Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin


Rekomendowane odpowiedzi

No teraz to dales czadu, nie powiem :rotfl: Chocby Wisla spiewa: "Mistrzem Polski jest Wisla", wiec nie mow ze tylko kibice Legii. Poza tym, co w tym dziwnego ze spiewamy ze Mistrzem Polski jest Legia? A nie jest? Jest i to osmiokrotnym. Co do gwizdania na mistrzow to szkoda gadac, przypomne tylko mecz rok temu Gornik-Legia.

Odnośnik do komentarza
Chocby Wisla spiewa: "Mistrzem Polski jest Wisla", wiec nie mow ze tylko kibice Legii.

Ogl?dam wi?kszo?? spotka? Ekstraklasy od dawna. I jako? nie zakodowa?em cz?stotliwo?ci ?piewania tego na Wi?le - nawet w sezonach kiedy Wis?a by?a mistrzem. Natomiast kibice Legii dowarto?ciowuj? si? tym za ka?dym razem - ta przy?piewka jest standardem w ich ?piewniku od wielu lat.

Poza tym, co w tym dziwnego ze spiewamy ze Mistrzem Polski jest Legia?

To, ?e byli?cie nim tylko w poprzednim sezonie - od 20:00 dnia wczorajszego jest ju? nim Zag??bie.

A nie jest? Jest i to osmiokrotnym.

Fajnie tyle, ?e kibice innych dru?yn jako? nie ?piewaj? "Mistrzem Polski jest Lech" :] a id?c Twoim tokiem rozumowania powinni.

Co do gwizdania na mistrzow to szkoda gadac, przypomne tylko mecz rok temu Gornik-Legia.

Gwizdania? "Z?odzieje!", "Do Wroc?awia", "Mistrz przy stoliku" to nic Twoim zdaniem? A tego by?o wi?cej :|

 

Oburzacie si? jak Lenczyk mówi, ?e zrobiono porz?dek z s?dziami i Legia jest s?aba. Oburzacie si? jak Lenczyk mówi, ?e Legia pu?ci mecz Zag??biu ale nie oburzacie si? jak sami robicie byd?o. I kto tu jest dziwny?

Odnośnik do komentarza

"Mistrzem Polski jest Legia" to nieoficjalny hymn Legii, szaliki w gore etc. Nie widze powodu, zeby nie spiewac tego w kazdym meczu, w kazdym sezonie, skoro Wisla moze "Jak dlugo na Wawelu".

 

Darujmy sobie offtopiki, to jest temat o Zaglebiu, a nie o Legii.

Odnośnik do komentarza
Rowniez ogladam wiekszosc spotkan od dawna, i ta piosenke slyszalem na kazdym meczu Wisly, jaki byl transmitowany w c+. Dziwne.

By? mo?e tam te? maj? kompleksy. W ka?dym razie nie wska?esz wi?cej takich stadionów. Zabrze ma 14 tytu?ów i nie pami?tam kiedy tam ktokolwiek intonowa? co? w tyn stylu. W Poznaniu, ?odzi czy na Cracovii te?.

"Mistrzem Polski jest Legia" to nieoficjalny hymn Legii, szaliki w gore etc. Nie widze powodu, zeby nie spiewac tego w kazdym meczu, w kazdym sezonie, skoro Wisla moze "Jak dlugo na Wawelu".

A co jest 3 hymnem? "Mistrz przy stoliku"? :]

Darujmy sobie offtopiki, to jest temat o Zaglebiu, a nie o Legii.

To ?aden OT. Nie wykpisz sie sianem. Zmieszali?cie z p?otem Zag??bie panowie ze stolicy - co lepsze ca?kowicie nies?usznie. I jako? nikt tego nie skrytykowa?.

Odnośnik do komentarza

?enuj?ce zachowanie kibiców Legii, ale z drugiej strony przy bramce Rogera Siejewicz nie?le zamiesza? - uzna?, nie uzna?, pogada? z liniowym... faul na obro?cy Zag??bia ewidentny, ale wida? to by?o dopiero na trzeciej powtórce w C+, z trybun pewnie wygl?da?o to inaczej. Tym niemniej okrzyki "z?odzieje" i tym podobne po czerwonej kartce dla Choto s? ju? zupe?nie niezrozumia?e... tym bardziej ?e dla Legii by? to mecz o pietruszk? i nie wiem co wywo?a?o takie emocje na stadionie, czy?by ?al dup? ?ciska?? ;)

Odnośnik do komentarza
Nie wykpisz sie sianem. Zmieszali?cie z p?otem Zag??bie panowie ze stolicy - co lepsze ca?kowicie nies?usznie. I jako? nikt tego nie skrytykowa?.

Kazdy odpowiada za siebie - ja nikogo nie mieszalem z blotem, wiec nie bede swiecic oczami za kogos. Chyba ze tak prosto kategoryzujesz swiat, ze kazdy gorol z Warszawy ma taki sam poglad - radze sie opamietac, bo przekonanie sie o zlozonosci rzeczywistosci moze byc bolesne...

Odnośnik do komentarza

W ogóle s?dzia tego meczu, a w szczególno?ci boczny, powinien dosta? jeszcze jak?? nagrod?. Bo podj?? tak? decyzj? na stadionie Legii w meczu o tak? stawk? i w takich okoliczno?ciach ?wiadczy o tym, ?e arbiter musia? by? przekonany o s?uszno?ci decyzji. Powtórki w C+ pokaza?y, ?e decyzje by?a znakomita. I nie mo?e by? mowy o jakimkolwiek przekr?cie przy wy?anianiu mistrza. Natomiast Choto za swoje wej?cie karate nog? w Piszczka powinien zosta? zawieszony na minimum 5 spotka?.

Odnośnik do komentarza
W ogóle s?dzia tego meczu, a w szczególno?ci boczny, powinien dosta? jeszcze jak?? nagrod?. Bo podj?? tak? decyzj? na stadionie Legii w meczu o tak? stawk? i w takich okoliczno?ciach ?wiadczy o tym, ?e arbiter musia? by? przekonany o s?uszno?ci decyzji.

 

O tym samym pomyslalem. Ja potrzebowalem 3 albo 4 powtorek zeby cokolwiek stwierdzic, to byla bardzo trudna styuacja, sedzia (boczny) zachowal sie swietnie, zauwazyl wszystko, tym bardziej zenujace sa wypowiedzi jakoby tytul mistrza byl kupiony ;(.

Odnośnik do komentarza

Pomijaj?c "oczywiste kompleksy", "mieszanie z p?otem" :kekeke: i inne takie - gratulacje dla Michniewicza i lubinian za mistrzowski tytu?. Zdobyli najwi?cej punktów w lidze, mistrzostwo zas?u?one, dyskutowa? nie ma o czym w tym wzgl?dzie.

 

Ja tylko ca?y czas czekam, jak rozstrzygnie si? sprawa w prokuraturze wroc?awskiej, bo afera korupcyjna "zacz??a si?" w chwili z?o?enia przez Irka Chrzanowskiego (wówczas pi?karza Polaru Wroc?aw) oraz innych osób zwi?zanych z Polarem zezna? obci??aj?cych pi?karzy Zag??bia (kupienie m.in. meczu z tym?e w?a?nie Polarem). Ba, Zbigniewowi Murdzy (graczowi Lubina) postawiono zarzuty w tym wzgl?dzie. I wreszcie, ca?kiem niedawno prokuratura "poprosi?a" do siebie J. Fiutowskiego, by?ego prezesa Zag??bia (zapewne nie bez powodu). Tym samym, je?li zamieszanie wokó? Lubina rozejdzie si? po ko?ciach, b?d? o tyle zdziwiony, co i... nie zdziwiony :roll:

Odnośnik do komentarza

No jasne Icon - Wis?a, Legia maj? kompleksy. Wi?c musz? si? dowarto?ciowywa? ?piewaj?c "Mistrzem Polski jest...", co jest ewidentnym k?amstwem, bo przecie? NIGDY mistrzostwa nie zdoby?y, nie? :rotfl: Naprawd?, nie przepadam za Legi?, ale wkurza mnie czepianie si? byle czego. Mam czasem wra?enie, ?e to ty masz jakie? kompleksy wobec klubów z wi?kszych miast.

 

Co do samego meczu, to po dok?adnym obejrzeniu skrótów rzeczywi?cie wi?kszych wa?ków nie by?o (w tym meczu oczywi?cie), bramka nieuznana prawid?owo. Chocia? s?dzia si? troch? zb?a?ni? przy tej sytuacji, zmieniaj?c kilka razy decyzj?. A tak poza tym to gratki dla Czesia.

Odnośnik do komentarza

S?dzia w tej sytuacji NIE zmienil ani razu decyzji, mowil o tym w wywiadzie dla C+. Gwizdnal faul, a po protestach zdezorientowanych zawodnikow podbiegl do asystenta, zeby sie upewnic.

 

Gratulacje dla Zag??bia. :]

Odnośnik do komentarza
to, ?e nie potrafi? przegrywa? jest oczywiste. Tylko ich sta? na wygwizdanie mistrza. Tylko oni ?piewaj? "Mistrz przy stoliku", tylko oni krzycz? "z?odzieje"

Zauwa?, ?e kibice na stadionie nie mieli mo?liwo?ci powtórek, wi?c wed?ug ich wiedzy Legia zosta?a skrzywdzona. Dodaj?c do tego powszechna wiedz? o dawnych przekr?tach Zag??bia nie dziwi? mnie wcale przy?piewki typu "z?odzieje", w takich, a nie innych okoliczno?ciach Dlatego imho nie mo?na tego przypisywa? kompleksom, co najwy?ej z?o?ci.

A co do Zag??bia, to jako? nie wierz?, ?e uczciwie zdobyli tytu?. Nie, nie mam dowodów, mog? si? tylko domy?la?. O kontrowersjach zwi?zanych z gr? Zag??bia i s?dziowania ich rywali napisali przede mn? inni, nie ma wi?c sensu sie powtarza?. Ja tej dru?yny za mistrza nie uznaje. Mam prawo do takiego jednoosobowego protestu :)

Jestem te? bardzo ciekawy, czy s?dzia by uzna? prawid?ow? bramk? dla Legii w ostatnich minutach :-k

Odnośnik do komentarza

Dok?adnie gratulacje dla Zag??bia.

 

Co do samego meczu, to po dok?adnym obejrzeniu skrótów rzeczywi?cie wi?kszych wa?ków nie by?o (w tym meczu oczywi?cie), bramka nieuznana prawid?owo. Chocia? s?dzia si? troch? zb?a?ni? przy tej sytuacji, zmieniaj?c kilka razy decyzj?.

 

S?dzia g?ówny odrazu odgwizda? faul. Po konsultacji z liniowym podtrzyma? swoj? decyzj?. Naprawd? du?e s?owa uznania dla arbitrów tego meczu :)

Odnośnik do komentarza
S?dzia g?ówny odrazu odgwizda? faul. Po konsultacji z liniowym podtrzyma? swoj? decyzj?. Naprawd? du?e s?owa uznania dla arbitrów tego meczu

Rzeczywi?cie, po bli?szym ogl?dni?ciu zgadzam si? z tym. Zmyli?a mnie rado?? legionistów, sugeruj?ca ?e s?dzia podj?? decyzj? o uznaniu bramki :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam wrazenie ze jednak w pewnym momencie sedzia uznal bramke - swiadcza o tym dwa fakty: Roger i Edson biegna cieszyc sie z gola w strone kibicow (a nie pobiegli od razu) oraz demonstracyjne zachowanie pilkarzy Zaglebia (Stasiak rzuca sie na murawe z placzem a Iwanski lapie sie za glowe). Dopiero potem pobiegl skonsultowac sie z liniowym. Tak to dla mnie wygladalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...