Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem Xiaomi Redmi Note 7 i mam pytanko do ewentualnych posiadaczy tego modelu, czy też tej firmy.

W aparacie mam ustawione zapisywanie na kartę. I zdjęcia robi ok. Pojawia się problem, gdy klikam na nagrywanie filmu, na wyświetlaczu mam jakby stopklatkę i rozmazany obraz. Gdy wracam na robienie zdjęć, na wyświetlaczu dalej mam to samo. Nie mogę wejść w ustawienia aparatu. Odmula się dopiero, gdy wyjdę z aparatu. Wszystko wraca do normy, gdy ustawię zapisywanie w urządzeniu. Wówczas foty i nagrywanie działa bez zarzutu. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

U mnie na tej samej sluchawce tez brak problemow ze zdjeciami/filmami.

Za to mam inny irytujacy problem - messenger nie wyswietla mi licznika nieprzeczytanych postow (na ikonce ekranu glownego). Tzn jak przychodzi wiadomosc to widze dymek, ale jak go "zrzuce" (bez wchodzenia w aplikacje), to nie mam nic na liczniku.

Kazda inna apka jest ok

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Cytat

 

Amerykańskie media podają, że Google zawiesił współpracę z Huawei w zakresie udostępnianej licencji na aplikacje mobilne, takie jak Gmail, Mapy czy Dysk. Sprzęty Huawei mogą wciąż działać na systemie Android, który jest udostępniany w ramach wolnej licencji, ale nie będą otrzymywały technicznego wsparcia w zakresie specjalistycznych usług Google’a. Jak czytamy w przesłanym redakcji PRoto.pl oświadczeniu, „Huawei zapewni aktualizacje zabezpieczeń i będzie świadczył usługi posprzedażowe dla wszystkich smartfonów i tabletów marek Huawei oraz Honor – tych, które już zostały sprzedane i tych, które są obecnie dostępne w sprzedaży na całym świecie”.

 

Ruch Google’a wynika z opublikowanych kilka dni wcześniej zaleceń Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych, który umieścił Huawei na liście firm zobowiązanych do uzyskania specjalnej zgody rządu na handel technologiami z amerykańskim biznesem. Jak pisze theverge.com, pojawienie się Huawei na wspomnianej liście jest związane z doniesieniami, według których sprzęt tej firmy miałby być wykorzystywany do szpiegostwa na rzecz chińskiego rządu. Oprócz Huawei Departament Handlu umieścił na liście kilkadziesiąt innych spółek.

 

Zarówno sklep Google Play, jak i dotychczasowe zabezpieczenia aktualizowane przez Google’a będą wciąż funkcjonować na sprzętach Huawei – poinformowali twórcy Androida za pośrednictwem Twittera. Jak jednak zauważa theverge.com, nie do końca wiadomo, jak będzie wyglądała sytuacja aktualizacji w przyszłości.

 

Współpracę handlową z Huawei, jak podaje bloomberg.com, zawiesiły także m.in. Intel, Qualcomm, firmy dostarczające podzespoły do sprzętów chińskiego giganta. Informację o wstrzymaniu stosunków podał jako pierwszy Reuters, a potwierdził ją portal theverge.com. (mp)

 

 

http://www.proto.pl/aktualnosci/amerykanskie-firmy-zawieszaja-wspolprace-handlowa-z-huawei?fbclid=IwAR2XVkvF59suvOU2oA0CVykYkZuwKp8xhzEsAqRk36oYm6spzeh-YUcm5lA

 

 

Czekam na Siajomi :) 

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, T-m said:

 

Możesz się nie doczekać, bo tylko Huawei został oskarżony o szpiegostwo ;) No ale wiadomo, różnie to może z tym być, może to tylko początek góry lodowej.

 

Eh, akurat się zastanawiałem nad P30 PRO albo One Plus 7 PRO :P I weź tu człowieku ucieknij od Samsunga :P 

Odnośnik do komentarza

Raczej kwestia czasu :)

 

Samsung jest na dole listy telefonów dla mnie. Jak miałem możliwość, swego czasu, pobawienia się którąś S-ką mojej siostry (S5? S6?), to po prostu bolała mnie ta "nakładka" Samsunga. Nokia pod tym względem, wg mnie, niszczy Samsunga, chociaż parametrami, to N może tylko wąchać kabelek konkurentom.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, T-m napisał:

Raczej kwestia czasu :)

 

Samsung jest na dole listy telefonów dla mnie. Jak miałem możliwość, swego czasu, pobawienia się którąś S-ką mojej siostry (S5? S6?), to po prostu bolała mnie ta "nakładka" Samsunga. Nokia pod tym względem, wg mnie, niszczy Samsunga, chociaż parametrami, to N może tylko wąchać kabelek konkurentom.

w nowszych wersjach androida i Samsung i Hua sporo poszły do przodu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...