Skocz do zawartości

Korona Kielce


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tematu ze starego forum: http://forumcm.net/forumcm/index.php?showtopic=236 .

 

___

 

Dzisiaj Korona gra z Be?chatowem. Ostatnie 7 pora?ek z rz?du (licz?c razem z meczami Pucharu Polski oraz Pucharu Ekstraklasy) o czym? ?wiadcz? a Be?chatów w chwili obecnej jest nie do zatrzymania.

Mimo to my?l?, ?e jak Korona da z siebie wszystko i zagra tak jak z Cracovi? no i wreszcie prze?amie niemoc strzeleck? to maj? szans? nawet na wygran?.

Odnośnik do komentarza

Hehe, ja osobiscie nic do niego nie mam bo kilka waznych bramek strzelil ale rzeczywiscie trzeba od niego wymagac wiecej. Z drugiej strony dochodza kontuzje wiec tez troche czasu musi minac zanim zacznie grac naprawde dobrze. Mysle ze powinien zostac.

 

Bardziej mnie martwi jednak kwestia trenera. Kaliszan pewnie nie zostanie ale kto moglby go zastapic nie mam pojecia. Liczylem na Wojciecha Stawowego ale jak zostaje w Arce to raczej juz nieaktualne. Kasperczak tez raczej nie do ruszenia wiec moze Zielinski z Odry. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

No i po pi?knym meczu z Be?chatowem. :) Oczywi?cie nie mog?o mnie tam brakn?? ;) Tak cudownego widowiska nie widzia?em ju? dawno. :D Korona nie do?c, ?e rozegra?a cudowne spotkanie to rozgromi?a lidera 5 do 3. :)

Trzeba powiedzie?, ?e gdyby nie szcz??cie to Kielce mog?y nawet przegra?. Na pocz?tku bramka z rykoszetu - mog?a nie wpa?? gdyby si? nie odbi?a od gracza z GKSu (szczerze mówi?c to nawet nie wiem od kogo si? odbi?a :P ). Potem przyszed? czas na zas?u?ony rzut karny i mamy ju? 2 do jaja. No to si? nazywa szcz??cie. I chyba Korona si? prze?ama?a co udowodnili dalsz? gr?.

Niestety potem dwie bramki dla Be?chatowa. GKS zacz?? cisn?? i wyrówna?. Tu nast?pi?a chwila zw?tpienia - chyba nie tylko u mnie ;).

Potem jak si? potoczy?y sprawy mówi? nie musz? :). Korona wygra?a w pi?knym stylu. Brawa nale?? si? g?ównie Kaczmarkowi, który gra? za trzech no ale on sam dru?yny nie czyni :).

Co? jakby ruszy?o - Kowalczyk zacz?? strzela? - to samo inni gracze. Zupe?nie inny MKS. Do tej pory bali si? odda? strza? na bramk? a tutaj niespodzianka.

Je?li zagraj? podobnie z ?KSem oraz z Górnikiem to 6 punktów b?d? mie? w kieszeni :D.

I gwiazdy wcale nie s? potrzebne. Wywalenie Sasina i Trzeciakiewicza do 2 sk?adu te? pewnie da?o do my?lenia innym graczom.

 

Dla ch?tnych mog? wystawi? fotki z meczu (nie b?d? zamieszcza? gdy nikt ich potem nie b?dzie ?ci?ga?).

I jeszcze pytanie na koniec - nie wie kto? czy uda mi si? dorwa? ten meczyk z neta czy w inny sposób?

Odnośnik do komentarza

Korona w ko?cu przypomina?a dru?yn? z poprzedniej rundy. Walczyli i grali ofensywnie. Ju? w poprzedniej kolejce mo?na by?o zauwa?y?, ?e pi?karzom zale?y na zwyci?stwie ale si? nie uda?o. Utarli nosa Be?chatowowi, który my?la?, ze wyjdzie defensywnie pyknie bramk? i spokojnie wygra. BOT mia? pecha ale jak si? traci 5 bramek to nie mo?na zgoni? tylko na brak szcz??cia.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz na któyrym nie by?em od niepamietnych czasów i nareszcie wygrany. Impreza pomaturalna by?a tego powodem ale mecz iwdze niesamowoty!! No i pi?knie, dobrze ?e zawodnicy pokazalim ?e jednak potraifi?. Je?li niessk?adnie przepraszam jestem nawiany troszku :)

 

KO-RO-NA!!!

Odnośnik do komentarza
Pierwszy mecz na któyrym nie by?em od niepamietnych czasów i nareszcie wygrany. Impreza pomaturalna by?a tego powodem ale mecz iwdze niesamowoty!! No i pi?knie, dobrze ?e zawodnicy pokazalim ?e jednak potraifi?. Je?li niessk?adnie przepraszam jestem nawiany troszku :)

 

KO-RO-NA!!!

Mo?e to oznacza, ?e dobrze dla Korony by by?o by? nie chodzi? na mecze :P:keke: Bardzo dobrze, ?e w ko?cu przerwali z?? pass?, bo jest to zespó? z ogromnym potencja?e i szkoda mi ich by?o, gty tyle meczy przegrywali.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
- Odchodz? z ?KS - twierdzi trener Marek Chojnacki. - Od nowego sezonu b?d? szkoleniowcem Korony Kielce.

 

Pod wodz? 47-letniego Chojnackiego pi?karze ?KS po sze?ciu latach wrócili do ekstraklasy. Jesieni? jego zespó?, który mia? by? przystani? dla pi?karzy zmierzaj?cych na emerytur?, okaza? si? jedn? z najlepszych dru?yn. ?KS pokona? m.in. GKS, Legi? czy Wis?? Kraków. Kiedy zim? zespó? opu?ci?o a? czterech podstawowych pomocników, Chojnacki na znak protestu z?o?y? nawet wymówienie, ale po rozmowie z Danielem Goszczy?skim, w?a?cicielem dru?yny, zmieni? decyzj? i postanowi? zosta?.

 

- Teraz tego ?a?uj?. Ju? wcze?niej mog?em znale?? lepiej zorganizowany klub - mówi. - Z bólem serca rezygnuj?, bo ?KS to mój klub. Mam jednak dosy? ci?g?ych problemów finansowych, które przeszkadzaj? mi w pracy.

 

W przerwie zimowej ?KS by? jedynym klubem ekstraklasy, który nie wyjecha? na zagraniczne zgrupowanie. Wiosn? ?odzianie spisywali si? przeci?tnie i znale?li si? w ?rodku tabeli.

 

Sprawa si? zaczyna wyja?nia?, aczkolwiek wybór dzia?aczy Korony troch? mnie dziwi :-k.

Odnośnik do komentarza

W?a?ciwie to mo?e by? co?. Przypominam, ?e jeszcze kilka kolejek temu ?KS by? wysoko w tabeli.

Lech b?dzie chcia? dzisiaj wygra? - graj? u siebie to mo?e roznios? Legi? (mam nadziej?).

Mo?e nie wszystko stracone :-k . Korona ma nast?pne mecze do?? ?atwe. Szkoda, ?e wyjazdy ale ?KS wspomniany powy?ej i Górnik Zabrze to nie s? rywale silniejsi ni? Be?chatów, który zosta? pokonany przez Kielczan. Je?li z?a passa zosta?a rzeczywiscie przerwana i Korona poka?e tak? pi?k? jak wczoraj u siebie to wygraj? oba te spotkania i mo?e powalcz? o Intertoto.

Odnośnik do komentarza

Wspaniala seria Odry W. utwierdza mnie w przekonaniu ze Jacek Zielinski bylby chyba najlepszym wyborem jesli chodzi o trenera Korony. Chojnacki jakos specjalnie mnie nie przekonuje bo i wynikow jakichs znakomitych nie ma. Teraz Klicki powinien wylozyc troche kasy nie tylko na trenera ale i nowych pilkarzy bo samymi uzupelnieniami skladu daleko nie zajdziemy. Trzeba tez staranniej pozbywac sie zawodnikow bo Kuba Grzegorzewski pokazuje ze w Kielcach za szybko sie go pozbyto.

Odnośnik do komentarza
Pawe? Gola?ski ma strasznego pecha! Ju? po 10 minutach meczu z Be?chatowem, nasz prawy obro?ca biega? z obanda?owan? g?ow?, co by?o nast?pstwem powietrznego starcia z przeciwnikiem. Ale to nie by? koniec nieszcz??? Paw?a. W 65. minucie kolejne ostre wej?cie ba?chatowianina w „Gol?” i tym razem Koroniarz musia? opu?ci? plac gry. Jak si? okaza?o w sobot?, do treningów Gola?ski wróci co najmniej za miesi?c.

Prawy obro?ca Kolportera Korony prosto z meczu pojecha? na badanie USG. Diagnoza nie napawa?a optymizmem, ale trzeba j? by?o potwierdzi? jeszcze w Warszawie... i niestety okaza?a si? prawdziwa. – Podczas meczu zerwa?em mi?sie? pó?b?oniasty prawej nogi i rehabilitacja potrwa co najmniej miesi?c – stwierdzi? wyj?tkowo zasmucony „Golo”. Niestety, dla naszego zawodnika oznacza to tak?e, ?e nie zagra w meczach kadry Leo Beenhakkera z Azerbejd?anem i Armeni?.

 

Zrod?o : korona-kielce.pl

 

K***a, jeszcze tego brakowalo. Najlepszy ale i najbardziej kontuzjogenny pilkarz Korony przez miesiac nie bedzie gral. Oslabienie Korony przed walka o Intertoto i reprezentacji przed meczami z Armenia i Azerbejdzanem.

Odnośnik do komentarza

Akurat mamy ca?kiem dobry koniec rundy. Chodzi mi oczywi?cie o nadchodz?cych rywali, a nie gr? w ostatnim miesi?cu. S?abiute?ki Górnik i dostaj?cy baty od ka?dego kto si? napatoczy ?KS. Trzeba za wszelk? cen? zdoby? 6 punktów i wtedy obejrze? si? co tam u rywali s?ycha?. Sezonu ju? si? nie uratuje, ale Puchar Intertoto to zawsze co?. W ko?cu kiedy? trzeba poczu? smak pucharów i zbiera? do?wiadczenia, bo nie oszukujmy si? je?li b?dziemy trzeci w tabeli to i tak Europy nie zawojujemy.

 

I na Boga nie Chojnacki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...