Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia, tragedia, tragedia. VNM nie ma ani tekstów, ani flow - jedyne co ma, to plecy u Sokoła. Dość skrajne zdanie, wiem - ale subiektywne, więc mi wolno :]

 

+1

 

To o czym ostatnio mówiłem ;)

 

+2

 

Jak dla mnie to jest "Mr. No Flow", w dodatku jego teksty nie powalają na kolana. W Poslce jedynie Pelson jest bardziej asłuchalny. ;)

 

A co do tego o czym mówił Seju, VNM ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, więc wydanie tej płyty Sokołowi/Prosto się po prostu opłaca, niezależnie na jakim będzie stać poziomie to wielu ludzi kupi ją w ciemno. :P

Odnośnik do komentarza

Przecież typ rzuca takimi punchami, że hoho. A ten o flow to jeden z bardziej trafionych w polskim rapie ;)

 

"Więc przestań już mówić o flow synuś, bo ty nawet acapella byś wypadał z bitu"

"Powiem, jak Ten Typ twój skład to jak rower działa, bo to system oparty na dwóch pedałach"

"Dostałeś wpierdol od Orła, więc nagrywasz z Sokołem"

"Widziałem zdjęcia wyglądasz na nich jak technomanik, pewnie nie widzisz różnicy między Kalwi, a Kweli"

"To jak efekt motyla weź sobie cofnij, za każdym razem gdy pomyślisz, że jesteś dobry"

Odnośnik do komentarza
Przecież typ rzuca takimi punchami, że hoho.

Caly czas mam nadzieje, ze to ironia :keke: Bardzo kiepskie flow, krzykacz, napinacz i w dodatku srednie te punche (z acapella dobre, ale to nie jego, gdzies juz wczesniej slyszalem ten tekst), ale to moja opinia. Jesli juz chciales koniecznie pojechac po VNM-ie, to mogles wrzucic jakis diss Jimsa, bo choc go nie cierpie, mial kilka dobrych tekstow. Orzeu to IMO lama jakich malo (czego sie spodziewac po kolesiu Soboty?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...