Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

 

71 na majku we wspólnym tracku. Buszu dobra robota na bicie, choć widać, że robi na jedno kopyto (motywy z "Czyja jest gra" i "Niesiemy prawdę"). Na majku całość jakoś bez rewelacji. Fatum Crew i Tomal tu nie pasują, rozczarowanie Bleizem, pozostali też się szczególnie nie wyróżniają. Według mnie najlepiej Buszu, choć to zwykłe bragga, oprócz tego nieźle Wice Wersa, Sitek, Człowień i Shot.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Drugi singiel WFD w całkiem innym stylu. Niby nic niezwykłego, ale wciąż trzymają poziom co cieszy, bo solowo ostatnio raczej nie dawali rady. Jak tak dalej pójdzie, to zapewne kupię płytkę.

To wlasnie stary styl WFD, ktory mi bardzo podchodzi plytke na pewno kupie :).

Odnośnik do komentarza

Kilka stron wcześniej ktoś dał linka do singla z płyty Bonson/Matek. Kawałek jakoś zupełnie mi nie podszedł i mało brakowało a przeszedłbym obojętnie wobec całej płytki. Na moje szczęście zachęcony pozytywnymi recenzjami postanowiłem sprawdzić ten album. No i muszę powiedzieć, że nic mnie w tym roku tak nie zaskoczyło. Po prostu nie spodziewałem się takiej bomby od gościa który do niedawna był dla mnie całkowicie anonimowy.

 

Płytka głównie opowiada o chlańsku, ćpaniu i tym jak mu źle, ale jest naprawdę świetna i mimo monotematyczności może znalazłbym ze 2 kawałki które skipuje. Jeśli ktoś tego jeszcze nie słyszał to polecam. Krążek ma dużą szansę na 1 miejsce w tym roku w podziemiu i na pewno w mojej czołówce ogólnie.

Odnośnik do komentarza

Devon możesz sprawdzić poprzednie płyty Bonsona. Wcześniej nagrał z Matkiem "Historię pewnej historii", której to kontynuacją jest "Historia po pewnej historii". Poza tym wydał w zeszłym roku dwie epki "EP Ci w dupę" z Brusem i "Lepiej się witać" z Soulpetem.

Odnośnik do komentarza

Zachęcony ściągnąłem płytę Bonsona i jestem w szoku. Zajebista produkcja, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Najlepsze kawałki według mnie to "Pan Śmieć", "Módl Się Za Nas", "To Nie Ja" z Racą, bardzo dobre też "Żono Moja" (słuchałem na kacu...), "Byliśmy Żołnierzami" z Białasem, "O Mnie Się Nie Martw". Ogólnie słucha się bez skipowania. Ktoś wie czy można ją jeszcze gdzieś kupić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...