Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam od dłuższego czasu mixa w orange, ostatnio doładowałem sobie konto przez neta za 10 zł (2/3 dni temu) i teraz wyskoczyl mi komunikat, że środki przestaną być ważne za ... dwa dni :lol:. Chciałem więc wykupić sobie jakiś pakiet SMS, ale niestety nie mogę nic znaleźć, w necie znalazłem kilka numerów, ale nie działają (np. SMS na 255 itd.), można w mixie w orange wykupić jakis pakiet sms?

jaki MIX :] tego jest od pyty ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje porady. Mam do wyboru kilka modeli smartfonow i nie wiem, ktory bedzie najlepszy. Chodzi o: Samsung Galaxy Ace, HTC Hero, HTC Wildfire, Nokia C6. Jakies konkretne argumenty przemawiajace za ktoryms z modeli?

 

hmm, Galaxy jest mocno 'trzeszczacy' jesli chodzi o wykonanie (obudowa), ale ma dobra baterie

HTC maja w sobie androida (Galaxy z reszta tez), ale mocno sie grzeja przy troche bardziej zaawansowanych aplikacjach (przy mojej przegladarce plikow STL to malo sie nie roztopil)

a Nokia to Nokia - ma Symbiana, ktory traci pozycje na rynku, ale chyba jest najbardziej trwala :-k

 

generalnie zalezy, do czego Ci taki smartfon potrzebny :>

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje porady. Mam do wyboru kilka modeli smartfonow i nie wiem, ktory bedzie najlepszy. Chodzi o: Samsung Galaxy Ace, HTC Hero, HTC Wildfire, Nokia C6. Jakies konkretne argumenty przemawiajace za ktoryms z modeli?

 

hmm, Galaxy jest mocno 'trzeszczacy' jesli chodzi o wykonanie (obudowa), ale ma dobra baterie

HTC maja w sobie androida (Galaxy z reszta tez), ale mocno sie grzeja przy troche bardziej zaawansowanych aplikacjach (przy mojej przegladarce plikow STL to malo sie nie roztopil)

a Nokia to Nokia - ma Symbiana, ktory traci pozycje na rynku, ale chyba jest najbardziej trwala :-k

 

generalnie zalezy, do czego Ci taki smartfon potrzebny :>

Nie wiem o którym Galaxy pisałeś, ale chyba nie o Ace :> Mam go od ponad miesiąca i odczucia mam dokładnie odwrotne, wykonanie jest bardzo dobre i porządne natomiast bateria sałbiutka, przy normalnym użytkowaniu ciężko żeby wytrzymała więcej niż 2 doby, a jak się zaczne bawić netem czy pogram 15 minut w Angry Birds to już dramat.

Odnośnik do komentarza

I ja potrzebuję porady: Samsung Galaxy mini S5570 czy Sony Ericsson Xperia X8, a może LG GT 540 Swift

?

Ja ostatnio miałem podobne rozterki. Wybierałem między Swiftami: GT540 i ME P350 oraz Xperią X8. W końcu zdecydowałem się na GT540. Zdecydowała cena, popularność modelu (bardzo łatwo znaleźć w internecie przeróżne poradniki dotyczące tego modelu) i pochwały tych, którzy używali tego telefonu. Martwi mnie brak wsparcia dla Androidów wyższych niż 2.1, ale podobno da się bez problemu znaleźć modowane wersje w sieci. Telefon będę miał około środy/czwartku, to podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza

Dostałem swój telefon (GT540). Wygląda nieźle. Głównie dla tych, którym zależy na internecie w komórce, w tym aspekcie nie ma nic do zarzucenia. Nie jest to na pewno typowy telefon multimedialny, odtwarzanie filmów zawężone do kilku formatów, dźwięk nie jakiś rewelacyjny. Użytkuje się go wygodnie, duży wyświetlacz, niezła rozdzielczość. Polecam, za tę cenę trudno o coś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Dostałem swój telefon (GT540). Wygląda nieźle. Głównie dla tych, którym zależy na internecie w komórce, w tym aspekcie nie ma nic do zarzucenia. Nie jest to na pewno typowy telefon multimedialny, odtwarzanie filmów zawężone do kilku formatów, dźwięk nie jakiś rewelacyjny. Użytkuje się go wygodnie, duży wyświetlacz, niezła rozdzielczość. Polecam, za tę cenę trudno o coś lepszego.

 

A czy ten telefon posiada GPS? Bo na każdej stronie jest napisane coś innego. Chodzi mi o możliwość wgrania jakiegoś darmowego programu nawigacyjnego, który nie bierze kasy z konta na łączenie się z internetem.

Odnośnik do komentarza

Kończy mi się umowa w Orange. Chce też wymienić telefon. Obecnie mam Nokię 5800. Zastanawiam się także nad przejściem do Playa. Upatrzyłem sobie dwa telefony:

 

w Orange: Samsung Galaxy 551

w Playu: HTC Wildfire

 

Napewno potrzebuję WIFI, GPSu oraz sytemu.

Jest na forum jakiś posiadacz tych telefonów i może conieco o nich napisać?

Odnośnik do komentarza

HTC Wildfire jest fajny bo na Androidzie i ma pełno super aplikacji. Poza tym ogólnie dobrze mi się sprawdza jeśli chodzi o wszystkie funkcje, tylko, że ma słaby procesor przez co jest dość wolny (czasami wczytanie sms-a zajmuje do 10sek). Przez to nie sprawdzałem jakby chodził na nim GPS, Navigation Google'a jest okej. Ja ogólnie jestem zadowolony, choć wiem, że są lepsze ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...