Skocz do zawartości

Counter Strike


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Nowy apdejt w CSie wprowadza dość istotne zmiany w mechanice strzelania, nieco znerfione zostało sprejowanie a zbafowane onetapowanie (można szybciej pestkować) i burstowanie (można łatwiej karać sprejujących strejfując zza osłony, burstując i chowając się).

Ogólnie zmiana bardzo na plus bo w zasadzie nie opłacało się robić nic innego niż szprejować w 95% sytuacji. Jest tradycyjnie parę błędów, które łatka za sobą ciągnie, te jednak najpewniej wolwo poprawi wkrótce. Analiza zmian

https://www.youtube.com/watch?v=LrBB8tXw_X4będą mówili o moich onetapach :cool:

Odnośnik do komentarza

Nowy apdejt w CSie wprowadza dość istotne zmiany w mechanice strzelania, nieco znerfione zostało sprejowanie a zbafowane onetapowanie (można szybciej pestkować) i burstowanie (można łatwiej karać sprejujących strejfując zza osłony, burstując i chowając się).

Ogólnie zmiana bardzo na plus bo w zasadzie nie opłacało się robić nic innego niż szprejować w 95% sytuacji. Jest tradycyjnie parę błędów, które łatka za sobą ciągnie, te jednak najpewniej wolwo poprawi wkrótce. Analiza zmian

https://www.youtube.com/watch?v=LrBB8tXw_X4będą mówili o moich onetapach :cool:

 

A mogliby w końcu znerfić pieprzone P90 xD

Czyli dzisiaj jak odpalę wieczornego CS mogę się solidnie zdziwić dlaczego moje full auto nie weszło w cel :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Nawiązując do marynijnej dyskusji - kto jest chętny pomykać w csa na niższych tierach? Po rankedach wrzuciło mnie do silvera IV i jestem zadowolony, bo poziom adekwatny i jedyne co mnie na ten moment irytuje, to te mecze w których dostaję dwunastolatków z Rosji do drużyny i jedyne co zostaje to cyka. Możnaby zrobić listę z aktualną rangą i pogrywać razem, z tego co widziałem to jest 5-6 chętnych osób więc ze zgraniem się nie powinno być dużego problemu. To może ja zacznę:

1. monti (Aeroplanino w grze) - silver IV

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...