Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Tekst byłby może nawet sensowny gdyby przekaz był o np presji jaka towarzyszy często takim dzieciakom. Presji oczekiwań i wizerunku. A tak - "chciałem być gangsta". No głębia wchuj

A mi się wydaje, że to „chciałem być gangsta” to takie rozpaczliwe jest właśnie, taki rozpaczliwy, głupi bunt i to jest świadome.  No ale ja się na rapie nie znam. I jako laikowi: nawet mi się podoba.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, kuab napisał:

https://www.dwutygodnik.com/artykul/8643-koniec-polskiego-hip-hopu.html dobre podsumowanie polskiego rapu w tym roku, tekst m. in. o akceptacji rapu w polskim muzycznym mainstreamie, patointeligencji i przemijaniu dziadersow pokroju Ostrego

Bardzo fajny tekst. Absolutnie stronię od polskiego hh, a po lekturze czuję się, jakbym przesłuchał większość albumów :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Hajd napisał:

Tłumaczenie jest dęte, ale on nie jest aż tak głupi żeby się nie spodziewać, że nikt nie skojarzy skopiowania tak popularnej piosenki. Jak dla mnie to po prostu chujowy zabieg marketingowy.

CHOCIAZ nawet nie w polowie tak chujowy jak kiedys Szada, ktory pokazal absolutnie straszna okladke plyty, ludzie ja wysmiali, a on na to HEHE ZARTOWALEM XD i pokazal inna okladke, ktora jak sie potem okazalo nie pasuje graficznie do reszty wkladki plyty (a ta pierwotna pasowala). 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...