Skocz do zawartości

W co warto zagrać?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

The Elder Scrolls V - Skyrim -Najlepsza gra w kturą ostatnio gram szybko wciąg ale ale szybko się nie znudzi Bardzo Bardzo dużo miejsc do odkrycia i jeszcze więncej zadań

kontynułacja Obliviona w pełni

Niekturzy pewnie nie wiedzą o co chodzi więc powiem że to gra w stylu Gothick 4 ale owiele lepsza a to filmik

www.youtube.com/watch?v=oSL-r9AIEEU

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Napierdzielanka dla 6-7 latki?

 

Pisałem ogółem, a miałem napisać "odbiegając od tematu kolegi Zimny ja osobiście polecam grę UFC Undisputed 3 na Xboxa. Jednym słowem - zajebista, jeśli ktoś lubi te klimaty. Pograłem chwilę też w Fight Night 4, nie warta nawet złotówki".

 

A jak był u mnie siostrzeniec to zawsze mówił żebym mu włączył http://www.friv.com/ tam coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Dojebujesz to się teraz ty - zasada netykiety jest taka, że pisząc post pod postem nie cytujesz tego, do czego się odnosisz, dlatego można było odnieść wrażenie, że Maniek odpowiada na poprzedni post (tym bardziej że obie wypowiedzi łączyła ciągłość logiczna 'co polecicie' - 'ja polecam'). Taka rola moderatora, można grozić, można karać, a można żartować. Chyba wam wczoraj dawali jakieś kije (?) do połykania, bo Maniek zrozumiał aluzję i się poprawił, ale ty widzisz jakiś problem. :-k

 

Swoją drogą sprawdź definicję słowa spam (i nie chodzi o mielonkę), bo mam wrażenie, że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz :]

Odnośnik do komentarza

szukam jakiejś ciekawej gry dla dziewczynki w wieku 6-7 lat. może ktoś coś polecić?

Może Rayman Origins? http://www.gry-onlin.../gra.asp?ID=515 Bardzo sympatyczna platformówka, w trybie kooperacji może lokalnie grać jednocześnie nawet czterech graczy. Tylko ostrzegam - im dalsze plansze, tym jest trudniej i niecierpliwe dziecko może się zniechęcić.

Odnośnik do komentarza

Odchodząc od tematu gier dla dziewczynek zdecydowanie warto zagrać w Walking Dead. Ciekawa fabuła, decyzje, które mają ogromne znaczenie dla rozwoju akcji i mają realny wpływ na to z kim przyjdzie mam walczyć o przeżycie. Gra skład się z pięciu osobnych epizodów, do tej pory wyszły cztery, piąty powinien się pojawić w przeciągu 2-3 tygodni. Do tego do trzech pierwszych epizodów są spolszczenia, a do czwartego pojawi się niedługo, bo obecnie trwają testy. Spolszczenia do znalezienia na grajpopolsku.

 

Polecam szczególnie dlatego, że w promocji na Origin grę można nabyć za 30 zł.

Kod z Origina można przypisać do steama.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Warlock: Master of the Arcane

 

cena ok 70 zł + 5 DLC po 2-3 euro - waaaarto kupić - dochodzą dodatkowi magowie(w sumie 4), rasa Elfów, multiplayer (beta póki co), możliwość wynajmowania jednostek-bohaterów, tworzenie artefaktów

 

Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zagrywali się na śmierć w Master of Magic, Civilization, turowego Warlordsa czy Fantasy Generala. Czekałem na podobną grę chyba z 10 lat. :)

Uwaga! Gra z klasycznym syndromem: Jeszcze Jedna Tura i Kończę.

 

http://warlockmota.wikia.com/wiki/Warlock:_Master_of_the_Arcane_Wiki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tytuł tego tematu jest adekwatny do gry, którą zaproponuję:

 

WALKING DEAD - moi państwo, moim zdaniem jest to gra roku 2012. Nic mną tak nie wstrząsnęło/przeczołgało/zdziwiło a w sumie oczarowało jak obcowanie z tym tytułem. Jest to niesamowita ~20 godzinna przygoda oparta na realiach komiksu Roberta Kirkmana, ale w przeciwieństwie do telewizyjnego serialu dziejąca się od samego początku "zarazy". Kolejnych pięć epizodów pozwala nam poznać - i przeżyć - historię Lee Everetta, skazanego za zabójstwo kolesia, który przez przypadek ucieka od wymierzonej kary i staje się - również przez przypadek, jak odniosłem wrażenie - "wodzem" grupy ludzi, którzy nie zamienili się w szwędaczy. Przy okazji Lee poznaje małą Clem, która.....ale to już każdy sobie może poprowadzić losy tej dwójki.

Gra nie jest jakoś przesadnie wymagająca intelektualnie czy manualnie, ale ma za to kolosalny wpływ na odczucia gracza. Jest w zasadzie interaktywna historia, w której niemal każdy ruch ma wpływ na fabułę i to co się stanie na końcu. Do tego niemal każdy wybór jest zwyczajnie trudny, a żeby było śmieszniej mamy na jego dokonanie ze 3 sekundy. I nie są to wyboru typu "posłodzić herbatę jedną czy dwoma łyżeczkami cukru" ale centralnie wpływająca na to co się dzieje. A przy okazji niemal bez reszty angażujące gracza.

Poszczególne epizody są zróżnicowane pod względem napięcia i hardkorowości decyzji, ale wszystkie imo trzymają poziom.

Mam olbrzymia nadzieję, że gra trafi na wyprzedaż podczas Świąt czy to na Steam, czy to na Origin i dzięki temu trafi pod strzechy forumowiczów. Jest to tytuł imo wybitny i po prostu trzeba w niego zagrać.

 

a teraz dla tych co skończyli

 

decyzja, by uśmiercić Lee jest imo w ch** odważna. Bardzo polubiłem mojego bohatera i jeśli w drugim sezonie dostanę "do reki" kogoś pokroju Kenny'ego to nie wiem czy to będzie to samo. Ale dzięki uśmierceniu Lee ostatnia scena z zapłakaną Clem pociągająca za spust MASAKRUJE i chyba na zawsze mi zostanie w głowie. Nie spodziewałem się, ze twórcy będą mieli jaja by to zrobić.

 

 

a dla tych co skończyli Walking Dead i Mass Effect 3

 

no i można zrobić zajebiste "złe" zakończenie? No k***a można. A nie taka tandeta jak w ME3

 

Odnośnik do komentarza

Warlock: Master of the Arcane

 

cena ok 70 zł + 5 DLC po 2-3 euro - waaaarto kupić - dochodzą dodatkowi magowie(w sumie 4), rasa Elfów, multiplayer (beta póki co), możliwość wynajmowania jednostek-bohaterów, tworzenie artefaktów

 

Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zagrywali się na śmierć w Master of Magic, Civilization, turowego Warlordsa czy Fantasy Generala. Czekałem na podobną grę chyba z 10 lat. :)

Uwaga! Gra z klasycznym syndromem: Jeszcze Jedna Tura i Kończę.

 

http://warlockmota.w...the_Arcane_Wiki

Gra do kupienia na muve.pl za 18 zł. Zaryzykowałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

18 zł - to cena, która wyklucza piractwo. :)

 

Co do Warlocka - jedyny minus to brak kampanii jakiejś. Co prawda i tak gram w podobne gry w 95% przypadków na mapach losowych, ale jednak szkoda. No i może jeszcze brak statystyk jak w starych Warlordsach oraz wyników punktowych za wygranie scenariusza jak w HoMM3. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...