Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może powiedzieć, jak w praktyce wygląda sprawa przenoszenia numeru? Obecnie mam umowę z Orangem (Mix), ale zastanawiam się nad zmianą operatora, bardzo jednak zależałoby mi na zachowaniu numeru. Czy generuje to dodatkowe koszty (jakie?), ile trwa i czy można spodziewać się jakichś problemów?

 

Niedawno przenosiłem się z Ery do Play. Opłata 50 zł, możesz zrobic to sam bądź podpisać pełnomocnictwo dla operatora do którego przenosisz numer i wtedy on załatwia formalności. Cała procedura trwała w moim przypadku ok. miesiąca więc lepiej za wczasu się tym zająć (czyt. jakiś miesiąc przed końcem umowy).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do Plusa, to mnie dziś pozytywnie zaskoczyli. W zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie umowy, jako że nie zaoferowali mi niczego, co mogło by mnie u nich zatrzymać, a dziś zadzwonili i zaproponowali telefon(SE W880i za 99zł w abo 25zł), który mnie interesował za 350zł mniej niż wcześniej. Tym samym przestało mi się opłacać zmieniać sieć :]

Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić Nokię 5000, czy warto zainwestować w ten telefon? Wiesza się czy nie? Jaki jest w działaniu? Co jest w nim nie tak że cena jest stosunkowo niska jak na Nokię?

 

tu opis -> Nokia 5000

 

bo jest i druga wersja Nokii.

 

ta jest droższa ale chyba zdecydowanie lepsiejsza?!!

 

mnie sie zdaje iż jest to nowsza wersja-> Nokia 6300

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Mam pytanie, do bardziej zorientowanych.

Tzn chodzi mi raczej o kwestię potwierdzenia info. Gdy podpisywałem umowę z plusem (firma, abonament biznes) dostałem informację, że po roku obowiązywania umowy, może obniżyć abonament.

Prawda to? ;)

 

Tak - zmiany w abonamencie są dokonywane zazwyczaj co roku, wymiana aparatów co dwa :-)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zaczerpnąć rady. Planuje zakup telefonu. Nokia E51. Doradźcie mi gdzie kupić? Telefon chce nowy. Komis odpada bo wiadomo, że tam przepłacę. Najprostszy sposób to allegro. Ale czy to pewne? Wiadomo ile to teraz oszustów. Najpewniej było by się umówić na odbiór osobisty ale jak na złość nie ma ani jednej aukcji z mojego rejonu.

 

Może znacie jakieś sklepy internetowe? Coś pewnego...

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Nokią 6670. Kupiłem ją na allegro (mam kontakt ze sprzedającym, więc w razie czego się z nim skontaktuje), miała być bez żadnych wad, a tymczasem po włożeniu karty sim wyskakuje komunikat o treści: "karta sim nieważna". Karta na pewno nie jest w żaden sposób przeterminowana, więc co się dzieje? Wina oprogramowania? :|

Odnośnik do komentarza

Jest w erze - 20 zł kosztuje 2000 min w weekendy na erę i stacjonarne (ale dopiero od abo 40zł w górę)

 

Przy abo 20 zł - za 5 zł 200 min miesięcznie na 1 nr do ery lub stacjonarny

 

Przy abo 40, 60 zł - za 0 zł 200 min miesięcznie na 1 nr do ery lub stacjonarny

 

 

Przy abo 80zł i więcej - za 0 zł 2000 min miesięcznie na 5 nr do ery lub stacjonarny

Odnośnik do komentarza
To pytanko z innej beczki - dla posiadaczy SE.

Jaki jest najlepszy program to obslugi SE (w tym wypadku T280i) poprzez komputer vide buletooth (coby dzwonki powgrywac itp)?

Do Nokii od zawsze uzywałem PC Suite, a z SE to moja pierwsza w zyciu blizsza stycznosc

ja używam tylko kabelka USB i zgrywam dane, jak z pendrive.

 

Mam jeszcze program, który jest z płytą (SE k800i) i nie wiem czy będzie kompatybilny z T280i.

Odnośnik do komentarza
To pytanko z innej beczki - dla posiadaczy SE.

Jaki jest najlepszy program to obslugi SE (w tym wypadku T280i) poprzez komputer vide buletooth (coby dzwonki powgrywac itp)?

Do Nokii od zawsze uzywałem PC Suite, a z SE to moja pierwsza w zyciu blizsza stycznosc

ja używam tylko kabelka USB i zgrywam dane, jak z pendrive.

 

Mam jeszcze program, który jest z płytą (SE k800i) i nie wiem czy będzie kompatybilny z T280i.

 

Polecam My Phone Exlorer- uzywam juz od dawna do mojego K610i i sprawuje sie świetnie:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...