Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście obstawiłem hat trick CR @4.25, ale myślę, że stawiający fortunę na Real z dużym handicapem mogą się przejechać. Ok, różnica klas jest gigantyczna, ale żeby handi-4 wyceniać na 2.2.

Myślę za to że niezły jest kurs na karnego w meczu. Wiadomo, co odwala ostatnio Rzeźniczak. 4.0 jeśli w meczu będzie jeden rzut karny.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ale pisanie po zakończeniu meczu ile się wygrało raczej jest bez sensu.

 

Dzisiaj ładnie wygląda kurs na X2 Man City. W bwin 2.55 na remis lub wygraną gości. City co prawda złapało ostatnio zadyszkę, ale Barca też już zdążyła w tym sezonie zaliczyć parę wpadek. Oba zespoły bez osłabień, jedynie Sagna po stronie City. Nie mówię że Barcelona tutaj przegra, ale kurs 1.5 na gospodarzy to chyba żart. Kurs na X2 ma moim zdaniem duże value.

Odnośnik do komentarza

To spotkanie będzie mega smaczkiem, ale uważam, że jak Guardiola nie potrafił sobie poradzić z Barceloną i Realem prowadząc Bayern, tak tym bardziej nie poradzi sobie prowadząc City. Do tego dorzucam Atletico, Bayern i Arsenal z handicapem -1,5 (Bayern na przełamanie u siebie, oprzytomnieni będą po wirusie FIFA, Arsenal świetna passa) i wychodzi całkiem ładny kurs. Na drugim kuponie dużo do wygrania jeśli PSG pokona Basel, ale będę musiał jeszcze obrócić 500 złotych z tego, co nie nastraja optymizmem.

Odnośnik do komentarza

To spotkanie będzie mega smaczkiem, ale uważam, że jak Guardiola nie potrafił sobie poradzić z Barceloną i Realem prowadząc Bayern, tak tym bardziej nie poradzi sobie prowadząc City. Do tego dorzucam Atletico, Bayern i Arsenal z handicapem -1,5 (Bayern na przełamanie u siebie, oprzytomnieni będą po wirusie FIFA, Arsenal świetna passa) i wychodzi całkiem ładny kurs. Na drugim kuponie dużo do wygrania jeśli PSG pokona Basel, ale będę musiał jeszcze obrócić 500 złotych z tego, co nie nastraja optymizmem.

chciałem przysponsorować sobie nowego fma, a wyszło na konsolę z fifą. :D

 

żeby wypłacić resztę muszę jednak obrócić jeszcze 370 złotych po kursie 2,5, ale chyba oleję jutrzejszą ligę europy i skupię się na rozgrywkach krajowych.

 

PS chociaż teraz patrzę, że kurs 2,5 na remis albo zwycięstwo fenerbahce to chyba jakiś żart. :D

 

PS2 poszło Utd-Fenebahce X2 @2,5 (Manchester po Liverpoolu, Liga Europy zdecydowanie nie jest priorytetem, a następne dwa mecze to Chelsea i Carling Cup z City, nie wierzę, że zagra pierwszy zespół, a jak to wyglądało ostatnio pokazał mecz z Feyenoordem) i Feyenoord - Zoria 1 @1,5. do tego drugi kupon Salzburg - Nicea 2 @3,30 (znowu kompletnie nie rozumiem kursu, rewelacja Ligue 1, lider tabeli gra mecz ostatniej szansy w pucharach, w których od dawna go nie było z zespołem ktory od czterech meczów nie potrafi niczego wygrać i ma stratę dziewięciu punktów do lidera ligi austriackiej, value mocno, ale trzeba uważać bo Balotelli kontuzjowany) i na podwyższenie AKO Szachtar - Gent 1 @1,4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...