwiązać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...