Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Z pozdrowieniami dla jmk ;) Najchetniej wycialbym sobie tylko Pezeta, bo reszta...

 

 

 

 

Czuje, ze mamy nowy hit nastolatek ("Powinnas byc ze mna" juz troche sie postarzalo).

Aha, dwie minuty reklam (+ SITA, zblizenie na laptopa HP i inne smaczki) - :rotfl: Chyba obiecali, ze zrobia hit lata, stad tylu sponsorow :D

Dobra, patrze - jedno wielkie spuszczanko (na oficjalnym kanale), chcialem odrobine przyhejcic, a tam cenzura :D Dosc... ;)

 

Ja powiem tak... tak miało być ;)

 

Reklamy - ma się zwrócić za teledysk, który tani nie był, a jak na polskie warunki niezły;) Mi ta piosenka również średnio przypadła do gustu. O wiele lepsze będą na tej płycie kawałki z Eldo czy Jamalem ;)

 

A hit lata - też masz rację, taki mieli zamiar. Trochę zmiana podejścia do tego, po smutnych kawałkach, realiach życia chcą coś 'wyluzowanego'. KrzyHu odchodzi trochę od rapu w stronę reggae. Co zresztą będzie widać na płycie.

A nowy hit nastolatek to będzie jak nagra kawałek z nowym idolem nastek ;) (wiadomo o kogo chodzi, mnie nie jara :D)

Odnośnik do komentarza

co Zeus ma na glowie w tym teledysku? :lol:

 

Mi również ta grzywka się nie podoba, lecz po pierwsze to może być prowokacja, a po drugie i najważniejsze, Zeus zawsze miał inny styl od większości raperów, a skoro ma taki gust, jemu się to podoba, to co nam do tego? Oceniajmy rap...

Odnośnik do komentarza

Z ostatnio przesłuchanych przeze mnie kawałków najbardziej spodobał mi się chyba Patos Miuosha. Co do Zeusa to naprawdę dosyć ciekawy projekt, nie typowy, ale mi się podoba. Dobry tekst i bit, ale czasem miałem wrażenie, że jego głos trochę nie pasuje do tego utworu ;). Za Sokołem nie przepadam i jego "Dentysta" wielkim dziełem nie jest, przynajmniej dla mnie, dałem rady przesłuchać od początku do końca, ale więcej do tej piosenki prawdopodobnie nie wrócę.

Odnośnik do komentarza

spoko, ja bardzo lubie Zeusa i jego rap tylko przyzwyczailem sie do jego innego wygladu :D

 

Z ostatnio przesłuchanych przeze mnie kawałków najbardziej spodobał mi się chyba Patos Miuosha. Co do Zeusa to naprawdę dosyć ciekawy projekt, nie typowy, ale mi się podoba. Dobry tekst i bit, ale czasem miałem wrażenie, że jego głos trochę nie pasuje do tego utworu ;). Za Sokołem nie przepadam i jego "Dentysta" wielkim dziełem nie jest, przynajmniej dla mnie, dałem rady przesłuchać od początku do końca, ale więcej do tej piosenki prawdopodobnie nie wrócę.

 

bedziesz starszy to zrozumiesz :keke:

Odnośnik do komentarza

Sokół udowodnił, że jeszcze się nie skończył. Zajebisty kawałek. Dużo zrobił też świetny bit Drumkidzów, swoją drogą pierwszy raz o tej ekipie słyszę (typy z Niemiec), a sampel z King Crimson - Epitaph.

 

Świetna piosenka King Crimson :) Pewnie też dlatego tak mi się ten kawałek podoba.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=uCS5gJ2kLxk - Sokoł "Dentysta", całkiem niezły kawałek, kapitalny bit.

Dawno nie słyszałem nic tak dobrego od Sokoła :o

 

co Zeus ma na glowie w tym teledysku? :lol:

Nie wiem czy tytuł płyty nie jest przypadkiem "Zeus - jak mogłeś?!", więc fryzura też pewnie ma wywołać odpowiednią reakcję. Fajnie, że ktoś oprócz Tede próbuje robić takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...