Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Witaj, dziki_ryj!

Co powiesz na darmową nagrodę gotówkową w wysokości od $5 do $10,000? Po prostu zaloguj się i wpisz Star Code gift2016, a otrzymasz od nas losowo przyznaną nagrodę, która od razu trafi na Twoje konto!

Pieniądze są Twoje – bez konieczności wpłaty, warunków czy ograniczeń. Kliknij poniższy przycisk i sprawdź, jak wysoka jest Twoja wygrana.

Odnośnik do komentarza

Witaj, dziki_ryj!

 

Co powiesz na darmową nagrodę gotówkową w wysokości od $5 do $10,000? Po prostu zaloguj się i wpisz Star Code gift2016, a otrzymasz od nas losowo przyznaną nagrodę, która od razu trafi na Twoje konto!

 

Pieniądze są Twoje – bez konieczności wpłaty, warunków czy ograniczeń. Kliknij poniższy przycisk i sprawdź, jak wysoka jest Twoja wygrana.

a to nie z początku roku oferta? :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak wasze typy na Euro?

 

Z ciekawszych zakładów jakie znalazłem:

 

Słowacja awansuje do 1/8 finału: @2.1 Słowacy są trochę lekceważeni, a to przecież mocna ekipa. W eliminacjach potrafili pokonać Hiszpanię i Ukrainę. Dodatkowo wydaje mi się, że Rosja raczej zawiedzie na Euro. Walia też mnie nie przekonuje, Bale, Ramsay, Joe "Walijski Pirlo" Allen i dość przeciętna reszta to nie jest ekipa przed którą Słowacja powinna drżeć. Moim zdaniem duże value w tym zakładzie.

 

Griezmann królem strzelców @10 W obliczu braku Benzemy podstawowym strzelcem Francji będzie Griezmann. Francuzi grają bardzo ofensywnie, strzelają dużo goli, w tym roku 13 w 4 meczach. Griezmann ma za sobą świetny sezon w Atletico i moim zdaniem jego szanse na ten tytuł są duże.

 

Ile punktów w fazie grupowej zdobędzie Albania? 0 punktów @3.85 Dobry kurs, Albańczycy są moim zdaniem najsłabszą drużyną na turnieju i trafili do tego do dosyć mocnej grupy. Nie widzę dużych szans na urwanie punktów nawet Rumunii.

 

Kursy z bwin.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Słowacy tez moga byc czarnym koniem. Wysoko tez imo zajdzie Ukraina. Praktycznie od miesiaca trenuja do Euro.

Co do krola strzelcow tez sie zastanawialem

a) Ktos z Francji, ale cholera wie kto bedzie gral i taczej bramki beda sie rozkladac na zespol

b) CR - zwazyszwy na grupe powinien nastrzelac. Ale CR nigdy nie blyszczal w turniejach kadry

c) Ibra - chyba przez sentyment. Pewnie jego ostatni turniej i nedzie chcial blysnac

d) Muller - chyba moj faworyt. W kazdych rozgrywkach swoje zawsze strzeli

Odnośnik do komentarza

Akurat Albańczycy to w eliminacjach mieli kupę szczęścia, tak naprawdę wystarczyły im 3 wygrane mecze, 2 z beznadziejną Armenią i mega fartowny wyjazdowy z Portugalią. Do tego walkower za Serbię. Nie widzę żadnego progresu w ich jakości. Wiadomo, że nie twierdzę że nie mają szans na punkty w grupie, ale moim zdaniem kurs jest wystarczająco dobry do zagrania.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie widzę żadnego progresu w ich jakości.

 

No właśnie, Ty nie widzisz. Widzą za to inni. Za wygrywanie z beznadziejną Armenią nie dostaje się miejsca w kadrach takich klubów jak m.in. Lazio, Nantes, Napoli, Basel czy Ko

drugi mecz z Armenią dostali na talerzu, obejrzyj skrót:)

 

 

Czy ja gdzieś wygłaszam opinię na temat tego meczu, że mam ją weryfikować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...