Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2018 o 17:12, ajerkoniak napisał:

Ostatnio bardzo jaram się rapsami, zachwyciło mnie Brockhampton, całość RTJ, spodobał ostatni Kendrick i Staples. Bazując na tym, jest ktoś w stanie coś polecić w podobnych klimatach? Najlepiej co by było na Spotify bo słucham głównie w aucie ;)

z tego co jeszcze nie padło

Earl Sweatshirt - Doris

JPEGMAFIA - Veteran

Freddie Gibbs - Pinata/You only live 2wice

Princess Nokia - 1992

Kweku Collins - grey

Jaden Smith - SYRE

 

na spoti nie znajdziesz, ale sprawdzić warto

Joey Bada$$ - 1999

Chance the Rapper - Acid Rap

 

z tych bardziej rnb

wszystko od dvsn

Khalid - American Teen

SiR - November

 

Dodatkowo Gus Dapperton nie wiem do końca do jakiego gatunku go przypisać, ale polecam sprawdzić epki i śledzić to złote dziecko muzyki

 

niektóre odchodzą od tego co podałeś, ale nie wiem baw się

 

jak się coś spodoba bardziej lub mniej to podbij potem na pw to może coś znajdę jeszcze

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kusilo mnie, żeby mu to zaproponować, ale się nie odwazylem :kekeke: . Jednak od kendricka lamara do DG odległość jest dość duża ;)

 

Ale No Love Deep Web w serduszko bardzo <3 (a ich koncert to jedno z moich naj przeżyć ever) 

 

Żeby delikatnie wejść w DG,  to chyba lepiej najpierw odpalić coś Dalek :-k albo cofnąc się do techno animal. No ale to jednak inna bajka niż to, czego szukał ajer :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Kusilo mnie, żeby mu to zaproponować, ale się nie odwazylem :kekeke: . Jednak od kendricka lamara do DG odległość jest dość duża ;)

 

Ale No Love Deep Web w serduszko bardzo <3 (a ich koncert to jedno z moich naj przeżyć ever) 

 

Żeby delikatnie wejść w DG,  to chyba lepiej najpierw odpalić coś Dalek :-k albo cofnąc się do techno animal. No ale to jednak inna bajka niż to, czego szukał ajer :)

no Daleka mieć warto obczajonego, ale nie tylko. Wiele rzeczy spoza hh się przydaje, np. imo Lightning Bolt 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie było mnie tu bardzo dawno, ale wpadłem by to napisać, bo muszę. Od rana katuję TACONAFIDE i to jest naprawdę jeden z najlepszych albumów jakie słyszałem. Chociaż dołączona EP-ka chyba jeszcze bardziej mi siada z powodu świetnych featuringów i odrzutów, które naprawdę trzymają wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, rahim napisał:

Nie było mnie tu bardzo dawno, ale wpadłem by to napisać, bo muszę. Od rana katuję TACONAFIDE i to jest naprawdę jeden z najlepszych albumów jakie słyszałem. Chociaż dołączona EP-ka chyba jeszcze bardziej mi siada z powodu świetnych featuringów i odrzutów, które naprawdę trzymają wysoki poziom.

 

No szkoda tylko że podjebali 1:1 bity  w niektórych numerach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...