Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2020 o 21:15, jasonx napisał:

A co maja do tego stacjonarne?

Za 29 ma

  •  

    rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE

no ma, 10zł trzeba dopłacić :)

widocznie w opisie jest błąd, ja płacę 29 

 

z flex obecnie nie korzystam, nie mam kiedy się przenieść (to dłuższa historia)

 

no i zajebiste we flex jest to, że za 9zł? możesz mieć drugą kartę z tym samym nr, wkładasz do drugiego telefonu albo slot w aucie i wyjebundo na zapominanie telefonu, w zwykłym orange drugie urządzenie jest tylko z esimem

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma doświadczenia z nokią 5.3? Miałem bardzo dobre doświadczenia z Nokią 5 i 6, więc mocno się zastanawiam nad powrotem do tego brandu. Jestem na etapie żegnania się z Motorolą One pierwszego rzutu na coś <1000PLN i szukam czegoś mądrego.

Nie jestem fanem Huaweia, Xiaomi i tego typu telefonów, ale też nie mam tak, że bym za Chiny Ludowe ich nie kupił.

 

Nie korzystam jako nie wiadomo jak z telefonu, nie gram na nim, nie odpalam miliona aplikacji, a te, z których korzystam nie wymagają bóg wie czego:

*Polar Flow (do zegarka);

*Instagram;

*Mi fit (do wagi);

*GoPro;

*Facebook;

*Amazon;

*Teams;

*Android Auto;

*Xiaomi Home (do odkurzacza rodziców).

 

Ktoś coś od siebie?

Odnośnik do komentarza

Od lutego 2019. Ogólnie z telefonu jestem dość zadowolony (4gb ramu, 64 gb wbudowanej pamięci), ale...

*aparat bardzo przeciętny. Plus pomimo dedykowanego etui obiektyw z tyłu po 3-4 miesiącach był tak przetarty, że nie było mowy o czymś takim, jak jakoś zdjęć. Plus w nowych Motkach aparat jest jakieś tysiąc razy lepszy;

*telefon miał swoje kaprysy i kilka razy musiałem mu robić hard reset;

*wydawać by się mogło, że 4/64 z dość czystym andkiem powinno robić szał, a przechodzenie między aplikacjami czy połączenie się z samochodem nie należało do najwybitniejszych i najszybszych w historii;

 

Dlatego Motoroli mówię dowidzenia (zwłaszcza, że wyświetlacz dostał strzała z kamyka i zaraz wyzionie ducha) :) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, klinsmann napisał:

no ma, 10zł trzeba dopłacić :)

widocznie w opisie jest błąd, ja płacę 29 

 

z flex obecnie nie korzystam, nie mam kiedy się przenieść (to dłuższa historia)

 

no i zajebiste we flex jest to, że za 9zł? możesz mieć drugą kartę z tym samym nr, wkładasz do drugiego telefonu albo slot w aucie i wyjebundo na zapominanie telefonu, w zwykłym orange drugie urządzenie jest tylko z esimem

no gdzie blad w opisie na oficjalnej stronie? Moglbys pojazac w regulaminie o tych stacjonarnych? Moze cos zmienili.

Żona ma to abo na 29 i nigdy zlotowki nie doplacila.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jasonx napisał:

A co tego dopłacania do stacjonarnych w nju

https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,252200007,title,rozmowy-na-telefony-stacjonarne,watek

 

;)

 

Dwa kliknięcia i nie będziesz dopłacać

 

P.S. Jednak wybrałem nju a nie flexa.

mnie się to nie otwiera.

 

czemu nju a nie flex? 

 

dla mnie flex ma jedna rzeczą, czego w nju nie bedzie chyba nigdy, a na pewno nie szybko, druga karta do auta z tym samym numerem + karta do zegarka

Odnośnik do komentarza

@klinsmann

Hej :) Tak, korzystasz z usługi Wszystko komórkowe za 29 zł. Możesz aktywować nową usługę logując się do konta nju mobile. Należy wejść w zakładkę USŁUGI, następnie wybrać Bez limitu 29 zł i kliknąć Aktywuj. Otrzymasz powiadomienie, że spowoduje to wyłączenie usługi Wszystko komórkowe za 29 zł. Zmiana wejdzie w życie od kolejnego cyklu bilingowego. Poza tym, że nie będziesz płacił dodatkowo za stacjonarne +10 zł maksymalnie, nic się nie zmieni :) Pozdrawiam :) 

 

 

A czemu nju a nie Flex? Z tego co czytalem nie da se wrocic z Flexa na normalne Abo (tzn da sie, jak po drodze zaliczysz np. Playa). Nie wiem czy za jakis czas nie bede atakowal np swiatlowodu, wiec fajnie miec droge powrotu.

We Flex to chyba nawet 3 karty mozna. Podstawowa, dodatowa i esim.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, jasonx napisał:

Z tego co czytalem nie da se wrocic z Flexa na normalne Abo (tzn da sie, jak po drodze zaliczysz np. Playa). Nie wiem czy za jakis czas nie bede atakowal np swiatlowodu, wiec fajnie miec droge powrotu.

tak, migracji jeszcze nie ogarnęli ;)

 

moim zdaniem bundle ze światłowodem to kwestia czasu we Flex... 

 

9 godzin temu, jasonx napisał:

We Flex to chyba nawet 3 karty mozna. Podstawowa, dodatowa i esim.

a w normalnym orange 5 :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...