Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

O pihu powiem tyle, że jego flow mnie wcale nie jara.. Choć teksty ma często bardzo dobre.

 

Są ciekawsze nowości ;) Przede wszystkim 2 lipca premiera singla 2cztery7 "Nie daj sie robić w ch**", kawałek słyszałem tylko raz i z tego co pamiętam wymiata.. Bit jak najbardziej też daje radę. Aczkolwiek może moje pierwsze wrażenie jest przesadzone :P Tak czy inaczej warto poznać. Już we wrześniu będzie cała płyta i liczę na prawdziwy G-Funk. Znając poprzednią płytę i ogólnie tą trójkę myślę, że się nie zawiodę...

 

Tymczasem wyszły dwa nowe tracki od Jimsona. I muszę powiedzieć, że na szczęście wraca on do formy.. Bo słabszym okresie oba naprawdę trzymają poziom. Na dodatek mamy też bit Bobera. Naprawdę polecam. Uprzedzam jednak, że w kawałki trzeba się trochę wsłuchać (szczególnie "gorąca ofiara", ten numer pokazuje, że naprawdę nie trzeba jechać po oklepanych tematach..). Jimson pokazał, że tytuł "króla podziemia" swego czasu mu się należał.. Choć może teraz jest kilku lepszych (BRD SRC czy Peerzet jak dla mnie..) to nadal to jest ścisła czołówka...

 

stąd można ściągać :)

Faktycznie Jimson znowu na wysokim poziomie, aczkolwiek najbardziej mi sie podoba bit z "Gorąca ofiara" :)

Odnośnik do komentarza

Pih ma slaby flow O_o. dziwne ale oke. Glosik ma dobry ;>, nie ktore teksty rzucaja na kolana.

 

Co do tego stoprocent - nie wiem ale nie lubie takiego stylu. Kozactwa etc ;| . Nawet pih mi sie nie podoba. Lipa i tyle, nie mam pojecia co was tak tam miazdzy.

 

Jedzie ktos do Gizycka :D ?

Odnośnik do komentarza

No i darmowy maxisingiel od Juree :)

 

klik

 

01. Intro

02. We Krwi feat. Aura (Donatan remix)

03. We Krwi feat. Mili Morena (Kamel remix)

04. We Krwi feat. Narine (Mati remix)

05. We Krwi (Donatan remix)

06. Dawaj Hajsy II feat. PIH (Kamel remix)

07. Dawaj Hajsy II feat. PIH (BeatMonia remix)

08. Dawaj Hajsy II feat. PIH (Henson remix)

09. Dawaj Hajsy II feat. PIH (Denver remix)

10. We Krwi feat. Mili Morena (acapella)

11. Dawaj Hajsy II feat. PIH (acapella)

12. We Krwi (instrumental)

13. Dawaj Hajsy II (instrumental)

Odnośnik do komentarza

No ja jako fan 2cztery7 nie mogę się zbyt obiektywnie wypowiadać ;] Dla mnie b. dobry klip z tzw. refrenem z powerem :P Choć nowe flow Stasiaka bardzo mi nie podeszło... Ogólnie klip jak najbardziej na plus i czekam z niecierpliwością do września.

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem dlaczego, ale ostatnimi czasy tak sie jaram eldo-spacer ze szok. Nigdy nie trawilem go jakos specjalnie ale naprawde wielki szacunek za ten kawalek sie nalezy...

Mnie za to na kolana powalił kawałek "Są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać". Ogólnie płyta naprawdę trzyma poziom

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doszła do mnie długo oczekiwana paczuszka z płytą poznańskiego rapera - Palucha. Jest to nielegal, ale wydany jak legal :] Bardzo ładne papierowe opakowanie stylizowane na pudełkowe oraz nadruk na płycie. Ogólnie jest to bardzo dobra produkcja, a co najważniejsze - nowatorska i pewnie dlatego na trackach udzieliły się takie osoby jak Bilon z Hemp Gru i Gural z Killaz Group. Takiej płyty jeszcze nie słyszałem. Szybkie bity i twarda nawijka to znaki rozpoznawcze tej produkcji. Może tekstowo czasami jest średnio, ale naprawdę jest warta posłuchania. Promo i kawałek "Wokół mnie" z Guralem można znaleźć na hip-hop.pl, a dokładniej tutaj. Teledysk do kawałka "Ja Gram W To" można natomiast obejrzeć tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ależ zastój w tym temacie. Żeby przez tyle dni nikt nic nie pisał :P Na hip-hop.pl jest do pobrania track pezeta z długo oczekiwanej epki nagranej wraz z Ajronem. Epka ma być utrzymana raczej w refleksyjno- depresyjno stylu znanym choćby z "Muzyki Poważnej". Mi Pezet w takich klimatach raczej odpowiada. Warto sprawdzić ten kawałek. Nie jest to z pewnością mistrzostwo świata, ale miły całkiem w słuchaniu :) Poza tym 22 września wychodzi płyta Pezeta pt. "Muzyka Rozgrywkowa" mająca być nagrana w stylu Dirty South. Zobaczymy jak Pezet sprawdzi się w tej konwencji. Myślę, że nie będzie źle. Poza tym na płycie podobno ma nie zabraknąć kawałków w stylu "Codziennie" także jestem raczej na tak ;)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście warto wspomnieć też o pierwszym teledysku promującym Kodex 3. Jest to mix dwóch kawałków i pojawia się Gural, Fokus, Grubson i Junior Stress. Pierwsza część zajebista, Fokus pokazał się w starym dobrym stylu, a potem jest słabo, nie trawię tego Grubsona... Na "Silesii Na Śląskich Bitach" się w ogóle nie popisał i teraz też potwierdził, że jest po prostu słaby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...