Skocz do zawartości

Scenowa Liga Piłkarska


Rekomendowane odpowiedzi

?y?ek - Pulek 3:1

 

Ekipa pana ?., która by?a faworytem w tym meczu, nie zawiod?a - zespó? gospodarzy prowadzi? ju? 3:0 po trafieniach Y, ?, K, lecz nieuwa?na gra w obronie da?a szans? do kontrataku, który pewnie wykorzysta? P.

Odnośnik do komentarza

Pientka - fanreal 3:1

 

Nie udalo sie przezwyciezyc obrony Pientki tego dnia ;) Gdyby nie kilka technicznych bledow wynik moglby byc inny... No wlasnie.. Gdyby...

Gratuluje zwyciezcy, a co do reszty graczy - niech sie spieszy, bo zagralbym juz nastepna kolejke :) z 3 punktami w tabeli brzydko wygladam ;)

Odnośnik do komentarza
Mam problem odno?nie meczu z Hugokubikiem. Pisze do niego na gg gdy jest dost?pny i nawet nie raczy odpisa?... Wi?c nie wiem czy zagram z nim spotkanie bo po prostu nie mozna z nim uzgodni? terminu.

Ja tak samo z nim mia?em... ale jako? si? uda?o....

 

Ps: Po fazie grupowej gramy play-off :D wiec pewnie jeszcze si? spotkamy martin :D

Odnośnik do komentarza

mess_alex - martin 0:4

W spotkaniu zawodnika ze ?rodka tabeli z dotychczasowym wiceliderem faworytem by? ten drugi. Rzeczywi?cie mecz toczy? si? pod dyktando martina, który dzi?ki temu zwyci?stwu i potkni?ciu Odry awansowa? na pozycj? lidera. Na pocz?tku dru?yna go?ci odda?a inicjatyw? gospodarzom, co pozwoli?o im na wykorzystanie g?ównej si?y zespo?u, czyli obrony. Dzi?ki temu zwyci?stwu dru?yna go?ci kontynuuje pass? 5 kolejnych zwyci?stw.

Odnośnik do komentarza

Arti 2-2 Trzmielu :gool:

 

"Hit kolejki", "Wiecej ni? mecz", "Gran Derbi Lower Silesia" - wczorajsza prasa przesciga?a si? w tytulach opisujacych to znakomicie zapowiadajace si? spotkanie. To w?asnie dzisiaj na przeciwko siebie stane?y odpowiednio 3 i 4 ekipa SLP, oba zespo?y maj? tylko jeden cel w tym sezonie, jakim jest miejsce w pierwszej 4, aby walczyc o mistrzostwo w fazie playoff. Jednak to nie tylko mecz ekip z czo?ówki, to mecz dwóch najbardziej do?wiadczonych druzyn w lidze, derby miasta Walbrzycha, ba nawet najwazniejsze derby Dolnego Slaska. Trybuny zape?nione, setki dziennikarzy z ca?ego kraju i 4 partie, ktore mialy zachwycic wszystkich na stadionie. Bukmacherzy od poczatku stawiali na remis, choc z lekkim wskazaniem na trzmiela. To wlasnie po jego mysli rozpoczelo sie spotkanie i szybko objal prowdznie 1:0. Jednak to tylko pomoglo Artiemu, ktory rozegral dwie wspniale partie zmieniajac wynik na 2:1. Ostatnia partia to juz walka do upadlego, nie obylo sie bez wykluczen. Gdy juz wydawalo sie, ze Arti odniesie wspaniale zwyciestwo, kluczowy zawodnik trzmiela ruszyl do ataku niczym burza, wspaniale przedarl sie przez obrone i perfekcyjnie wykonczyl akcje. Wynik koncowy jaki widnial na tablicy to 2:2. Wspaniale spotkanie, wielkie emocje, mysle ze nikt sie nie zawiodl na tym meczu. Wobec wynikow rywali, remis w derbach wydaje sie bardzo korzystny dla obu ekip. Kibice juz zacieraja rece przed kolejnym pojedynkiem tych ekip, oby w finale ;).

 

 

:polska:

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Jako, ze jutro wybywam z domu okolo 15 to chcialbym rozegrac jak najszybciej mecze z Pulkiem i Spoksikiem. Panowie odezwijcie sie (szczegolnie Spoksik ktory nie odpisuje na gg) bo znowu beda niedomowienia a w takim ukladzie po co rozpieprzac II lige brakiem terminowosci :]

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Mike Mitnick 3:1 Spoxik

 

Debiutancki mecz Mitnika rozpoczal sie dosyc niefortunnie od stracenia bramki. Poukladana gra w srodku pola, kontrola sytuacji, jeden kardynalny blad w okolicy linii pola karnego i Spoxik prowadzil 0:1. Na trybunach zamarla cisza :keke: Jednak byly to mile zlego poczatki i po szybkiej kombinacyjnej akcji i bramce samobojczej rywala to Mike wyszedl na prowadzenie. Bramka na 3:1 dopelnila formalnosci. Mitnik, pytany przez dziennikarzy na pomeczowej konferencji oswiadczyl, ze wygra z kazdym w II lidze i juz nie moze sie doczekac awansu do najwyzszej klasy rozgrywkowej gdzie z mila checia pokaze amatorom jak wyglada prawdziwy ofensywny futbol :kekeke: Zapytany o zalegly mecz z Pulkiem odpowiedzial rezolutnie "to tylko formalnosc, wladze ligi juz moga dopisac mi kolejne 3 pkt"...

Odnośnik do komentarza

No i komentarz po meczu: ju? przed meczem wiedzia?em, ?e szanse s? ma?e. Moja dru?yna ;) ma ma?e do?wiadczenie i to wida? na boisku. Do?? szcz??liwe prowadzenie da?o chyba zbyt wiele pewno?ci siebie. Przeciwnik imponowa? szybko?ci? i ?atwo?ci? wykorzystywania moich b??dów taktycznych. Nie pozostaje nic innego jak przygotowywa? si? w spokoju i czeka? na premierowe zwyci?stwo w II lidze.

Odnośnik do komentarza

No to czekamy na rozpiske 3 kolejki ;)

 

Tak sie zastanawiam... Moze lepiej byloby zwykla prosta stronke zrobic z samymi tabelkami? Jakis maly skrypt to wpisywania wynikow, rozpisane kolejki itd. Mysle, ze o wiele szybciej, dynamiczniej lecialaby ta liga. Co o tym sadzicie? I kto ewentualnie podjalby sie napisania takiego skryptu? Miejsce na swoim serwerze moge udostepnic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to wystarczy podstawowa znajomo?? PHP. Ja odpadam bo si? na tym nie znam (co najwy?ej na HTML i CSS). Bo taka strona by si? przyda?a.

 

Ja jescze nie gralem bo nie mam kontaktu z hugokubikiem... pisze do niego na gg i nic...

Z nim ci?gle trudno si? skontaktowa?. Dawa? walkower i jedziem dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...