Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co się dzieje z Playem? Najlepsza do tej pory sieć odrzuca od siebie klientów. Zaczęło się od tego jak zadzwonił do mnie automatyczny system Play (jakiś konkurs) no i kliknąłem 1, że chcę wiedzieć więcej i wpisali mnie do jakiejś loterii i za każdy wysłany od nich sms do mnie miałem płacić 5 zł. Na szczęście po pierwszym się skapnąłem i wypisałem, ale co z tego jak dziennie mi spamują skrzynkę tymi smsami. Kilka dni później zabrano mi cały pakiet promocyjnych środków (ponad 50 zł) i zostało mi tylko chyba 4 zł moich, ale tego nie zauważyłem. Nagle skończyły mi się środki na koncie, wtedy skumałem, że zabrano te środki. Mówię, dobra ok, niech będzie. Zasiliłem konto zawrotną kwotą 5 zł z nadzieją, że tak jak zawsze dostanę 100 darmowych sms-ów i co? Nic, zero kompletne. Teraz szukałem w internecie, że już tego nie ma, a żeby to mieć to trzeba przejść na nową ofertę. Z tym że nie wiem z czym ta oferta się je, gdyż nie ma konkretnie żadnych regulaminów. Nie wiem czy dalej będą doładowania przedłużające konto o rok, więc na razie nie przechodzę na nic nowego. Ktoś coś wie co się dzieje i może mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza

rahim, ja miałem to samo, jeszcze niedawno doładowywałem za dyszkę i było 250 SMS-ów za free, potem tego nie było i przedwczoraj znowu dostałem po doładowaniu. Trochę to dziwne. Co do tych telefnów i 'naciśnij 1' to ja również je dostawałem, ale na szczęście szybko się rozłączałem, bo nie chciałem słuchać teog pajaca. Potem tylko dostawałem wiadomości, że 100.000 zł i luksusowe Audi przeszło mi koło nosa...

Odnośnik do komentarza

Jest ciekawa promocja 30 zł za 10.

Pakiet 30 zł za 10 zł

 

- dostępny dla wszystkich użytkowników Play Fresh

 

- komunikujemy go tylko wybranym klientom,

 

- w zamian za 10 zł klient otrzymuje 30 zł na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci

 

- pakiet aktywowany kodem *111*118*1#

 

http://blogplay.pl/2010/08/play-fresh-jeszcze-lepszy/

Tutaj jest na temat tych nowych taryf w PF.

 

http://blogplay.pl/2010/08/nowe-regulaminy-play-fresh/

Tutaj regulaminy.

 

Doładowania cały czas i niezmiennie przedłużają o rok ważność konta.

Ogólnie polecam zaglądać na blogplay.eu i blogplay.pl. Wtedy na pewno będziecie na bieżąco z nowymi usługami i promocjami Play.

Odnośnik do komentarza

http://www.orange.pl/portal/klienci_ind/telefony?proposition=4635979&commitment=39&redir=0&_requestid=236971

 

nie wiem, czy jak włączycie ten link to będziecie mieli moje ustawienia, ale ma być pelikan 60 (abonament 39), na 24 miesiące. przenoszę się do orange, numer biorę nowy i zastanawiam się nad wyborem telefonu. co byście polecili z zaproponowanych? nie pogardziłbym dostępem do internetu i dobrym odtwarzaczem. na pewno nie zgadzam się na nic dotykowego, bo mnie to po prostu wkurwia.

 

całe życie żyję z sony ericssonem i jest w miarę w porzadku, ostatnio użytkowałem nokię n73 bodajże i przy karcie pamięci 2GB telefon strasznie wolno działał, takie coś nie wchodzi w grę. planuję wydać 300-400 złotych, ale gdyby coś było naprawdę wartego uwagi za większą kasę to by można było nagiąć reguły.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam dziwny problem. Postanowiłem do drugiego telefonu dokupić sobie starter z plusa. Wybrałem simplusa do testów, odpakowałem starter i okazało się, że termin ważności konta minął 30-10-2010 czyli nawet nie mogę rozpocząć testów, bo musiałbym doładować.....Teraz pytanie czy to taka stała zagrywka plusa w robieniu ludzi w chuja czy po prostu dostałem trefny starter i mogę go wymienić?

Odnośnik do komentarza

http://www.orange.pl/portal/klienci_ind/telefony?proposition=4635979&commitment=39&redir=0&_requestid=236971

 

nie wiem, czy jak włączycie ten link to będziecie mieli moje ustawienia, ale ma być pelikan 60 (abonament 39), na 24 miesiące. przenoszę się do orange, numer biorę nowy i zastanawiam się nad wyborem telefonu. co byście polecili z zaproponowanych? nie pogardziłbym dostępem do internetu i dobrym odtwarzaczem. na pewno nie zgadzam się na nic dotykowego, bo mnie to po prostu wkurwia.

 

całe życie żyję z sony ericssonem i jest w miarę w porzadku, ostatnio użytkowałem nokię n73 bodajże i przy karcie pamięci 2GB telefon strasznie wolno działał, takie coś nie wchodzi w grę. planuję wydać 300-400 złotych, ale gdyby coś było naprawdę wartego uwagi za większą kasę to by można było nagiąć reguły.

 

Polecam Nokie 6303i Classic. Wcześniej przez 4 lata miałem od nowości SE K750i i znudziło mi się ładowanie go co 2-3dni. Teraz przy normalnym używaniu bateria trzyma przez 7 dni. Telefon nie jest może modelem dla lanserów, ale ma wszystko co potrzeba (dobry organizator, mp3, karte 2gb na której wg. mnie nie muli, jakiś tam aparat 3.2mpx z lampą- ale w sumie go nie używam). Dużym plusem dla mnie było to, że posiada obudowę ze stali nierdzewnej. Czasami używam go również do internetu (niestety tylko z paczek internetowych, bo nie ma WIFI :/) ale i tak wczytuję strony całkiem szybko.

Odnośnik do komentarza

W kwietniu kończy mi się umowa z Erą. Już teraz zaproponowano mi jej przedłużenie. W tej chwili mam abonament za 45 zł i raczej nie chciałbym przekroczyć tej kwoty (ewentualnie +10 zł przeżyję). Spojrzałem w internetowym sklepie Ery, jakie ceny telefonów oferują (a online jest z założenia taniej) i jestem w szoku. Abstrahując, że chciałbym kupić nowoczesny telefon, powiedzmy Nokię N97 mini, przy zachowaniu dotychczasowego pułapu abonamentu musiałbym zapłacić za nią jakieś kosmiczne pieniądze, ok. 1000 zł. Prawda jest taka, że jedynie telefony z segmentu budżetowego są tańsze, niż sto złotych.

Pytanie: czy idąc do salonu mam szansę wynegocjować lepsze warunki, niż przez internet? Abonentem Ery jestem od 8 lat, opóźnień w opłatach nie było. Jest dla mnie trudne do zaakceptowania, że jedynie przy miesięcznych opłatach powyżej 100 zł, można otrzymać tani telefon.

Odnośnik do komentarza

Przygodę z Erą kończyłem latem ubiegłego roku. Po czterech latach (abo na poziomie 100 zł + net za 10-20 zł, średnie rachunki więc na poziomie 120 zł/m-c) zdecydowałem się zakończyć z nimi współpracę, gdy okazało się, że moje wymagania (ich zdaniem) względem nowego telefonu nijak nie przystają do ich propozycji (przy utrzymaniu abonamentu na poziomie 100 zł i umowie 2-letniej mógłbym dostać np. E52 za 250 zł :lol:). Pan z infolinii, z którym rozmawiałem, stwierdził, że w cenie do 100 zł nie mogę liczyć na żaden ciekawy model telefonu. Pytania, o większość interesujących mnie np. 'smartfonów', zbywał ironicznym: "599", "799", "999". Do tego okazało się, że nowy, proponowany przez Erę, abonament nie obejmuje w pakiecie minut rozmów z numerami w sieci Play. To definitywnie zakończyło moje dyskusje z Erą i z pocałowaniem rączki przeniosłem się z całym majdanem (numerem) do Playa (abonament ok. 60 zł / m-c i ponad 350 minut do wszystkich).

 

Krótko mówiąc, daj sobie z nimi spokój i zmień operatora.

Odnośnik do komentarza

Przygodę z Erą kończyłem latem ubiegłego roku. Po czterech latach (abo na poziomie 100 zł + net za 10-20 zł, średnie rachunki więc na poziomie 120 zł/m-c) zdecydowałem się zakończyć z nimi współpracę, gdy okazało się, że moje wymagania (ich zdaniem) względem nowego telefonu nijak nie przystają do ich propozycji (przy utrzymaniu abonamentu na poziomie 100 zł i umowie 2-letniej mógłbym dostać np. E52 za 250 zł :lol:). Pan z infolinii, z którym rozmawiałem, stwierdził, że w cenie do 100 zł nie mogę liczyć na żaden ciekawy model telefonu. Pytania, o większość interesujących mnie np. 'smartfonów', zbywał ironicznym: "599", "799", "999". Do tego okazało się, że nowy, proponowany przez Erę, abonament nie obejmuje w pakiecie minut rozmów z numerami w sieci Play. To definitywnie zakończyło moje dyskusje z Erą i z pocałowaniem rączki przeniosłem się z całym majdanem (numerem) do Playa (abonament ok. 60 zł / m-c i ponad 350 minut do wszystkich).

 

Krótko mówiąc, daj sobie z nimi spokój i zmień operatora.

Play nie wchodzi w grę - głównie ze względu na rodzinę i najważniejszych znajomych, którzy mają telefony w Erze (nie chciałbym być na ich miejscu, płacąc więcej za połączenie do mnie). Interesuje mnie też zachowanie obecnego numeru, a oferty przeniesienia go do innej sieci oferują bonusy jeno w postaci pakietu iluś tam minut przez miesiąc i/lub krótkotrwałej zniżce abonamentu. Pat?

Odnośnik do komentarza

Ja postąpiłem podobnie po tym jak Era zaproponowała mi gorsze warunki niż miałem... przeniosłem się do Play, wziąłem Samsunga Wave, którego bardzo polecam - samego Playa również. Na dodatek tuż po mnie wielu znajomych także przeniosło się do Play, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność ich oferty.

Odnośnik do komentarza

Również zakończylem swoją przygodę z Erą i wybrałem Play. To co Era wyprawia to śmiech, zero szacunku do swoich długoletnich abonentów (podpisując nową umowe można czasami dostać lepszą oferte :|), a gdy zobaczyli, że coraz więcej osób przechodzi do Play, łaskawie wprowadzili, że numery z Play też się liczą w pakiecie darmowych minut... ale tylko jeśli jesteś już abonentem i przedłużasz umowe, chore.

Odnośnik do komentarza

Interesuje mnie też zachowanie obecnego numeru, a oferty przeniesienia go do innej sieci oferują bonusy jeno w postaci pakietu iluś tam minut przez miesiąc i/lub krótkotrwałej zniżce abonamentu. Pat?

Ale bez bonusów i innych tego typu historii w Playu masz najwięcej minut w pakiecie: abo 30 zł 120 minut (w Erze 80), abo 50 zł 240 minut (w Erze 180). A znajomi? Cóż, zawsze mogą liczyć na to, że to Ty zadzwonisz w ramach swojego nowego pakietu minut ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...