Skocz do zawartości

Śląskie spotkania z kilofem


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Panowie, nie chciałby się ktoś przejechać do Katowic na siatkarski Memoriał Wagnera? Mam 3 bilety na 27 sierpnia, a jak na razie żaden znajomy nie jest zainteresowany wyjazdem, ja bardzo chciałbym jechać, a nie chcę tych biletów opychać na Allegro. To pytanie nie tylko do osób ze Śląska, ale także z innych regionów, które chciałyby zobaczyć mecz reprezentacji Polski na żywo w nowo wyremontowanym Spodku :)

 

Dodam, że mam bilety za 80 złotych na mecze Czechy - Rosja i Polska - Włochy. Jeden bilet - dwa mecze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wczoraj na Górnym Śląsku zameldował się A de Raph z żoną, synem B de Raphem ;) i ciocią. Wszystko to w związku z Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku odbywa się w Spodku. Oglądaliśmy wspólnie mecz Rosjan z Czechami, w przerwie udaliśmy się na posiłek i tam odwiedził nas człowiek zza granicy, Bebok z Sosnowca. Po zaspokojeniu głodu wróciliśmy do Spodka dopingować reprezentację Polski w meczu z Włochami. Siatkarze niestety nie dostosowali się do stojącego jak zawsze na światowym poziomie dopingu i przegrali 1:3. Atmosfera na meczu była świetna :) dzięki dla ADR za to, że jako jedyny przyjął moje powyższe zaproszenie :) no i w końcu poznałem tę kobietę, która znosi fochy de Rapha :D

Odnośnik do komentarza

Fajnie było, aczkolwiek B miał podobne dylematy co Hamlet z "Zielonej Gęsi" Gałczyńskiego (googlajcie nieuki), wróciliśmy sobie kulturalnie około 23-ciej do Łodzi uciekając przed burzą. Ponoć na Śląsku to gradobicia nawet były, prawda to?

 

Szkoda, że nikt nie zechciał jeszcze sobie popiknikować z nami ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ok, czas na Roll Call :)

 

Kto w ogóle teraz mieszka w K-ce i okolicach? Bebok w Łorsole (zdrada), elf znikł z forum, jaracz wiem że jest na rejonie. Icon jak u ciebie z możliwością zjawienia się na najebce scenicznej w stolicy śląska? Nocleg zapewniam w Beuthen. Kto jeszcze od nas z rejonu by się pisał na taki meeting jak kiedyś, z tuzami jak Ploter, katze, Bebok, elf, jaracz, kostnica i akademole :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...