Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, z0nk napisał:

W sumie to nawet dość zabawne. Chyba jednak trzeba rozważyć zakup :-k pytanie jak tam polskie tłumaczenie?

Tłumaczenie wygląda na całkiem ok. Niestety, dotyczy tylko tekstów, zapowiedzi przez megafon są po angielsku i są niestety istotne jak "potrzeba lekarza w sali De-Lux". Więc trochę mi zajęło, że chodzi o deluminator czy jak to tam zwał. Koniec końców przełączyłem na angielski tekst.

 

Natomiast ilość tekstu w grze nie jest przesadna. Planescape to to nie jest :)

 

Zabawne jest na pewno. Jeszcze mi żadne teksty nie zapadły w głowie, ale z TH pamiętam "Patients are reminded not to die in the corridors."

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
8 minut temu, szramek napisał:

Koledzy, podajcie mi proszę wszelkie tytuły w klimatach cyberpunku. Gatunek mniejsze znaczenie. Szukam czegoś nowego, może być RPG, akcja, przygodowka. 

Deus Ex, Deus Ex: Human Revolution, klasyka- System Shock, Shadowrun Dragonfall, Blade Runner,  a także -> https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=cyberpunk+games

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2019 o 10:59, szramek napisał:

Deus ex oczywiście już grane, shadowrun również, Gemini rue ?skończone. 

Muszę przysiąść do gry Dex, fajny RPG w formie platformowki. 

Szukam raczej jakichś Indie tytułów, a nie tego co można znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. 

 

indie jak indie, ale System Shock 2 (jedynka też, ale może odpychać interfejsem) jest niesamowity i dzisiaj. Jeśli nie grałeś, to absolutny must play.

Z przygodówek możesz też sprawdzić Rise of the Dragon :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...