Skocz do zawartości

Chelsea FC


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Fuks sezonu dla Chelsea :keke: A fuks będzie im potrzebny, bo sędziowie baaaaaaaaardzo sprzyjają kolesiom z Liverpoolu.

 

Chelsea grała słabiej, ale miała Cecha w bramce, który co prawda popełnił kilka błędów, ale głównie zajmował się bronieniem, a nie popełnianiem błędów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Szkoda mi Terry'ego :/ wprawdzie kibicowałem wczoraj MU ale źle się stało, że to właśnie on spieprzył Chelsea karnego. Chłop z jajami, który jest w stanie wsadzić głowę tam gdzie niejeden bałby się wstawić nogę, prawdziwy lider drużyny, dzięki którego grze Chelsea awansowała do finału. Futbol jest okrutny. Kiedy kamery po meczu pokazały dwóch zawodników, którzy nie strzelili bramek dla Chelsea było widać płaczącego Johna, który włożył w mecz i sezon całe swoje serce oraz Anelkę - najemnika, który nie przejął się zbytnio tym, że to między innymi przez niego Chelsea przegrała karne.

Odnośnik do komentarza
oraz Anelkę - najemnika, który nie przejął się zbytnio tym, że to między innymi przez niego Chelsea przegrała karne.

 

Oglądałem, i jednak nie zgodzę sie z tak surową oceną - bardziej mi to wyglądało na szok, ale na pewno nie było tak, jak sugerował Juskowiak w komentarzu, że nic go to nie obeszło. Poza tym porównywanie Terry'ego i Anelki jest moim zdaniem nie na miejscu - wiadomo, że Terry będzie to bardziej przeżywał, kapitan, wychowanek, symbol klubu obecnie, dla mnie razem z Lampardem. Poza tym miał przy tym strzale niemożliwego wręcz pecha.

Już bardziej mnie wkurzał CR, który najpierw zawalił, a po tym, jak inni odrobili za niego, zachowywał się tak, jakby wszystko było ok, a on dalej może zgrywać debeściaka. :eusa_eh:

Odnośnik do komentarza
Już bardziej mnie wkurzał CR, który najpierw zawalił, a po tym, jak inni odrobili za niego, zachowywał się tak, jakby wszystko było ok, a on dalej może zgrywać debeściaka.

 

A popłakał się pewnie dla picu, co nie :) ?

 

Szkoda Terry'ego. Cholernie szkoda. Ogólnie mecz ciekawy, bardzo dużo walki, kilka ładnych akcji. Ciesze się, że to właśnie Chelsea była przeciwnikiem Man Utd w finale, bo to rywal naprawdę godny. Jedyny zgrzyt to debilne zachowanie Drogby. Naprawdę żałuję, że to właśnie Terry przestrzelił karnego... ale... "football is brutal".

Odnośnik do komentarza
Fakt, bo jak Vidić uderzył Drogbę, to był szczyt inteligencji.

 

Nie zauważyłem tego :| Jakiś link? Serio nie widziałem, żeby Vidić uderzył Didiera :]

 

Edit: Poczytałem sobie lajfscora wczorajszego i jakoś nigdzie wzmianki o tym, że Vidić uderzył Drogbę nie widać :] Kolejny pokaz pańskiej "yntelyngencji"? Czy zwykła prowokacja? A co się będę denerwował :) IMHO czerwo słuszne i już. EOT.

Odnośnik do komentarza
Fakt, bo jak Vidić uderzył Drogbę, to był szczyt inteligencji.

 

Nie zauważyłem tego :| Jakiś link? Serio nie widziałem, żeby Vidić uderzył Didiera :]

 

http://jakis.link.com

Skoro nie widziałeś, to nie moja wina, jednak na powtórkach wyraźnie było widać kontakt pięści Vidicia z przedramieniem Drogby.

 

Edit: Poczytałem sobie lajfscora wczorajszego i jakoś nigdzie wzmianki o tym, że Vidić uderzył Drogbę nie widać :]

 

Czuję się przekonany tym merytorycznym argumentem.

 

Kolejny pokaz pańskiej "yntelyngencji"? Czy zwykła prowokacja?

 

Trochę żenujące jest pisanie o prowokacji i yntelygencji przez kibica Man U, który w temacie o Chelsea pisze o 'debilnym zachowaniu Drogby'. PLONK warning.

Odnośnik do komentarza
Skoro nie widziałeś, to nie moja wina, jednak na powtórkach wyraźnie było widać kontakt pięści Vidicia z przedramieniem Drogby.

To jakiś żart? :lol:

 

Drogba chce złapać/odepchnąć Vidica, więc ten "zbija" jego rękę, na co Drogba daje mu plaskacza. No rzeczywiście, akcje tożsame :lol:

 

Idąc tym tokiem myślenia meczu nikt nie powinien skończyć, bo się ściskali i odrzucali sobie ręce chyba wszyscy - oprócz bramkarzy może.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu roztrząsać tej sutyacji, Drogba zrobił głupotę, choć ja bym mu kartki czerwonej nie pokazał. Czy wynik byłby inny ? Nie mam pojęcia. Chelsea mi szkoda, nie byli wczoraj drużyną gorszą, ale nie trzeba być gorszym aby przegrać :]

Odnośnik do komentarza
Skoro nie widziałeś, to nie moja wina, jednak na powtórkach wyraźnie było widać kontakt pięści Vidicia z przedramieniem Drogby.

To jakiś żart? :lol:

 

Drogba chce złapać/odepchnąć Vidica, więc ten "zbija" jego rękę, na co Drogba daje mu plaskacza. No rzeczywiście, akcje tożsame :lol:

 

Vidić uderzył Drogbę. Nie ma w tym momencie znaczenia, co Vidić myślał, że chciał zrobić Drogba, faktem jest, że Serb uderzył Wybrz... Drogbę. Nie negując debilizmu zachowania Drogby, który wyleciał najzupełniej słusznie, Vida zasłużył w tej sytuacji na co najmniej zółtko (a że jedno już miał...), a udawanie, że w rozróbie brali udział tylko gracze Chelsea, a może w ogóle sam Didi, to jest potężne niedopowiedzenie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze nie brali, dla mnie to Tevez mógł się liczyć z wyrzuceniem, ale mówienie, że zbicie ręki łapiącego/odpychającego zasługuje na wykluczenie z gry to jest przesada. Bo jeśli taka interpretację przyjmiemy, to Michel powinie pokazać z 10 żółtych kartek w tamtym zajściu.

Odnośnik do komentarza
Tevez nie mógł, a powinien wylecieć. Tym bardziej, że już wcześniej w polu karnym powalił rywala (Makelele?) niczym zapaśnik, a w końcówce sprokurował tę zadymę.

Jesli juz tak mowimy o wylatywaniu to chyba Carvalho(?) powinien wyleciec za atak wyprostowaną nogą na piszczel Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
A popłakał się pewnie dla picu, co nie :) ?

 

Po prawdzie to dla mnie on zawsze ma wyraz twarzy, jakby zaraz miał się popłakać, jak mu coś nie wyjdzie :D A tak w ogóle to go nie lubię, moje zbójeckie prawo, i moja opinia.

Co do Drogby - sędzia przesadził, i był niekonsekwentny, bo powinien ukarać albo w równym stopniu obie strony, albo nie wywalać Iworyjczyka. Czerwona kartka była przesadą, i argument o tonowaniu nastrojów to raczej wymówka.

Jak już ktoś w innym temacie pisał, szkoda też Granta, pewnie teraz padnie ofiarą poszukiwania "kogoś z nazwiskiem" do prowadzenia Chelsea.

A jednak to z nim drużyna wreszcie przełamała kompleks Liverpoolu. (swoją drogą - jak znowu będą na siebie non stop trafiać w LM w przyszłym sezonie to :rzyg:

Odnośnik do komentarza
Tevez nie mógł, a powinien wylecieć. Tym bardziej, że już wcześniej w polu karnym powalił rywala (Makelele?) niczym zapaśnik, a w końcówce sprokurował tę zadymę.

Jesli juz tak mowimy o wylatywaniu to chyba Carvalho(?) powinien wyleciec za atak wyprostowaną nogą na piszczel Ronaldo.

o tym też pisałem w temacie Ligi Mistrzów. Ogólnie sędziowanie było na słabym poziomie w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Skoro nie widziałeś, to nie moja wina, jednak na powtórkach wyraźnie było widać kontakt pięści Vidicia z przedramieniem Drogby.

To jakiś żart? :lol:

 

Drogba chce złapać/odepchnąć Vidica, więc ten "zbija" jego rękę, na co Drogba daje mu plaskacza. No rzeczywiście, akcje tożsame :lol:

 

O to to :)

 

A tak w ogóle to go nie lubię, moje zbójeckie prawo, i moja opinia.

 

Masz rację :) Możesz nie lubić Ronaldo, ale opinia, że CR udawał, że nic się nie stało jest co najmniej przesadzona :) Tak samo jak "uderzenie" Drogby przez Vidica :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...