Skocz do zawartości

Euro 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sporo osób jedzie po Polsacie równo. A mogli mieć spokój zakodować transmisje i dać tylko na PSE i wtedy psy wieszalibyście na TVP. Polsat aurat jest wzorem dla innych stacji, że jak coś się kupiło to nie trzeba od razu tego zakodować i brać kasę za abonamenty. Pokazują mecze Polaków w siatkę, ręczną, piłkę nożną na otwartm kanale. Dlaczego C+ nie odkoduje jakiegoś meczu albo nsport nie póściło ani razu w zwykłym TVN chociaż jednego meczu w LM. Ale każdy wali w Polsat jakby to była telewizja publiczna. To w studiu źli, komentatorzy do dupy itp.

 

Jasne, filantropi się znaleźli. Dzięki odkodowaniu Euro Polsat trzepie na reklamach znacznie większą kasę niż by to było w przypadku dekoderów. A że komentatorzy do dupy (bełkoczący Kowalczyk) i TWA w studiu, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Oby pierwsza czerwona nie była dla nas blaga.gif

 

Radomski już zakończył karierę reprezentacyjną ;) a tak na poważnie jak Lewandowski będzie tak kosił jak w meczu z Albanią, to może być nieciekawie.

 

Chyba o Sobolewskim miała byc mowa ;)

 

Oczywiście, pomyliło mi się ;P jakiś rozkojarzony jestem ;)

 

Co do meczu Austria - Chorwacja to bardzo żałuję, że gospodarzom Euro nie udało się nic wcisnąć. W drugiej połowie zagrali bardzo ofensywnie, agresywnie i bez kompleksów. Chorwaci natomiast odpuścili zupełnie drugą połówkę i naprawdę wielka szkoda, że ten mecz nie zakończył się remisem. Z naszej perspektywy taki wynik byłby wręcz wymarzony.

Odnośnik do komentarza

Po wystepie Rogera przeciw Danii i Niemcom smiem twierdzic, ze gdyby w ataku zamiast Zurawia gral np. Sikora moglibysmy powalczyc z Niemcami. Wyraznie widac, ze zawodnicy w formie pomagaja druzynie. Smolarek niewidoczny bo nie mial podan. Podolski pokazal, ze jest prawdziwym Polakiem a to, ze gra dla Niemiec to tylko i wylacznie wina PZPN i dzialaczy :x

Odnośnik do komentarza
0:2 z Niemcami.

Niespodzianki nie było. Polska zagrał piaseczek.

Dwa jasne punkty w reprezentacji to Boruc i Roger.

 

Bez przesady. Zagraliśmy lepiej niż np. Chorwacja. Kompromitacji nie było.

 

Ale to Chorwacja wygrała swój mecz :] .

 

Piach byl w defensywie to fakt. Ale nasi swoje sytuacje mieli i przeciwko takim rywalom jak Niemcy niestety trzeba je z zimna krwia wykorzystywac. Porazka porazka ale pare ladnych akcji zrobili. W sumie bardzo dobry mecz.

Odnośnik do komentarza

No i tradycyjne 0-2 na otwarcie. Były momenty i to daje nadzieje, mysle że z Austrią mimo wszystko mamy wielkie szanse wygrać. Jednak gra nasza w obronie to była dziś porażka. Tragedia z ofsajdami, kto tak ustawia defensywe majac czterech piłkarzy postury boksera wagi ciężkiej. W ofensywie były przebłyski, szczególnie na początku pierwszej i drugiej połowie. Tak jeszcze patząc na prace sedziów liniowych, to ten mecz mógłby sie skończyć inaczej bo gol pierwszy dla Niemców według mnie ze spalonego, a bramka Ebiego prawidłowa. Wprowadzenie Piszczka tylko pokazuje jaka nedze mamy na ławce. Wchodzi gość co z wakacji przyjechał.

Krótko o piłkarzach:

Boruc - przy golach bez szans, jedna interwencja mistz

Golański - wielki babol który spłętował jego słabiutka gre

Bąk - słabo, mało zwrotny i zdziwiony że Niemcy sa dwa razy szybsi od niego

Żewłakow - jedyny nasz obrońca który był przyzwoity

Wasilewski - średnio, ale coś tam próbował

Krzynówek - dramat jak on nie jest w formie to nigdy nie wygrywamy

Lewandowski - solidnie tylko za dużo strzelal troche, ale jeden z lepszych dla mnie

Dudka - średnio dużo biegał

Łobodziński - tak jak w lidze z pół godziny świetnie nastepne pół dramat i potrzebna zmiana bo rękawami oddycha

Żurawski - myślę że mógł jeszcze trochę pograć jedna dobra szansa zmarnowana

Smolarek - mało widoczny, ale też mało podań dostawał

Roger - niestety najlepszy z naszych duże ożywienie

Piszczek - nawet nie najgorzej jak na gościa z plaży

Saganowski - walczy jak zawsze, ale walką baki umiejetności nie przeskoczy

Odnośnik do komentarza
Podolski pokazal, ze jest prawdziwym Polakiem a to, ze gra dla Niemiec to tylko i wylacznie wina PZPN i dzialaczy

 

A co PZPN miał mu zapewnić grę w wieku 12 lat w kadrze A, żeby się zgodził grać dla Polski. Mógł grać dla Polaków bo jeszcze nic nie było straconego. Polacy chcieli go powołać ale wtedy miał szansę jechać na Euro 2004 i wybrał Niemcy. Więc już skończcie z tym Polakiem Podolskim.

Odnośnik do komentarza

Czas na nieco kontrowersyjne oceny z mojej strony ;)

Austria:

Macho 5

Prodl 6

Stranzl 7

Pogatetz 6

Saumel 5

Aufhauser 6

Standfest 7

Gercaliu 6

Ivanschitz 7

Harnik 6

Linz 5

Vastic 6

Korkmaz 7

Kienast 5

Chorwacja:

Pletikosa 7

Corluka 6

Prancji 6

R. Kovac 6

Simunic 6

Srna 7

Krancjar 7

N. Kovac 6

Modric 7

Olic 7

Petric 6

Knezevic 5

Vukojevic 4

Budan 5

 

Co do tego meczu - oceniałem całość i sobie notowałem ;) Modric po za karnym kilka udanych dryblingów, ale potem przy obronie wyniku strasznie to wyglądało, nie było widać zawodników z ofensywy w ogóle. Austria zasłużyła na remis, ale o tym wiedzą chyba wszyscy :> zabrakło skutecznego napastnika, Linz niewidoczny, drużynę rozkręcił Korkmaz.

 

 

Niemcy:

Lehmann 7

Jansen 7

Lahm 8

Metersacker 6

Metzelder 7

Fritz 5

Podolski 8

Ballack 7

Frings 7

Klose 7

Gomez 7

Schweinsteiger 8

Kuranyi 5? krótko grał.

Hitzlsperger 6

 

Polska:

Boruc 6

Wasilewski 6

Golański 5

Bąk 5

Żewłakow 6

Lewandowski 7

Dudka 5

Łobodziński 6

Krzynówek 6

Żurawski 5

Smolarek 5

Saganowski 6

Roger 7

Piszczek 6

 

Polska zagrała lepiej niż 2 lata temu, ale wynik tego nie odzwierciedla, a szkoda. Mecz troszkę przyzwoity w naszym wykonaniu, trochę przeciętny, zależy od momentu. Trochę denerwowało mnie to, że po pierwszym golu Niemcy nas cisnęli. Szkoda, szkoda, Smolarek niewidoczny, Żurawski niby jedna okazja, ale kurde mi się nie podobał, jednak powinien wybiec na drugą połowę, nie wiem kogo bym zdjął za Rogera, Dudkę ? To dwie różne pozycje, trochę osłabić siłę defensywną za wcześnie to jednak byłaby zła decyzja. Piszczek z wakacji wbiegł :> całkiem pozytywnie nawet. Boruc ładna interwencja po strzale Ballacka.

Odnośnik do komentarza
Roger - niestety najlepszy z naszych duże ożywienie

 

Dlaczego niestety :| Jeden z lepszych w pełni zasłużenie.

 

 

 

Ktoś tu wspominał o Golańskim... Jak dla mnie gdyby nie kwas, to wcale źle nie zagrał na lewej stronie. Szybki jest, więc go tak nie ruchali. Wyobraźcie sobie tam Wawrzyniaka...

 

Lewandowski też pokazał się z dobrej strony IMO.

 

Żurawski do zmiany. Rozbroił mnie jak pokazywał, żeby mu grać na prawą nogę... Wychodzi nasza wszechstronność.

 

Cóż powiedzieć... Byli lepsi :(

 

EDIT:

 

No i kuźwa bramka dla nas zasłużona :x

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...