Skocz do zawartości

Pro Tour 2008/Menadzer Kolarski 2008


dacek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.city-interactive.com/pl/opisy-p...arski-2008.html

 

 

Premiera miala miejsce 1 lipca czyli wydawcy licza na zainteresowanie gra milosnikow TdF :). Przyznam sie ze gralem w pierwsza i druga czesc CM natomiast zupelnie nie mialem stycznosci z edycja 2007 i innymi po pierwszych 2. Ostatnio gralem w demo Pro Tour 2007 i musze przyznac ze bardzo mi sie spodobalo. W najnowszej edycji dochodzi multiplayer i wyscigi na torze. Gra zostala zrobiona przez zabojadow ;) gral ktos w to ? jak wrazenia :D licze ze ekipa z tematu kolarstwa szosowego cos naskrobie ;]

Odnośnik do komentarza

Ja miałem styczność z poprzednią wersją. Również bardzo przypadała mi do gustu. Wczoraj chodziłem trochę po sklepach bo chciałem kupić najnowszą wersję, ale nigdzie nie mieli :/ Będę chyba zmuszony do zamówienia przez neta.

Co chcesz wiedzieć to pytaj :)

Odnośnik do komentarza
ja zwiedzilem dzis empiki i inne sklepy z grami tez nie ma :/ ma byc na dniach w empikach ;) jak juz bede mial to bede pytal sporo bo zmian jest mnowstwo w porownaniu do CM :]

Najlepsza zmiana w najnowszej wersji to system bidonów. Wybiera się "gregorio" i rozwozi wodę do całej drużyny. Można brać ile tylko potrzeba, nie ma ograniczenia np 4 bidony. Jedynym ograniczeniem jest wzięcie ostatniego bidonu maksymalnie 20km przed metą. Kolejnym plusem jest "szarpanie" w górach, nie będzie już teraz sytuacji kiedy atakujemy, skończy się nam pasek ataku skontrują nas i nei jesteśmy w stanie dogonić kolarze przed nami. Nie wiem jakim cudem gra kosztuje u nas 20złoty gdy w WB czy Francjii 45 euro... :)

Odnośnik do komentarza

Cena jest naprawdę genialna. Grałem krótko w "dwójkę", ale niestety ojciec całkowicie zasiedział się przy tej grze i prędzej mi się znudziła patrząc na nią :P Ciekawe jak ta najnowsza część. Może polonizacja też będzie lepsza, bo CM 2 to była tragedia pod tym względem.

Odnośnik do komentarza

Z pewnością się skuszę, ale imo lepiej kupić grę za jakieś 2-3 miesiące, bo zapewne autorzy wypuszczą jeszcze co najmniej jedną łatkę, a poza tym będzie trzeba jeszcze trochę poczekać na jakieś ciekawe bazy danych z nowymi wyścigami, ekipami i zawodnikami.

Odnośnik do komentarza
Z pewnością się skuszę, ale imo lepiej kupić grę za jakieś 2-3 miesiące, bo zapewne autorzy wypuszczą jeszcze co najmniej jedną łatkę, a poza tym będzie trzeba jeszcze trochę poczekać na jakieś ciekawe bazy danych z nowymi wyścigami, ekipami i zawodnikami.

Spójrz na to inaczej. Kupujesz teraz grę. Te 2-3 miesiące służą, aby poznać nowy gameplay. Jak wyjdą patche i nowe bazy danych rozpoczynasz poważną karierę już z jakimś doświadczeniem :)

Odnośnik do komentarza

kurde marwi mnie narazie dostepnosc gry :/ bylem w Empiku, Tesco i Kerfurze i dupa narazie nie ma :/ jutro podskocze glownego empiku w zielonej moze cos bedzie :/ przez neta nie zamawiam juz gier po tym jak kurier przeszedl mojego FM 2005 trzy raz :doh!: mam nadzieje ze niedlugo gra pojawi sie w zielonce ;]

Odnośnik do komentarza
przed gra radze sie zaoparzyc w racjonalna ilosc ramu. w poprzedniej wersji srednio sie dalo grac na 1gb (ciagle zwiechy)

 

 

Ja mam 2GB RAMu i wersja poprzednia śmigała aż miło, miejmy nadzieję, że najnowsza będzie chodzić równie pięknie :P

 

 

Odezwała się osoba od której kupiłem grę! Wczoraj ją wysłali. Czyli prawdopodobnie jutro będę miał ją u siebie :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszła paczka z tą grą do mnie. Spodziewałem się czegoś innego. Gra zbudowana na tym samym silniku co poprzedniczka. Ogólnie oprócz jazdy na torze. Gdzie samemu steruje się zawodnikiem za pomocą klawiatury, tego, że wysyłamy kolarza po bidony, aby rozwoził je innym kolarzom z grupy, żelu jakiegoś (wie ktoś co to???) I innego menu nie zmieniło się nic. Może troszkę lepsza grafika, ale niewiele różniąca się od tej w wersji 07. Parę (chyba 4) zespoły kolarskie z Polski, w których brakuje jednak licencji przykład Łukasz Bidnar (zamiast Bodnar) Nawet same menu kariery jest takie same jak w wersji 2007. Nie różni się niczym zupełnie. Chociaż gra się miło to po paru wyścigach gra staje się nudna, to polecam ją miłośnikom kolarstwa. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj przyszła paczka z tą grą do mnie. Spodziewałem się czegoś innego. Gra zbudowana na tym samym silniku co poprzedniczka. Ogólnie oprócz jazdy na torze. Gdzie samemu steruje się zawodnikiem za pomocą klawiatury, tego, że wysyłamy kolarza po bidony, aby rozwoził je innym kolarzom z grupy, żelu jakiegoś (wie ktoś co to???) I innego menu nie zmieniło się nic. Może troszkę lepsza grafika, ale niewiele różniąca się od tej w wersji 07. Parę (chyba 4) zespoły kolarskie z Polski, w których brakuje jednak licencji przykład Łukasz Bidnar (zamiast Bodnar) Nawet same menu kariery jest takie same jak w wersji 2007. Nie różni się niczym zupełnie. Chociaż gra się miło to po paru wyścigach gra staje się nudna, to polecam ją miłośnikom kolarstwa. :)

 

 

Zmieniło się przecież bardzo wiele rzeczy. Nowy system scoutingu, całkiem nowy trening i całkowicie przebudowany tryb 3D - mam na myśli zlikwidowanie 3 poprzednich pasków i zastąpienie ich całkowicie innymi. Jest bardzo dużo nowych animacji - kolarze kladą się na zjazdach, podczas ataków się oglądają do tyłu, wycierają pot z czoła na podjazdach i wiele innych. Tegoroczna edycja to naprawdę bardzo duży postęp w porównaniu do poprzednich wersji.

 

Naprawdę gorąco polecam, ale aby się cieszyć wszystkimi animacjami trzeba mieć mocny sprzęt. I uwaga wymagania minimalne na pudełku są z wersji 2007 i nie są adekwatne do tegorocznej edycji. Jeśli chcecie pogadać o grze zapraszam na największe jej gorum:

 

http://www.forum.pro-cycling.org/index.php

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem... Jestem wielkim fanem tej serii ,tak więc postanowiłem zakupić także wersje 2008, ale nie moge jej odpalić. Gdy zainstaluje i ściągne aktualizacje, odpalam grę i wyskakuje tylko białe tło i nic się nie dzieje... Gdy po kilku minutach zdenerwowany nacisne na jakiś klawisz wyrzuca mnie na pulpit. Wiecie czym może to być spowodowane ? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Panowie mam problem... Jestem wielkim fanem tej serii ,tak więc postanowiłem zakupić także wersje 2008, ale nie moge jej odpalić. Gdy zainstaluje i ściągne aktualizacje, odpalam grę i wyskakuje tylko białe tło i nic się nie dzieje... Gdy po kilku minutach zdenerwowany nacisne na jakiś klawisz wyrzuca mnie na pulpit. Wiecie czym może to być spowodowane ? Z góry dziękuje za pomoc.

Jakiego masz kompa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...