Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Ljublana - Aluminij 1 2/10 (1-0) +1,42

 

Riga - Spartaks 2dnb 1/10 (1-1)

 

Ruzomberok - Dun. Streda (2-0) 1dnb 3/10 +1,65

 

=+0,8+0,15+1,66+3,07

 

Genk - St.Truiden 1 3/10

 

Banfield - Temperley 1 3/10

 

Fuerza - River Plate Ecuador 1dnb 2/10

 

Odnośnik do komentarza

Pniówek Pawłowice Śląskie - GKS Jastrzębie

 

Wydaje mi się, że warto stawiać 1, X lub 1X w najgorszym wypadku i tak ładny kursik, - 1.74. Jastrzębie nie chcę awansu, szli jak burza i nagle zaczęli przegrywać, ostatnio wprawdzie wygrali, ale zapewne będą "chcieli" zgubić punkty, możliwe, że teraz.

 

A jednak nie ;).

Odnośnik do komentarza

Łęczna - Zagłębie BTS-tak 2/10 (1-3) +1,5

 

Piast - Płock 2dnb 1/10 (4-0) -1

 

Śląsk - Cracovia 1dnb 2/10 (2-0) +1,1

 

Bologna - Juventus handicap azj 2 (-1) 2/10 (1-2)

 

Fenix - Deportivo Moron x 0,5/10 (1-1) +0,95

 

Sevilla B - Cadiz X 0,5/10(3-3) +2

 

Almagro - Instituto X 0,5/10 (2-0) -0,5

 

Partizan - Crvena 1dnb 2/10 (1-0) +1,4

 

Ayacucho - Unidos 1dnb 2/10 (5-3) +1

 

ako 1/10 -1:

Colon - Gimnasia 1dnb(1-2)

El Nacional - Juvenil 1dnb (3-1)

 

+5,45

 

Genk - St.Truiden 1 3/10 (3-0) +1,5

 

Banfield - Temperley 1 3/10 (3-1) +2

 

Fuerza - River Plate Ecuador 1dnb 2/10 -2

 

 

=+0,8+0,15+1,66+3,07+5,45+1,5 =12,63

 

czyli dzień zakończony na dużym plusie :D grajac za 10zł - 1j profit 126zł, a 1j za 100zł 1263, co jak na jeden dzien stanowi całkiem ładny wynik ;)

 

Odnośnik do komentarza

Szanowny Kliencie!

 

Podczas rejestracji swojego konta w naszym serwisie wyraziłeś zgodę na uiszczenie miesięcznej opłaty w kwocie 5 €, jeżeli Twoje konto będzie nieaktywne przez okres 365 dni. Jeżeli Twoje konto pozostanie nieaktywne w 28 dniu tego miesiąca, pobierzemy z niego opłatę.

Możesz ponownie aktywować swoje konto i uniknąć pobrania przez nas tej opłaty. Aby to zrobić zagraj na naszej stronie lub dokonaj wpłaty na swoje konto przed 28 dniem miesiąca.

Informujemy, że Betclic stosuje powyższą opłatę dla wszystkich kont, które są nieaktywne przez ostatnie 365 dni. Oto nasz regulamin:

 

9.8

 

Jakiekolwiek nieaktywne Konto, na którym znajdują się fundusze będzie podlegać kontroli w regularnych odstępach czasu. Betclic będzie starać się powiadomić Użytkownika przy użyciu poczty elektronicznej oraz adresu użytego podczas rejestracji o jakichkolwiek pozostałych na Koncie środkach finansowych. Jeśli Konto pozostanie nieaktywne (tj. brak gry, transakcji, zrealizowanych wpłat lub wypłat) przez okres 12 miesięcy lub dłużej, zostanie ono sklasyfikowane przez nas jako konto „nieaktywne” i z konta będzie pobierana opłata administracyjna w wysokości 5 EUR (lub równoważnej kwocie w GBP, PLN, HUF, CZK, RON, SEK, NOK, BRL lub USD) miesięcznie. Wszystkie opłaty będą widoczne w zakładce „Moje operacje" w dziale „Moje konto". Pobieranie opłat zostanie wstrzymane z chwilą ponownej aktywacji konta, ale opłaty administracyjne już odliczone nie będą zwracane. Klient może reaktywować Konto poprzez dokonywanie jakiegokolwiek zakładu, wpłaty lub wypłaty środków. Klient może w każdej chwili wypłacić środki do których wypłaty jest uprawniony i które są zapisane w ramach Konta.

 

 

Jednocześnie zapewniamy, że jeżeli na Twoim koncie w Betclic znajduje się kwota większa niż 5 €, pobierzemy jedynie wymaganą opłatę, pozostawiając resztę środków. Jeżeli na koncie będzie znajdowała się kwota od 0,01 € do 4,99 €, po pobraniu opłaty stan tego konta będzie wynosił 0,00 €. Jeżeli na Twoim koncie nie ma żadnych środków, opłata nie zostanie pobrana.

Twój obecny stan środków na koncie wynosi 0.30zł.

 

Pozdrawiamy,

Betclic

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Typujecie coś w weekend na KSW i UFC? :) Myślę nad Zawadą i Piechotą m.in.

No i czy ktoś się orientuje dlaczego na Diablo w tym bokserskim turnieju jest taki wysoki kurs? Naprawdę jest aż tak bez szans w starciu z młodym Gasijewem? Mimo wysokiego kursu wierzę w Włodarczyka i chyba jednak parę groszy zainwestuje w jego doświadczenie i wygraną przez werdykt (ok 18.00 kurs byl wczoraj), ewentualnie, że pojedynek odbędzie się w pełnym wymiarze. Nie chce mi się wierzyć, że Gasijew go tak w ringu rozniesie jak wskazuje kurs ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.02.2018 o 17:14, vrc napisał:

Bawi się ktoś jeszcze na giełdzie Betfair? Za drobne gra się fajnie i testy wychodzą obiecująco. Ciekawe jak to wyjdzie w dłuższej perspektywie czasu ?

Ja swego czasu sporo siedziałem na Betfair. Oczywiście rezultaty słabe bo psychika za słaba i za często zamykałem zakłada ze stratą zamiast zaczekać az kurs wróci na swoje miejsce. Problem taki, że Betfair się z Polski wycofał już w zeszłym roku i chyba jedyna mozliwościa gry w Polsce jest VPN. Ja się dowiedziałem o ich wycofaniu jakoś pod koniec zeszłego roku jak postanowiłem się zalogować po dość długim czasie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...