Jump to content
cypress

Śląskie spotkania z kilofem

Recommended Posts

Może byśmy zorganizowali jakieś spontaniczne spotkanie ? Co do terminu to sie dogadamy. Jest ktoś chętny w najblizszym czasie ?

Ja tam mogę w prawie każdy weekend skoczyć na jedno (max 11 ;)) piwko :) Wprawdzie teraz jadę do Krakowa, ale potem jakoś nie mam żadnych konkretnych planów. W tygodniu raczej odpada bo robota do 23/24 :/

Ja jestem wolny co weekend, i jak najbardziej chętny. Ale we dwójke to raczej nie ma co sie pisac. Może ktos jeszcze będzie chętny i się zgłosi :P

@cypress: a jak próbowaliśmy Cię wcześniej wyciągać na spotkanie, to jakoś się migałeś ;) A szkoda, bo byłoby wtedy więcej kibiców Arsenalu w stosunku do fanów ManUtd :D

@cypress: a jak próbowaliśmy Cię wcześniej wyciągać na spotkanie, to jakoś się migałeś ;) A szkoda, bo byłoby wtedy więcej kibiców Arsenalu w stosunku do fanów ManUtd :D
I tak wychodzicie na zero bo Melerowic woli za jajem latac.

Taa, nawet licząc wOJOKA jako kibica MU i tak mamy przewagę masy :P

Mi tam niedziela pasuje. W centrum się ustawić i wbić do knajpy jakiejś na "jedno, max jedenaście" ;)

1-14 grudnia bede w pl. nastawiac meeting. boebke mi umknal podczas ostatniego urlopu, z maczka mimo sraki pilem :)

Bullssszit. Srales wiecej niz piles!

No to ja sie pisze juz dzisiaj :). Zostało jeszcze pół roku. Dajcie znać dokładnie jak, gdzie i kiedy to sie odbędzie a na pewno się zjawie.

Luje, jestem w PL 1-14 grudnia. Obowiazkiem ekipy żelaznej tj. Elf, Jaracz i Boebke jest się ze mną spoktać - proszę to zorganizować :) dzień dowolny!

Mam wlaczyc ogrzewanie w kostnicy :>

Mam wlaczyc ogrzewanie w kostnicy :>

Pytanie za 100 punktów - jedzie ktoś z forum na mecz Polska - Irlandia w Chorzowie, 5 września? Ja jadę i być może będę miał 1 wolny bilet.

Ja mieszkam (to długa historia) 500m od stadionu. Na mecz też się wybieram, bilet już kupiony.

Ja mieszkam (to długa historia) 500m od stadionu. Na mecz też się wybieram, bilet już kupiony.

Chyba Ado Den Haag :keke:

Chyba Ado Den Haag :keke:

To już raczej na GIEKSE - barwy podobne, w morde tak samo można zarobić ;) Piszesz się?

Ktoś wie gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz MU w Kato? Mieszkam na czas studiów w Katowicach i bardzo chciałbym obejrzeć ten mecz w jakiejś fajnej knajpce tylko nie mam pojęcia w której jest taka możliwość... Jakieś propozycje? :)

Edyta znalazła już City Pub.

Elo rumuny. Jestem w Katowicach, bede dostepny od przyszlego poniedzialku. Ustawiac mi spotkanie z Bejzbokiem, Jaraczem i Elfem. reszta mje jebie :D

Od najbliższej soboty do wtorku jestem w okolicy chętny na browara, dajcie znać jakby co ;)