Skocz do zawartości

Po drugiej stronie frontu


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

I zwiększa i nie zwiększa. Zwiększa, jeśli uznamy, że przedmiot Historia i społeczeństwo nie był historią: ale to stanie się dopiero za 4 lata, gdy obecni szóstoklasiści dotrą do 2 klasy liceów/techników (wtedy dla niehumanistów znikała historia i zaczynał się HiS). Obecnie zaś jest tak, że likwidują moje gimnazjum i dorzucają mnie na resztówki godzin do podstawówek. Z kolei LO gdzie uczę... tam może mnie wykasować mój nowy dyrektor z podstawówki, bo wg nowej ustawy on może mi zakazać dorabiać godzin w innej szkole. A z szachami mnie nie rozśmieszaj, coś takiego w szkołach będzie równie częste, jak obecnie łacina :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

No i zmielili referendum. Tak, wiem, Platforma zrobiła to samo.

 

 

 

Jeszcze trochę pożyję, CMF mam nadzieję też. Jeśli kiedykolwiek zadeklaruję tu kiedyś chęć zagłosowania na PiS, weźcie mnie gromko wyśmiejcie. PiS wyprzedził właśnie SLD na liście "po moim trupie".

Odnośnik do komentarza

Moja mama poszła na drugi urlop zdrowotny w ciągu trzech lat, chyba został jej jeszcze jeden (?), i dyrektor powiedział jej, że jeśli tak nie zrobi, to będzie musiał ją zwolnić. Na szczęście w tym przypadku nie brakuje jej wiele do okresu ochronnego przed emerytura, wiec jakoś to będzie...

Odnośnik do komentarza

Moja mama poszła na drugi urlop zdrowotny w ciągu trzech lat, chyba został jej jeszcze jeden (?), i dyrektor powiedział jej, że jeśli tak nie zrobi, to będzie musiał ją zwolnić. Na szczęście w tym przypadku nie brakuje jej wiele do okresu ochronnego przed emerytura, wiec jakoś to będzie...

Obawiam się, że są tylko dwa urlopy zdrowotne, aczkolwiek nigdy się nie interesowałem, więc mogę się mylić.
Odnośnik do komentarza

Maksymalny wymiar urlopu dla pedagoga wynosi rok (można wziąć też pół roku, kwartał, miesiąc). W przypadku nauczyciela chodzi o rok szkolny, a więc od września danego roku do sierpnia następnego roku. W ciągu swojej kariery zawodowej nauczyciel może skorzystać łącznie z 3 lat urlopu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Obecna sytuacja zmusiła mnie do postawienia pierwszego kroku w brutalnym świecie jutuberów :) Filmik dla siódmych klas SP opatrzony będzie jeszcze moimi pytaniami i uwagami w Edpuzzle, ale wersję surową, pełną połkniętych przez mikrofon głosek, dziwnego montażu i mojej tremy wrzucę już tutaj, pro memoria.

Nie zrobiłem sobie żadnego scenariusza poza prezentacją, takie odsłuchanie samego siebie zastanawiającego się w locie co powiedzieć dalej jest... dziwnym doświadczeniem :)

 

 

 

  • Lubię! 12
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...