Skocz do zawartości

Piast Gliwice


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie jest tak, że zawodnik nie może zmienić klubu 2x w czasie okienka ? wykup wypożyczenia nie wpisuje się w ten przepis ?

Wydaje mi się, że nie ma takiego przepisu (casus Bebe do MU) a nawet jeśli jest to Piast może go kupić, ale nie zarejestrować i wtedy na pewno może go sprzedać od razu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nowym piłkarzem Piasta został reprezentant Serbii - Aleksandar Sedlar. Jest środkowym obrońcą i ma 24 lata. Ostatnio zadebiutował w kadrze, został także wybrany do jedenastki roku w swojej rodzimej lidze. Brzmi dobrze, zobaczymy co pokażę na dłuższą metę :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejny nowy piłkarz Piasta - Edvinas Girdvainis, 23-letni Litwin grający na pozycji środkowego obrońcy jest już w Gliwicach. Kontrakt został podpisany na trzy lata. Reprezentował barwy Marbelli FC.
Ciekawe, kolejny środkowy obrońca, chyba szykuje się odejście któregoś z pary Korun-Hebert :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, dostałem SMSa z klubu że faktycznie Latal odchodzi. Kontrakt rozwiązany za jego prośbą. Ogólnie poszło o to, że klub nie potrafił zatrzymać w klubie jego ulubieńców - z Vackiem jeszcze mógł się pogodzić, ale Nespor był dla niego jak biologiczny syn i mozolne próby kupna(Piast nie potrafił zaoferować 400 tysięcy euro tylko zwlekał z ofertami na poziomie 325,327.5, 325+bonusy i tak dalej...) plus brak Martina w kadrze na LE i wysoka porażka mocno rozbiły Latala.

Jak na to patrzę to dobra decyzja, wypłakał się na konferencji i powiedział jak to klub jest źle zarządzany. Nie wziął jednak pod uwagę tego, że Piast otwiera akademię juniorów i zarząd bardzo chcę inwestować w młodzież. Mam nadzieję, że do Gliwic trafi menadżer pokroju Probierza, który w końcu zacznie stawiać na wychowanków, bo jest kilku, którzy na ten moment powinni być włączani do meczowej 18-tki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...