Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy link nie działa ale domyślam się, że chodzi o Widgetlocker. Nie mam możliwości sprawdzić bo nie mam kasy na koncie.

 

Druga aplikacja to w ogóle inna bajka. Służy do tego, żeby nie było lock screena (naciśnięcie przycisku Power od razu odblokowuje telefon, nie trzeba jeździć dodatkowo palcem po ekranie).

 

EDYTA: co do widgetlockera http://widgetlocker.teslacoilsw.com/general/trackball-wake-and-gingerbread-bad-news/

Więc jeśli by to działało to pozostają tylko przyciski Volume, trackball odpada :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakup telefonu na allegro. Sprzedawca ma czysta nie podbita kartę gwarancyjna i paragon zakupu telefonu - co w razie zakupu takiego telefonu i ewentualnej naprawy w przyszłości? Karta musi być podbita przez punkt sprzedaży z datą z paragonu? Czy nie podbitą przyjmą w serwisie?

Odnośnik do komentarza

Zakup telefonu na allegro. Sprzedawca ma czysta nie podbita kartę gwarancyjna i paragon zakupu telefonu - co w razie zakupu takiego telefonu i ewentualnej naprawy w przyszłości? Karta musi być podbita przez punkt sprzedaży z datą z paragonu? Czy nie podbitą przyjmą w serwisie?

Niezgodnosc towaru z umowa na podstawie paragonu...

 

co do samej karty zalezy od serwisu... i pracownika tego, ze serwisu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

od kilku dni mam powazny problem z HTC HD2(windows mobile),

mianowicie lista wybieranych numerow, polaczen nieodebranych jak i odebranych nie "odswieza sie" od kilku dni, nie jestem w stanie zobaczyc od kogo mam nieodebrane polaczenia, do kogo wybieralem ostatnie numery...

 

druga sprawa jest, że dostaje powiadomienie, ze mam nowa wiadomosc, wchodze do wiadomosci i... tak jak z polaczeniami ostatni sms sprzed kilku dni

 

ktoś spotkał się z podbnym problemem w telefonach z systemem Windows ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może telefon Samsung Galaxy Mini ? Mógłby pokrótce opisać wady i zalety ?

 

 

Pewnie już nieaktualne, ale kupiłem ten telefon 4 dni temu i śmiało mogę go polecić. Na przyzwyczajenie się do dotykowca potrzebowałem całego dnia, ale teraz wszystko przychodzi mi automatycznie. Brakuje trochę namacalnej klawiatury, ale SWYPE daje rade. Ekran jest bardzo czuły, wystarczy lekko musnąć i wszystko pracuje bardzo płynnie. W porównaniu np. do Samsunga Omni to majstersztyk. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Czy mógłby mi ktoś polecić telefon z klawiaturą QWERTY (Jak to się piszę?!) i z WiFi? Najlepiej żeby miał Androida, ponieważ zależy mi na ściąganiu gier i innych rzeczy z Android Market. Zależy mi również na słuchaniu muzyki. Aparat też żeby ogarniał w miarę. No i wyświetlacz, żeby to nie było jakieś małe pipidówko, tylko taki w miarę. W najbliższym czasie planuję zakup telefoniku, ale nie wiem co mam wybrać. :)

 

Aha. No i żeby kosztował nie więcej niż 800 zł. :)

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może telefon Samsung Galaxy Mini ? Mógłby pokrótce opisać wady i zalety ?

 

 

Pewnie już nieaktualne, ale kupiłem ten telefon 4 dni temu i śmiało mogę go polecić. Na przyzwyczajenie się do dotykowca potrzebowałem całego dnia, ale teraz wszystko przychodzi mi automatycznie. Brakuje trochę namacalnej klawiatury, ale SWYPE daje rade. Ekran jest bardzo czuły, wystarczy lekko musnąć i wszystko pracuje bardzo płynnie. W porównaniu np. do Samsunga Omni to majstersztyk. Polecam.

 

Wbrew pozorom wciąż aktualne, gdyż obecną umowę mam do listopada, dzięki za odpowiedź :).

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Czy mógłby mi ktoś polecić telefon z klawiaturą QWERTY (Jak to się piszę?!) i z WiFi? Najlepiej żeby miał Androida, ponieważ zależy mi na ściąganiu gier i innych rzeczy z Android Market. Zależy mi również na słuchaniu muzyki. Aparat też żeby ogarniał w miarę. No i wyświetlacz, żeby to nie było jakieś małe pipidówko, tylko taki w miarę. W najbliższym czasie planuję zakup telefoniku, ale nie wiem co mam wybrać. :)

 

Aha. No i żeby kosztował nie więcej niż 800 zł. :)

 

Z góry dzięki za odp.

 

SE Xperia X 10 Mini Pro :]

Odnośnik do komentarza

Nawet bym nie pomyślał, że jak kupię używanego HTC Desire, to zmieszczę się w budżecie... :-k SE Xperia X 10 mini pro - podoba mi się, jednak nie wiem, czy ekran byłby dla mnie wystarcząjący. W HTC ChaCha wydaje mi się, że ekran jest mały, ale rozważę tą propozycję. Najlepiej pojadę do Media Marktu i zobaczę te trzy telefoniki na żywo. :) Czas kasę zbierać. :D

 

@zovalik, Jahu, jasonx, Lucas07 - dzięki za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem Wasze propozycję w internecie, no i sytuacja prezentuje się tak:

 

HTC Desire - za drogi i ogólnie odpada.

 

Xperia x10 mini pro

 

Zalety:

 

- wyraźny ekran

- doskonale leży w dłoni

- świetny aparat fotograficzny (jak na telefon)

- klawiatura QWERTY

- szeroki wachlarz aplikacji na Android'a

- szybki GPS

 

Wady:

 

- Android 2.1 - producent nie przewiduje upgrade do wersji 2.2 czy 2.3 - fatalnie !!!

- słaba bateria

- aparat bez klapki - bardzo się brudzi

- alternatywne wersje firmware są niedopracowane

- przycinanie się podczas pracy z aplikacjami instalowanymi z Android Market.

 

No i jak jest z tym Androidem? Nie ma upgrade'a do nowszuych wersji? Jest tylko 2.1? Podobno ten telefonik strasznie przymula i zamula jednocześnie. No i niestety ekran jest chyba zbyt mały (zobaczy się w MM ;)), jak dla mnie. Nie wiem. czy taka wielkość mi wystarzczy. Jeżeli ktoś ma tego foniasza, to proszę się wypowiedzieć.

 

Podsumowując: Jeżeli nie byłoby tych problemów z Androidem, prawdapodobnie telefonik bym zakupił. ;) Podoba mi się. :D

 

HTC ChaCha

 

Zalety:

 

- Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji Facebooka

- Android 2.3 i dostosowany interfejs Sense

- Wysoka wydajność oraz szybka i wygodna przeglądarka

 

Wady:

 

- Ekstremalnie niewygodna pokrywa baterii

- Zdjęcia z czerwonym odcieniem, odtwarzacz MP3 ze słabym basem

- Kiepski czas pracy na baterii podczas rozmowy telefonicznej

 

Muzyka dla mnie się liczy, a tutaj niby jest coś nie tak z basem. Zdjęcia z czerwonym odcieniem, to prawda? Facebook to mnie raczej nie obchodzi. Ekran też nie za duży, a cena jest spora. No nie wiem, nie wiem.

 

Podsumowując: FB mnie nie obchodzi, zdjęcia podobno słabe, odtwarzacz muzyki też podobno słaby. Raczej odpada.

 

Xperia x10 mini pro

 

by mi pasowała, jednak nie wiem, jak jest z tym Androidem. Ktoś posiada może ten telefonik? Proszę o pomoc. :)

 

Aha - no i Xperie na święta bym za jakieś 600 zł znalazł, więc nie drogo. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...