Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2008/09


Rekomendowane odpowiedzi

to co mnie uderzyło w 1ym dniu, to to że wiejscy zawodnicy z Lyon mieli szansę zaprezentować PRAWDZIWY gest Garrinchy, czyli wybić piłkę na aut w momencie olbrzymiej szansy na zdobycie bramki (zawodnik Fiorentiny leżał w polu karnym) a zamiast tego skorzystali z tego (dzięki leżącemu nie było spalonego) i wbili brameczkę; brawo chłopaki! mam już pierwszych kandydatów do nagrody Play Ugly im. Vinniego Jonesa...

Odnośnik do komentarza
to co mnie uderzyło w 1ym dniu, to to że wiejscy zawodnicy z Lyon mieli szansę zaprezentować PRAWDZIWY gest Garrinchy, czyli wybić piłkę na aut w momencie olbrzymiej szansy na zdobycie bramki (zawodnik Fiorentiny leżał w polu karnym) a zamiast tego skorzystali z tego (dzięki leżącemu nie było spalonego) i wbili brameczkę; brawo chłopaki! mam już pierwszych kandydatów do nagrody Play Ugly im. Vinniego Jonesa...

A czy przypadkiem przepisy nie zabraniają od jakiegoś czasu gestu Garrinchy?

Odnośnik do komentarza
to co mnie uderzyło w 1ym dniu, to to że wiejscy zawodnicy z Lyon mieli szansę zaprezentować PRAWDZIWY gest Garrinchy, czyli wybić piłkę na aut w momencie olbrzymiej szansy na zdobycie bramki (zawodnik Fiorentiny leżał w polu karnym) a zamiast tego skorzystali z tego (dzięki leżącemu nie było spalonego) i wbili brameczkę; brawo chłopaki! mam już pierwszych kandydatów do nagrody Play Ugly im. Vinniego Jonesa...

A czy przypadkiem przepisy nie zabraniają od jakiegoś czasu gestu Garrinchy?

A czy kiedys w przepisach bylo napisane ze w przypadku gdy zawodnik lezy na boisku nalezy wybic pilke na out? Pytam bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
to co mnie uderzyło w 1ym dniu, to to że wiejscy zawodnicy z Lyon mieli szansę zaprezentować PRAWDZIWY gest Garrinchy, czyli wybić piłkę na aut w momencie olbrzymiej szansy na zdobycie bramki (zawodnik Fiorentiny leżał w polu karnym) a zamiast tego skorzystali z tego (dzięki leżącemu nie było spalonego) i wbili brameczkę; brawo chłopaki! mam już pierwszych kandydatów do nagrody Play Ugly im. Vinniego Jonesa...

A czy przypadkiem przepisy nie zabraniają od jakiegoś czasu gestu Garrinchy?

A czy kiedys w przepisach bylo napisane ze w przypadku gdy zawodnik lezy na boisku nalezy wybic pilke na out? Pytam bo nie wiem.

 

No i kto komu zabroni nie trafić w bramkę :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

pary 1/8 finalu Ligi Mistrzow

 

Chelsea Londyn - Juventus Turyn

Villarreal CF - Panathinaikos Ateny

Sporting Lizbona - Bayern Monachium

Atletico Madryt - FC Porto

Olympique Lyon - FC Barcelona

Real Madryt - Liverpool FC

Arsenal Londyn - AS Roma

Inter Mediolan - Manchester United

 

Moim zdaniem najciekawiej zapowiadaja sie konfrontacje Chelsea i Juventusu, Lyonu i Barcelony, Realu i Liverpoolu oraz Interu i Man Utd. W pozostalych meczach raczej latwo wskazac faworyta do awansu do cwiercfinalu (Villarreal, Bayern, Atletico, Arsenal). Szczegolnie interesujaco bede sie przygladal rywalizacji Realu z Liverpoolem, gdzie naprzeciw siebie stanie dwoch hiszpanskich szkoleniowcow oraz pojedynkowi Lyonu i Barcelony, bo wydaje sie, ze Lyon, choc juz nie tak silny jak jeszcze dwa sezony temu, ma do splacenia stare rachunki z Duma Katalonii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...