Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kolek23 napisał:

@Perez nie wierz jak ludzie mówią, że aparat jest super :) Nie jest :) 

 

IMO Xiaomi to wybór nr. 1 dla rodziców ;) Bateria trzyma dobrze, soft jest bliski stockowemu Androidowi. Narzeczona miała przez dwa lata, wymieniła właśnie przez słaby aparat, a mama używa już drugi rok i jest bardzo zadowolona ;)

 

No to rekomendacja idealna, bo jak wspominałem to dla mamy, a jej to aparat jakoś wielce potrzebny nie jest, ot, żeby się dało foty robić. A tak to zadzwonić, poklikać po necie, a sam tel też nie jest jakoś często używany. 

 

No nic, obadam jeszcze tego Redmi 9, chociaż te widzę po reckach, że fajne oceny zbiera 8 Pro i że niekoniecznie jest sens brać nowsze 9 Note. 

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, Perez said:

No to rekomendacja idealna, bo jak wspominałem to dla mamy, a jej to aparat jakoś wielce potrzebny nie jest, ot, żeby się dało foty robić. A tak to zadzwonić, poklikać po necie, a sam tel też nie jest jakoś często używany. 

 

No nic, obadam jeszcze tego Redmi 9, chociaż te widzę po reckach, że fajne oceny zbiera 8 Pro i że niekoniecznie jest sens brać nowsze 9 Note. 

 

Największym problemem Xiaomi jest mnogość modeli :D Ni cholery nie wiem co jest lepsze, ale mogę polecić Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB bo tego używa moja mama :P

Odnośnik do komentarza

Redmi Note 8 Pro jest ogólnie wypasionym telefonem w budżecie około 800zł. Jest to model z zeszłego roku ale sam jakbym mial teraz kupować to nie wiem, czy nie wybrałbym właśnie tego modelu. Narzeczona ma Xiaomi Mi 9 Lite i aparat robi sztosik zdjęcia jak na ten budżet (pare przykładów tutaj). Są to dwa bardzo podobne modele wypuszczone w tym samym czasie rok temu.

Telefonów Xiaomi używam już 5 lat i kolejny też kupię Xiaomi (choć tutaj smutek, że być może Xiaomi wycofa się z programu Android One i najprawdopodobniej nie będzie Xiaomi Mi A4, na który czekam)

Odnośnik do komentarza

Porównując Redmi Note 8 Pro i Redmi 9 to ten pierwszy ma zdecydowanie lepszy aparat. Redmi 9 to jest niższa półka budżetowca, a seria Note to zawsze jest bliżej średniakom. Rozważ jeszcze Xiaomi Mi 9 Lite, który ma czytnik linii papilarnych w ekranie i aparat minimalnie lepiej spisuje się przy słabszym świetle niż Note 8 Pro.

Lepiej ze zdjęciami radzi sobie chyba Redmi Note 9 Pro ale to już trochę więcej kosztuje.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

@Perez daj linka co wybierzesz, to mojej mamie moze wezme to samo ;)

 

Na razie poszedł do mamy ten link https://mi-home.pl/telefony-redmi?kategorie=redmi-note-8-pro&pamiec-wbudowana=64-gb i ma sobie obadać ewentualnie w jakimś Media Expert jak jej się to widzi (m.in. ze względu na wielkość, bo to przesiadka z 5'3 na 6'5 cala). 

 

Chociaż tak patrzę na tego M21 od @Counter i faktycznie cenowo to samo, parametry podobne, pewnie zerknę, chociaż tak jak Samsunga lubię, to mi się te ich telefony kojarzą z toną śmieciowych apek. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
On 9/1/2020 at 5:45 PM, jasonx said:

Pytanie do tych co uzywaja nju mobile.

Mam obecnie w orange abo za 37 zł, no limit wszystko.

W nju widze, ze cos takiego by mnie kosztowalo max 39 (zuzywam ponad 10 GB miesiecznie).

I teraz - czy jak bede uzywal neta, ale malo dzwonil i smsowal, to i tak przy tym zuzyciu zaplace 39?

 

jak nie dzwonisz na stacjonarne AFAIK możesz wziąć opcję za 29zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...