Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

nie wiem

 

do tej pory liczyłem zawsze na nju mobile - 2 numery po 19zł i telefony kupowane z rynku...  nju bedzie mialo przewage pakietow, rosna wraz ze stazem.

 

policz sobie abonament masz tanszy 7zl miesiecznie za oba numery jak rozumiem i jeszcze 80zł miesiecznie na terminale - każdy sam wyciaga wnioski co mu sie bardziej oplaca.

 

jak nie bierzesz internetu od orange(jakies dodatkowe znizki) to chyba nju sie oplaca najbardziej

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
51 minutes ago, Reaper said:

Jakie krążą opinie o Samsung Galaxy s10 i s10+? Warto się w to pchać za grubą kasę?

 

IMHO najlepszy telefon all-around na rynku do czasu pojawienia się Note 10+. Kwestia czy taki kombajn jest Ci potrzebny i do czego używasz telefonu. Moja opinia:

Najlepszy telefon ogólnie - Galaxy S10+

Najlepszy aparat - Huawei P30 Pro

Najlepsze "budżetowe" flagowce - One Plus 7 Pro, co tam jest teraz najmocniejsze z rodziny Xiaomi Mi 9.

 

@Reaper strasznie pobieżnie się wypowiedziałem o tych telefonach, rozwinę trochę mysl. Jeśli chcesz top-of-ze-top to wtedy SGS10+, ale ogólnie każdemu polecam zapoznać się propozycjami Xiaomi i One Plus przed decyzją o wydaniu większej sumy pieniędzy na Samsunga. Sam byłem tyci-tyci od One Plus, ale ostatecznie zdecydowałem się zrezygnować przez kilka małych niedoróbek softowych, które akurat mi by przeszkadzały ;) To jest bardzo indywidualna sprawa. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja po paru miesiącach użytkowania MI 9 SE jestem zadowolony, wybrałem ten model, bo telefon głównie do social mediów + zdjęć, a chciałem trochę mniejszy rozmiar. Przesiadka po paru latach z iphonem i mimo pewnych obaw nie taki ten android straszny jak przy podejściu do niego w gimnazjum :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak w Xiaomi Redmi Note 3 wymusic utworzenie kopii zapasowej na dysku google?Tworzy mi sie lokalnie ale nie synchronizuje sie z dyskiem, choc w teorii mu to wymuszam. Chce sie przelozyc na nowy telefon (Moto G6) i zaraz mnie cos trafi. Ew jak przeniesc stan z gier (jestem na tuch samych kontach google play, ale nie widzi mi "saveow"), bo mi dziecko zyc nie da jak tego nie ogarne ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

patrząc to co przyszłościowo tio się bedzie działo na rynku sugerował bym coś sprawdzonego i coś co ma działające carrier aggregation

 

Samsung a40 lub A50 (1100zł brutto około) 

 

xaiomi sieciowo to syf, Hua sie uczy, oni wręcz przeciwnie. w perspektywie 2-3 lat jak w końcu nie pójdą do przodu z technologią to będą mieli problemy z klientami 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...