Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

jeśli chodzi o oferty bonusowe to raczej o kant dupy rozbić i w zasadzie nie ma chyba sensu zwracać na to uwagi ze względu na żałość i warunki obrotu ;) z tego co pamiętam znośne były w fortunie przy zakładaniu konta 100%  do wkładu z niskim obrotem, nie wiem jak teraz. Czasem wpłacam na LVBet jeśli mam do wykorzystania bonus (dostaje maila) - 2% od wpłaty i np ze 100 zł jest to 2 - za co stawia się kupon bonusowy i jest bonusowy mnożnik x25 albo x50 w zależności od promocji (wymóg minimum 3 zdarzenia z min kursem 1.25, a przed wypłatą wygranej z bonusu 3x obrót samej wpłaty). W ostatnim czasie oferta etoto trochę się zawęziła, a szkoda, bo mieli fajne kursy. Forbet, totolotek trochę z tyłu, bo nie wiem, czy w jakimkolwiek aspekcie są na poziomie czołówki, czyli moim zdaniem - fortuny, totalbetu, no i może  lvbetu, który ma te cykliczne fajne promocje i azjany (jako jedyny chyba na polskim rynku). Mobilnych aplikacji nie używam ;)

 

a ten niby cudowny cash-out zjebany tak samo o wszystkich ;) skorzystać możesz tylko jeśli ewentualna wygrana przekracza stawkę ;) więc minimalizowanie ryzyka niewielkie, a głównie na wcześniejszym zamykaniu mogą skorzystać bukmacherzy, że nie wypłacą pełnej wygranej ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

@Pulek, poszukałbym też na na facebooku, bo dużo firm ma lepsze bonusy niż te standardowe. Często nie jest to jakoś dużo, ale pewnie dodatkowe 50 pln można zgarnąć. A jeśli nie jesteś graczem, który bawi się stawkami po 1000 zł, to zawsze dwa dodatkowe kupony można postawić z tej sumy.

 

Na szybko coś takiego jest: klik lub klik

 

edit: ok, teraz widzę, że to najprawdopodobniej jest ten sam właściciel :P

Odnośnik do komentarza

no dobra, ale który z tych buków jest najbardziej przyjazny do grania? ja kiedyś pyrkałem w bet-at-home, dopóki było to jeszcze legalne, i bardzo podobał mi się ich układ. co teraz jest najbardziej popularne i znane? no i przyjazna apka na telefon też byłaby plusem :-k 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej popularny jest LVBet, bo ma fame mma ;)

 

Wejdź sobie na kilka i poklikaj. Z info, które kiedyś analizowałem wyglądało to tak: 1. STS; 2. Fortuna; 3. LVBet; 4. Totolotek (z czego Totolotek trochę odstawał, a różnice pomiędzy drugim a trzecim miejscem były nie tak duże jak się może wydawać). Także niespodzianek nie ma, bo pewnie tak się też powszechnie uważa. Pod względem rozwoju dobrze wygląda LvBet, ale oni pewnie trochę oszukują cyferkami przez mma z youtuberami :)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, beeres napisał:

Najbardziej popularny jest LVBet, bo ma fame mma ;)

 

Wejdź sobie na kilka i poklikaj. Z info, które kiedyś analizowałem wyglądało to tak: 1. STS; 2. Fortuna; 3. LVBet; 4. Totolotek (z czego Totolotek trochę odstawał, a różnice pomiędzy drugim a trzecim miejscem były nie tak duże jak się może wydawać). Także niespodzianek nie ma, bo pewnie tak się też powszechnie uważa. Pod względem rozwoju dobrze wygląda LvBet, ale oni pewnie trochę oszukują cyferkami przez mma z youtuberami :)

Fortuna i ich forma wyplat to 100 lat za murzynami

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dobra, muszę przestać spamować Marynię i lajfskor, więc tu się uzewnętrznie ;) 

 

Ten tydzień Ligi Mistrzów sponsorują dwie ikonki: :minigun: ??

 

Wczoraj miał wpaść piękny kupon, ale zostałem wyruchany przez Real, czy właśnie Brugię.

image.thumb.png.5f9df64435829ecc58fd35acf4eeb443.png

 

Totki i Bayern miałem mocne przeczucie remisu 2-2, no i niewiele się pomyliłem :kekeke: Postawiłem nawet na dokładny wynik, ale oczywiście to nie wpadło. Żeby się zabezpieczyć miałem też drugi kupon, bo stwierdziłem, że jak będzie 2-2 i ktoś w 95 min wjebie na 3-2, to się mega wkurwię, więc założyłem, że obydwie drużyny strzelą po minimum dwie bramki i top mnie uratowało.

image.thumb.png.0706af4a9c4ddd2c4756459deb25d80b.png

 

Dzisiaj krótsza taśma, bo tylko 4 spotkania, na pierwszy ogień idzie Napoli i jak to ładnie @jmk ujął - mi kupon spierdoli (chyba faktycznie nie pierwszy raz się na nich przejechałem). Ostatecznie, wszystko inne weszło, więc belgijskie zespoły mnie wyruchały.

image.thumb.png.e1d4317c1a7cbda042c0e2631ef6bae6.png

 

Miałem jeszcze wrzucony drugi kupon, taki miał być dubel na ryzyko i wysoki kurs, ale ostatecznie wybrałem coś, co wydawało mi się bezpieczną opcją, czyli dwójeczki z podpórką. Ostatecznie podpórki nie były w ogóle potrzebne, ale nie mogę narzekać i tak, bo dał mi on dużo spokoju na cały wieczór.

image.thumb.png.bd6b3b230e366cd219b0bbc79a57da32.png

 

Miałem jeszcze jeden kupon na Barcę + że Inter strzeli bramkę oraz na to, że Salzburg nie strzeli nic, ale to jak wiadomo się przejechałem.

 

Po wtopie z Napoli trochę się podkurwiłem i stwierdziłem, że mam mocną wiarę w Chelsea i Liverpool (z perspektywy czasu LOL) i dolałem kasę na konto, żeby jeszcze postawić na nich. Ale bez tego Napoli i Dortmundu, trochę biednie ten kupon wyglądał, więc coś chciałem dorzucić. Ta Barca kusiła najmocniej, ale miałem spore wątpliwości i jak widać słuszne. Jednak pazerność wygrała (i dobrze!) i postawiłem kupon, który trzymał mnie w nerwach do ostatnich sekund każdego meczu, bo wszystkie wygrali jedną bramką.

image.thumb.png.ac7c85b3b5e1041a5bc64cac6fa8f698.png

 

Ostatecznie dzień kończę na plusie, nawet doliczając tę dodatkową wpłatę 200 zł. Wypłacę łączną inwestycję 450 zł jaką do tej pory poczyniłem i dalej bawię się zyskiem.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...