Skocz do zawartości

Hattrick


Pietia

Rekomendowane odpowiedzi

Zremisowałem 2:2.. Walczę o 5 miejsce w V lidze i następny mecz pewnie będzie decydujący.. Martwi mnie, że muszę sprzedać dwójkę moich najlepszych pomocników.. Co gorsze ich umiejętności na tyle urosły, że starce na nich miliony.. Niestety pensje dla nich również mnie wykańczają.. Z drugiej strony patrząc na nich, naprawdę żal sprzedawać:

 

Maciej Stachlewski

TSI = 170 400, lat 24, solidny stan formy

Poziom doświadczenia słaby, przywódca kiepski

 

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny

Rozgrywanie: mityczny Podania: znakomity

Skrzydłowy: nędzny Defensywa: kiepski

Skuteczność: słaby St.fragmenty: przeciętny

 

Maurycy Fidler

TSI = 114 180, lat 24, przeciętny stan formy

Poziom doświadczenia słaby, przywódca słaby

 

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny

Rozgrywanie: nieziemski Podania: solidny

Skrzydłowy: kiepski Defensywa: nędzny

Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby

Odnośnik do komentarza

Zupelnie odpusciłe hattricka w tym sezonie, po awansie do VI ligii. Tymczasem ku mojemu zdziwieniu zajmuję obecnie 6 miejsce i jestem na pierwszym "bezpiecznym" miejscu. Do konca zostały 3 kolejki. W niedzelę gram mecz z gościem, który jest tuż za mną. Mam plan, że by zaznaczyć "Mecz sezonu". Czy warto, bo wiadomo, że morale spadnie, ale jak wygram, to będę miał nad nim 6 punktów. Później gram ze zdecydowanym liderem więc porażka i tak by była pewna. Ostatnia kolejka z gościem o zblizonym chyba potencjale (2 punkty straty do niego, !. mecz przegralem 3-2 na wyjeździe)

Mój plan jest taki

12 kolejka. Zespół z 7. miejsca-mecz sezonu

13 kolejka. Lider - mecz na luzie (morale wzrośnie)

14. kolejka. Zespół z 5 miejsca - normalny mecz.

Czy to dobry pomysł?

 

2. pytanie . Mam skrzydłowego lat 23:

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny

Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający

Skrzydłowy: nieziemski Defensywa: przeciętny

Skuteczność: słaby St.fragmenty: nędzny

 

Wskaźnik TSI: 69 550

Pensja: 71 520 zł/tydzień

 

O ile wzrośnie mu pensja w przyszłym sezonie?

Jeśli wzrośnie mu duzo, może go sprzedam. Ile kasy mogę wziąć za takiego gościa?

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wygralem z wiceliderem 6-1. W ostatnim meczu bede gral z druzyna, z ktora walcze o 3 miejsce w tabeli. Dla mnie wystarczajacy jest remis.

 

Dzisiaj zlecilem rozbudowe stadionu o kolejne 1000 miejsc. W sumie bedzie ich juz 20 000.

 

Za tydzien przy tygodniowej aktualizacji moja "stara" szkolka osiagnie poziom znakomity.

 

Przyszly sezon zaczne prawdopodobnie na malym plusie. Moze w nastepnym sezonie powalcze o awans. Jednak moim priorytetem jest powiekszenie klubu kibica do 1500 (teraz 1418)

Odnośnik do komentarza

U mnie awans, w ostatniej kolejce wystarczy dopełnić formalności i Unia Hrubieszów zajmie 1. miejsce :) Planuję rozbudowę Coloseum o kolejne 4 tysiące miejsc do 20000. Jakieś wzmocnienia, bo na VI ligę skład mam słaby (w zależności do jakiej trafię).

 

radzio88: przemyśl sprawę szkółki. Zaczynając grę w HT (marzec ubiegłego roku) usłyszałem, że szkółka to bardzo ważna rzecz, koniecznie inwestować full kasy itd. Po roku jestem "mądrzejszy" o kilkaset tysięcy w plecy. Obecnie szkółka to totalna lipa. Roczny koszt wynosi 4 160 000 (tygodniowy nakład 80k) + 416 000 (koszt 8k promowania juniora, o tym często się zapomina). Mamy koszt 4 576 000, zaokrąglić można spokojnie do 4 600 000 (koszt jaki ponosimy przy wystawianiu zawodnika an TL). Z transferów wychowanków udało mi się wyciągnąć niecałe 3 000 000 (teraz mam jeszcze jednego znakomitego [po treningu z wylosowanego solidnego] za 700 000), optymistycznie skończy się na jakiś 3 800 000. Zaznaczam, że koszt ten dotyczy roku (52 tygodnie), szkółkę prowadziłem z 5-6 tygodni dłużej (tym samym koszt około 5M) więc spokojnie można powiedzieć, że aktualnie jestem w plecy jakieś 2 miliony (jak wypali transfer to tak 1 200 000).

 

Rezygnacja ze szkółki od razu odbiła się na finansach. Wyciągnąłem się z dołka (ciągłe ujemne odsetki, które spowodowane były przez koszta szkółki), dwutygodniowe zestawienie finansów jest bardzo pozytywne (szacunkowo przy transferze, nagrodach za awans itd. wyjdę około 2 milionów na plus). Zamierzam w najbliższym czasie zrezygnować również z Akademii, która bardzo mnie rozczarowała. Ponadto wpływ na to miał TL. To co się dzieje teraz z cenami nie sprzyja bawieniu się w szkółkę. Ostatnio sprzedałem znakomitego rozgrywającego 20-latka (oczywiście w wyniku treningu, nie losowania) za niespełna 400 000 zł. Można spokojnie kupić do treningu solidnych rozgrywających z wysokim podpoziomem skilla (na podstawie PsicoTSI) za 150 - 200k i po 2-3 tygodniach zarabiać lepszą kasę niż na szkółce.

Odnośnik do komentarza

Nad szkolka zastanawialem sie dlugo zanim postanowilem inwestowac. Nie mam zamiaru z niej zrezygnowac, bo juz 2 sezony czekam, az bedzie miala najwyzszy poziom.

 

Moje finanse sa stabilne, wiec nie przeszkadza mi szkolka. Do tego inwestuje max w akademie. I caly czas jestem na +.

 

W tym sezonie bylo mnie nawet stac na rozbudowe stadionu o 4 000 miejsc (1 sezon w 7 lidze).

 

Mimo wszystko dzieki za rade.

 

E:

wygralem mecz o 3 miejsce w lidze 4-0. Udalo mi sie nawet wyciagnac niezle staty:

Pomoc: zadowalający (min.)

Prawa obrona: słaby (wysoki)

Środek obrony: słaby (wysoki)

Lewa obrona: słaby (niski)

Prawy atak: kiepski (wysoki)

Środkowy atak: słaby (niski)

Lewy atak: przeciętny (min.)

 

oczywiscie gralem MOTS, w meczu na moim stadionie wygladaloby to jeszcze lepiej. Po kilku wzmocnieniach w przyszlym sezonie moze powalcze o awans.

 

W tym sezonie za cel mialem utrzymanie sie, a zabraklo mi 2 pkt do awansu.

Odnośnik do komentarza

U mnie łatwe 6:0, pierwsze miejsce i prezes zaprasza :].

 

1. KS HmG Sokółka 14 79 - 8 40

 

Gdyby nie gorsza forma i sporo kontuzji w ostatnich kilku meczach (nie licząc tego dzisiaj), bilans byłby lepszy :D. Teraz zobaczymy jak pójdzie w VIII lidze...

Odnośnik do komentarza

No i ja również awansowałem do VIII ligi tyle że z 2 miejsca ale na moje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że objałem drużyne dopiero po 4 kolejce gdy drużyna miała na koncie 1 zwycięstwo i 3 porażki ;). Ja przegrałem tylko raz, z liderem. Reszta spotkań to pewne zwycięstwa tak jak to dzisiejsze 5-2 z drużyną która zajeła miejsce tuż za mną.

Odnośnik do komentarza

Ja tam sezon zakończyłem dopiero dziś. Na szczęście utrzymałem się w V lidze. W dzisiejszym barażu 6:0 do przodu. Plany na przyszły sezon?? Czwarte miejsce w mojej lidze i jak najdalej w Pucharze Polski. Zmieniam też trening z rozgrywających na skrzydłowych (głównie z nudów). Zresztą zauważyłem, że ostatnio jakby mniej czasu poświęcam HT...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...