Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Diss jest mocny. Te wersy o Maciusiu i Thinky-Winkim;] I W ogóle ta akcja z tym grafitti. A Sheller ze względu na to, że jest w PDG będzie czuł się zobowiązany odpowiedzieć. Zahaczył również pimpusia z Manewry Mixtape.

 

"Rozjebałem Ciebie jak Kubica bolid..."

 

"Chcesz być pimpem? Najpierw kup se fure..."

 

A w ogóle świetnie pojechał jakość dissu Shellera:

 

"Pluje pod wiatr? Coś Ci padło na mózg! Rapujesz niewyraźnie wyjmij ch***a z ust!"

Odnośnik do komentarza

O pihu powiem tyle, że jego flow mnie wcale nie jara.. Choć teksty ma często bardzo dobre.

 

Są ciekawsze nowości ;) Przede wszystkim 2 lipca premiera singla 2cztery7 "Nie daj sie robić w ch**", kawałek słyszałem tylko raz i z tego co pamiętam wymiata.. Bit jak najbardziej też daje radę. Aczkolwiek może moje pierwsze wrażenie jest przesadzone :P Tak czy inaczej warto poznać. Już we wrześniu będzie cała płyta i liczę na prawdziwy G-Funk. Znając poprzednią płytę i ogólnie tą trójkę myślę, że się nie zawiodę...

 

Tymczasem wyszły dwa nowe tracki od Jimsona. I muszę powiedzieć, że na szczęście wraca on do formy.. Bo słabszym okresie oba naprawdę trzymają poziom. Na dodatek mamy też bit Bobera. Naprawdę polecam. Uprzedzam jednak, że w kawałki trzeba się trochę wsłuchać (szczególnie "gorąca ofiara", ten numer pokazuje, że naprawdę nie trzeba jechać po oklepanych tematach..). Jimson pokazał, że tytuł "króla podziemia" swego czasu mu się należał.. Choć może teraz jest kilku lepszych (BRD SRC czy Peerzet jak dla mnie..) to nadal to jest ścisła czołówka...

 

stąd można ściągać :)

Odnośnik do komentarza
Jeszcze w te wakacje premiera debiutanckiego albumu "My, ulica, rap" Gandziora. Poniżej prezentujemy tracklistę i okładkę tej płyty, a na niej usłyszymy między innymi Azrael`a & B.L.A. i Peję. Na bitach Sqra, Dee, Hirass, Emzee&ZMT oraz Glon. Skrecze to dzieło Dj Rink`a, Dj Soiny oraz Dj Decks`a, master leżał po stronie White House.

 

 

 

01. Wejście

02. Ode mnie dla was

03. Małe zielone Boha (Jestem stąd pt. II)

04. Wokół nas...

05. Częste chmury gęste

06. Przeciw politykom (feat. Peja)

07. My, ulica i rap (feat. Azrael)

08. Pierwszy krok

09. POPelina

10. Walczyć o swoje

11. Zielony liść

12. Twarda pogarda (feat. B.l.a.)

13. Dzifka (feat. Peja)

14. Dedykacja

15. Wyjście

 

Zapowiada się ciekawie. Jestem ciekaw kawałków z Peją, który ostatnio również jak Pih daje dobre featy. Jak np. na Manewrach i STP. Jedno jest pewne. To będzie dawka mocnego hardkoru.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze trochę komercyjnego rapu...

Gadu-Gadu oraz Wytwórnia Wielkie Joł zapraszają na oficjalny numer Gadu-Gadu.Od 2 lipca Tede i ekipa Wielkie Joł dostępni są pod numerem GG 8333!
Ehh.. przypomina mi się beef z P81.

 

BTW fetów Piha.

WhiteHouse ft. Pih - Rosyjska Ruletka (Kodex III - Wyrok / czerwiec 2007 / T1)

Peja, Gural, Kaczor, Pih, Miodu, Wini, Baki, Brx, Dj Story - Nie Odejdziemy (5 Element Studio)

LWWL feat. Pih - Przejebany HajsOnar feat. Pih, Pyskaty Skurwiel (SNS) - Kto Buja Całym Blokiem

Projekt Hamas feat. Pih, Pyskaty Skurwiel (SNS) - Szajbamaluz

Waves feat. Rick Treat, Pih - From Me 2 U (Waves - Waves: Tru Luv 4 Music / czerwiec 2007 / Camey Studio)

Borixon feat. Pih - Czas Leci (Borixon - Zacieram Ręce Dziaciak/ Camey Studio)

4P i Onil feat. Pih - Nie Mów Mi Co Mam Robić (4P i Onil - Zorganizowana Grupa Rapowa / PREMIERA 1 CZERWCA / Real Playaz Studio)

Ede feat. Pih, Spec - 997 (Ede - Fakt Faktem / czerwiec / nielegal)

Ede feat. Pih - Fullkontakt (Ede - Fakt Faktem / czerwiec / nielegal)

Styl V.I.P. feat. Pih - Kolejny ExcesEmo feat. Pih - Nie Jestem...

Kama feat. 1z2, Pih - Właśnie TuJuree feat. Pih - Dawaj Hajsy (Juree - Brudny Hu$tling / czerwiec 2007 / DHI, Pokazz)

Sporo tego..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...