Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ryzykowne jest stwierdzenie, że to płyta roku. Ciekawe w jakiej kategorii.

 

Świeżość ? - Niedługo wychodzi nowy dubstepowy Pezet, także ryzykowne stwierdzenie,

 

Teksty ? - Może Mes coś wypuści w tym roku, a po za tym solówka Eldo jest w drodze. Poza tym Pyskaty pracuje nad nowym krążkiem, także może być gruby rok,

ciężko będzie VNM-a tam zmieścić.

 

Najlepszy śpiewający raper ? - Mes zjada Fałenema na starcie.

 

Najlepiej wyprodukowana płyta ? - No tutaj bardzo dobre bity mamy, ciężko będzie pobić, ale nasi producenci naprawdę prezentują dobry poziom, także jestem spokojny o parę dobrych tracków ;)

 

Żeby nie było nie hejtuje VNM-a. Słychać progres, naprawdę solidna produkcja, ale mówić o niej jako o płycie roku już w lutym to żart ;)

Odnośnik do komentarza

Świeżość ? - Niedługo wychodzi nowy dubstepowy Pezet, także ryzykowne stwierdzenie,

 

Jesli dubstepowy Pezet ma jakikolwiek zwiazek ze swiezoscia, to ups... Mowisz o "Co mam powiedziec?", czy o tym pieknym tracku z Fokusem?

 

 

Teksty ? - Może Mes coś wypuści w tym roku, a po za tym solówka Eldo jest w drodze. Poza tym Pyskaty pracuje nad nowym krążkiem, także może być gruby rok,

ciężko będzie VNM-a tam zmieścić.

 

Akurat poruszyles watek tekstow, wiec ciezko odeprzec ten argument wobec takich mistrzow flow jak Eldo czy Pyskaty (aka jedno flow przez pol kariery, chociaz go mega lubie), ale patrzac na VNM-a: chociazby rzadko spotykane w polskim rapie (praktycznie wcale ich nie ma) hashtagi, TECHNIKA (ciekawe dlaczego o tym nie wspomniales...), cala plyta na podwojnych, potrojnych, plynnosc, podspiewywanie (z skutkiem nie idealnym, wiadomo, ze pomimo falszowania, ktore mu sie zdarza: Mes > VNM bezkonkurencyjnie), niektore zwrotki sa tak nawiniete, ze szczeka opada.

 

Najlepszy śpiewający raper ? - Mes zjada Fałenema na starcie.

 

Jak wyzej.

 

Najlepiej wyprodukowana płyta ? - No tutaj bardzo dobre bity mamy, ciężko będzie pobić, ale nasi producenci naprawdę prezentują dobry poziom, także jestem spokojny o parę dobrych tracków ;)

 

Bity sa NAJLEPSZE, SoDrumatic odwalil przepiekna robote, 7inch to samo, dosc delikatny jak na jego standardy bit od Matheo jest piekny, a Drumkidz dal tez same kosy. Nie mozna sie przyczepic do zadnego bitu (z czym na DNB mozna bylo, bardzo). Swietny dobor podkladow.

 

Żeby nie było nie hejtuje VNM-a. Słychać progres, naprawdę solidna produkcja, ale mówić o niej jako o płycie roku już w lutym to żart ;)

 

Ja mowie o plycie roku w lutym, bo tej produkcji moze zagrozic tylko nowy Mes, albo jakies objawienie. Zaden weteran nie zrobi juz niczego na takim poziomie. O, chyba, ze Wlodi solo.

Odnośnik do komentarza

Racja, technicznie nie można nic VNM-owi zarzucić ładnie. Płynie elegancko po bitach i co do tego, że jest w tym przypadku jednym z najlepszych w kraju to się zgodzę, ale czy najlepszym ? Tu bym polemizował. Początek płyty jest bardzo mocny, dobre tracki : "Fan", "Potrzebuje" czy nawet "Dym" powodują, że oczekiwania rosną, ale niestety później z każdym numerem jest gorzej. Z tej późniejszej części płyty na dłużej zatrzymuję się tylko przy kawałku "Zrobią to za mnie" (no i jeszcze może "Nigdy więcej", chociaż wkurwiający refren), w którym można usłyszeć, że fał to naprawdę spoko typ i jara się tym, że w końcu zaistniał w rap grze. Generalnie jak dla mnie to jest dobrym zawodnikiem, ale nie potrafi jeszcze uciągnąć całej płyty. Co prawda u innych też przecież możemy znaleźć zapychacze, ale nie razi to tak jak u Venoma.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Projekt Nasłuch to obok Młodego M. największe zaskoczenie na + poprzedniego roku. Sprawdziłem ze względu na obecność Jimsona i do dzisiaj często lecą numery z tej płyty na rotacji, gorąco polecam.

 

Ps. Sprawdźcie to

numer przeciętny, ale cuty wymiatają.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że prawie same polskie rzeczy macie na tapecie, więc może podzielę się ulubionymi zeszłorocznymi albumami ze świata (kolejność alfabetyczna) ;)

 

ASAP Rocky - LiveLoveA$AP

Kendrick Lamar - Section.80

 

a jeśli chodzi o nadzieję na ten rok, to największe wiążę z

, która w odpowiednich proporcjach łączy bezczelność i sto procent uroku (który nie znika nawet, jak kilkukrotnie z zawadiackim uśmiechem rapuje o tym, że this cunt gettin eaten)
Odnośnik do komentarza

 

Ostry tradycyjnie, Zorak zaskoczył na plus, Haem i Kochan bez rewelacji, ale i bez tragedii. Wychodzi na to, że trzeba będzie sprawdzić ten album.

 

Jest jeszcze jedna świetna informacja

 

Ortega Cartel TBA 2012

Album zawierać będzie troche nowych rzeczy, troche remixów, plus rzeczy wygrzebane z 16Pads Studio, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego...

 

widziałem okładkę od 77cuts i jest to jedna z najlepszych okładek jakie widziałem w życiu (a dużo widziałem).

 

Planowany termin: w sam raz na wakacje

 

http://www.asfalt.pl...9667#post129667

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza

Boże... Killing Skills! Bit pozamiatał. Jeśli chodzi o lirykę to myślę, że Zorak najlepiej, potem O.S.T.R. Haem niech wróci za decki, dobrze zaczął zwrotkę, ale im dalej tym gorzej.

 

Warto wrzucić także:

- Sokół bardzo dobrze technicznie, pokazał że potrafi latać na wielokrotnych. Dobre przesłanie, ale nie ma "tego czegoś". Do tego
- dobrze, ale tematyka bardzo oblatana.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...