Skocz do zawartości

Korona Kielce


Rekomendowane odpowiedzi

Ja doskonale rozumiem Wasze argumenty ale nie po to k***a tyle lat chodzę na Koronę żeby przejść koło tego obojętnie. Głownym sponsorem jest miasto, dodatkowe pieniądze dają Targi, Lewiatan i WiR. Z tego tytułu klub ma ok.2 mln zł rocznie - więc nie za dużo. Sytuacja w klubie jest chora. Zarząd ma w dupie szukanie inwestora, wolą marazm i ciepłe posadki a klub niech niszczeje. Szacunek dla kopaczy że dają kibicom trochę radości.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na czwartkowej sesji radni miasta Kielce nie zgodzili się na przekazanie 3,8 milionów złotych Koronie.

Głosowanie zakończyło się wynikiem - jedenastu przeciw, jedenastu za, a dwóch wstrzymało się.

 

- Jestem trzecią kadencję prezydentem, ale tak szkodliwych radnych nie widziałem. Konsekwencje są oczywiste, mieliśmy Koronę. Niszczy się cały sport w Kielcach, nie tylko Koronę. Teraz możemy powiedzieć zawodnikom tylko tyle, że w czerwcu wezmą pensję i muszą iść w świat. Kielce ich nie chciały - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

- Będziemy szukać innych źródeł finansowania, ale w tak krótkim czasie jest to niemal niemożliwe. Następnym krokiem będzie ogłoszenie upadłości spółki - powiedział prezes klubu Tomasz Chojnowski.

źródło: link

 

trochę nie wesoło robi się w kielcach, trochę mnie to dziwi, 3,8 mln to nie jest jakaś astronomiczna kwota, patrząc na formę kielczan to spokojnie połowę tej kwoty, może nieco ponad połowę mogliby uzyskać ze sprzedaży Sobolewskiego, do tego Golański, kilku młodych wilków i kaska się znajdzie... jednak lepiej ogłosić upadłość i zaczynać od IV ligi

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Był wyjazd do Usa w poszukiwaniu sponsora swojego czasu, skończyło się fiaskiem. Dokładnych kwot nie znam ale z tego co mi wiadomo to np. taki Fart Kielce (siatkówka) jest lepiej poukładany finansowo względem miasta niż sekcja Korony. W Ck jest jedynie Vive, Korona i Targi Kielce. Niczym innym się nie wyróżniamy :) Radni olali Koronę, pomimo tego, że niewiele nam zabrakło do pucharów. Ja tam się pogubiłem kiedy dotarły do mnie słuchy, że nas nie stać na grę w pucharach i trzeba odpuścić ostatnie mecze w lidze. Teraz ten cyrk z brakiem pieniędzy.... Liczę, że sponsor się znajdzie, najlepszy sezon w historii i ogłoszenie upadłości :doh!:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy później...

Paweł Golański podpisał dwuletni kontrakt z ASA Târgu Mureș - wicemistrzem rumuńskiej ekstraklasy.

 

Informację w rumuńskich mediach potwierdził prezes klubu Bogdan Mara. Nowym trenerem tego klubu jest były szkoleniowiec Wisły Kraków Dan Petrescu, a w zeszłym sezonie grał tam János Székely (w przeszłości Korona Kielce).

 

ASA Târgu Mureș zakończył sezon z 68 punktami zdobytymi w 34 meczach, tracąc trzy oczka do mistrza Rumunii - Steauy Bukareszt. Nowy klub Polaka zagra w III rundzie eliminacji Ligi Europy.

ciekawe jak będzie się Golowi układała współpraca z Danem. Dziwi mnie, że Petrescu wrócił do Rumunii, ktoś śledził jego ostatnie poczynania ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...