Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o promo pierwszej płyty Prototypu (Sabot i Gruber - Wysoki Lot, Tobi - Intoksynator/PCP oraz Tito)? Zapowiada się naprawdę nieźle... Gościnnie na płytce Bastek (Intoksynator/PCP) oraz Papaj (DSN). Zresztą ekipa GramyFair zawsze mi jakoś pasowała - płytki Normana, ZPTU, Aury, Sqry itd.

Odnośnik do komentarza
Na stronie www.djbuhh.com do pobrania Buhh vol 4.

Na uwagę na pewno zasługuje kawałek "Olej Onara" z tej płyty na bicie z "Uderz W Puchara" :)

 

Jest jeszcze kilka kawalkow godnych uwagi.. A wogole to Dj Noz nagral diss na Tedego., nawet nie wiedzialem ze odszedl on z Wielkiego Jol..

Odnośnik do komentarza

Ostry fenomenalnie jeśli chodzi o bity i świetnie/dobrze jeśli chodzi o teksty. Jimson całkiem nieźle, ale momentami zbyt ostro jak dla mnie. Mimo to 'Umrę młodo' 'Gorąca ofiara' i 'Eenie-Meenie-Miney-Moe' jak dla mnie świetne :) Metro nad wyraz dobrze :) Mówiąc szczerze nie spodziewałem się tak dobrego materiału. :)

Odnośnik do komentarza
Najnowszy, drugi album g-funkowej formacji 2cztery7 ukaże się nakładem Fonografiki. Niedawno informowaliśmy o opuszczeniu przez 2cztery7 szeregów Embargo Nagrania, na szczęście zespołowi udało się szybko znaleźć nowych wydawców płyty "Spaleni innym słońcem".

 

Mes, Pjus i Stasiak przekonani o wartości swojego maksymalnie dopieszczonego materiału łączą siły z Fonografiką wiedząc o doświadczeniu tej wytwórni w promocji i dystrybucji dobrych albumów, bez względu na muzyczne szufladki.

 

Jak tłumaczy zespół, najważniejsze jest teraz wsparcie fanów, których cierpliwość testowała ex-wytwórnia grupy. By choć w części zrozumieć swoich odbiorców 2cztery7 zrobiło sobie prawie dwumiesięczny "detox" od słuchania albumu i razem z miłośnikami g-funkowych brzmień czekają by odpalić CD świeżo wyjęty z okładki.

 

Na płycie kontrowersyjne historie, twarde bębny, miękkie klawisze, tłuste basy, funkowe refreny, solidny rap (gościnne udziały Ciecha, Eldo, Małolata, Pelsona) scratche i tylko 13 sekund sampli na prawie 80 minut muzyki.

 

Dobre info, może płytka sie ukaże do lata :] Choć zapowiadany klimat na jesienne wieczory by temu nie sprzyjał :D

Odnośnik do komentarza

Ja akurat HollyŁódź uważałem, za najlepszą w dorobku Adama, więc nie mogę powiedzieć, że jest aż o niebo lepsza, ale mimo wszystko jest lepsza. Przyczyniły się do tego genialne bity i świetne, dojrzalsze teksty. O flow nawet nie wspominam bo wiadomo, że to mocna część Adama.

Odnośnik do komentarza
W dniu dzisiejszym premierę miała płyta "Braterstwo Krwi" Projektantów ze Szczecina. Produkcję można za darmo pobrać z serwisu hip-hop.pl.

 

Na płycie znalazło się piętnaście premierowych tracków. Obok Rymka, Głowy i Klemy usłyszycie Sokoła, Płomień 81, Łonę, Ostrego, Sobotę i JKWL. Wszystkie skrecze i cut'y zrobił DJ Twister. Produkcjami zajęli się OSTR, DJ Twister, Zeus i nowy obiecujący producent ze Szczecina SZW. Mastering płyty zrobił Marek Dulewicz z NC.

 

01. Intro

02. Braterstwo Krwi

03. Pomocna Dłoń (feat. Sobota, Sokół)

04. Nic O Nas Bez Nas

05. To Słychać! (feat. O.S.T.R.) <- KLIP!

06. Skit Nr 1

07. 9.35

08. Napięcie Rośnie

09. Pamiętasz? (feat. Łona, Maja)

10. Skit Nr 2

11. Warto Wiedzieć (feat. JKWL, Sobota)

12. One Lubią

13. Tam Się k***a Patrz! (feat. Płomień 81)

14. Krzywe Ścieżki

15. Outro

 

http://www.hip-hop.pl/albumy/projector.php?id=1197627096

 

Według mnie płytka jest przekozacka. Bardzo dużo uroku dodali znakomici goście. Nic tylko ściągać!

 

A tak przy okazji - ostatnio słuchałem sobie Jimsona (pozdro Diego :P). Nawet dobry koleś jest... Szczególnie w ucho wpadł mi kawałek z płyty Kodex 2, "Dokładnie W Twoich Uszach" Miejskiego Klasyku (skład Jimsona).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A ja ostatnio zasluchuje sie w Aggro Berlin i solowe kawalki Sido.. Bardzo ciekawe..

 

Szybko. Jakieś 3 lata po czasie :keke:

 

nowa płyta Ostrego świetna. O niebo lepsza od HollyŁódź.

 

Spoko - bardzo dobra muzycznie, rzekłbym genialna. Ale wkurza mnie i to ekstremalnie powtarzanie OSTRego jaki to on jest autentyczny i jak się nie sprzedał i w ogóle ... strasznie to irytuje i męczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...