Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie Sokół średnio podszedł, ale za to nowy O.S.T.R po pierwszym przesłuchaniu bardzo przyjemny. Generalnie motywem przewodnim jest rozliczenie współczesnego rapu (monotematycznie jak to u Ostrego), a ja jestem prosty chłopak więc zawsze takie coś spropsuję. W Drodze po Szczęście było dla mnie 7/10 z raptem kilkoma kawałkami do których często wracałem, Instrukcję Obsługi Świrów dobrze się słucha w całości - dla mnie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 31.08.2019 o 17:19, lad napisał:

 

Nie wiem dlaczego tego jeszcze nie widziałem, ale pan Krzysztof reżyser ma flow lepsze niż wielu polskich raperów. Powinien wydać płytę, bo brzmi bardzo Probl3mowo :) 

Przeciez Oskar z Problemu to ghost writer tego typa na sto procent. Chociaz po jego cameo w Slepnac od Swiatel mialem bardzo powazne watpliwosci, czy jego rap to nie jest jakas wysublimowana beka ;keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nowa płyta Post Malone'a to kapitalny materiał.

Są trapowe bangery, w tym numery znane z ostatniego Spidermana (Sunflower i Wow), są klimatyczne kawałki, gdzie mieszają się wszelkie gatunki muzyczne, są interesujący goście. No i jest numer z Ozzym Osbournem i Travisem Scottem. Polecam. Dla mnie mocny kandydat do płyty roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ciekawa drama rozpetala sie w polskim srodowisku rapowym:

 

Rafalala, slynna polska transka, wyslala na swoim IG zdjecie ze "znanym raperem" (nizej, NSFW), i po tatuazu na lydce ktos rozpoznal, ze to Belmondo. Oczywiscie wyciekl transfobiczny sciek, a Belmondo przyznal sie, ze rzeczywiscie byl u Rafalali, ale nie w celach seksualnych; koledzy z Mobbyn mu nie dowierzaja i w efekcie zostal wyrzucony ze skladu (ktory sam zalozyl :keke: ) Ciekawe jak to sie dalej potoczy, bo wiadomo ze te srodowiska sa zdecydowanie homofobiczne no i transfobiczne tez.

https://www.cgm.pl/news/gsp-mobbyn-w-formie-jaka-znacie-juz-nie-bedzie-belmondo-wyrzucony-ze-skladu/ 

Spoiler

71869527_2426106774142986_5677839197856071680_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkKKJtD65yIiHXMfJzaW8xB5jMKRUr57typ1-Z2Myr2G79XVBGJOvynsizzVq_XiVMJDs_qDSmzd3n8PD7iMSv8&_nc_ht=scontent-dub4-1.xx&oh=6f6a9af2307c11dfaae07d8a294062c3&oe=5E344812

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Slyszeliscie juz te niemozebna chujnie? Wyglada na to ze jakis nowy hicior, smieszne ze banany uwazaja, ze skoro maja bogatych starych, to sa jakas inteligencja xD

BTW okazuje się, że to synalek Marcina Matczaka, czekam aż jakieś wpolityce wysmaży artykuł typu "TO PARADNE! Broni sędziowskiej kasty, a jego syn ma kolegów nekrofili”

 

 

  • Lubię! 5
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój ziomo - brzmi jak każda wymyślona historia opowiadana na imprezie z ludźmi, którym się chce zaimponować. Wyborne gówno.
Hajd, dziękuję - dzięki tej nutce utwierdzam się, że niegłupią decyzją było zatrzymać się na muzyce poprzednich dekad :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hajd napisał:

Slyszeliscie juz te niemozebna chujnie? Wyglada na to ze jakis nowy hicior, smieszne ze banany uwazaja, ze skoro maja bogatych starych, to sa jakas inteligencja xD

BTW okazuje się, że to synalek Marcina Matczaka, czekam aż jakieś wpolityce wysmaży artykuł typu "TO PARADNE! Broni sędziowskiej kasty, a jego syn ma kolegów nekrofili”

 

 

Moje liceum, duma :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...