Skocz do zawartości

Ekstraklasa sezon 2008/2009


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe takiego bajzlu nikt nie ma w Europie. Koniec drugiej ligi, a dalej trzy drużyny maja szanse na baraż, który notabene został przełożony i Jaga będzie musiała dalej trenowac pod ten baraż nie wiedzac pewnie do ostatniego dnia z kim zagra. No chwile obecna szanse na baraż ma Piast, Arka i Znicz :hahaha: Jeśli nikt z ligi nie poleci za korupcje, a fuzji Śląska z Groclinem nie bedzie baraż gra Piast. Jeśli fuzja bedzie baraż gra Arka. Jeśli natomiast bedzie i fuzja i spadek Zaglebia to baraż gra chyba Znicz. W kolejce jest do spadku jeszcze Korona, nie wierze żeby Jagę spuścili za korupcje, a na pewno nie w tym sezonie. Także na chwile dzisiejszą sytuacji jest mnóstwo. Powinnien ktos stworzyć taka rozpiske wariantów kto może grać baraż i w jakim przypadku :D

 

Edit: zapomniałem o licencjach. ŁKS dostaje licencje mimo, że od dwóch lat nic na swoim stadionie nie zrobił, nawet tak banalnej sprawy jak pomalowanie krat ewakuacyjnych. Piast może licencji nie dostać, Znicz i Polonia Bytom ma być niedługo rozpatrywana przy dobrych wiatrach to i do barażu może przystąpić Podbeskidzie, które też by miało kłopoty z licencją. Nastepna w kolejności jest jeszcze ukochana przez Listka Polonia.

Odnośnik do komentarza
Tak z ciekawości, czy pilkarze Jagielloni nie wybrali sie juz w drogę do Gdyni na baraż który miał być rozgrywany jutro?

"Piłkarze Jagiellonii Białystok już byli w Gdyni, gdzie jutro mieli zmierzyć się w pierwszym meczu barażowym o ekstraklasę z Arką Gdynia"

 

Nie tylko sie wybrali w drogę, ale nawet byli już na miejscu.

Odnośnik do komentarza

I pozostaną, do jutra rana.

 

Piłkarzy Jagiellonii decyzja o odwołaniu baraży zastała tuż przed Trójmiastem. Zespół nasz przeprowadzi jednak zaplanowany na dzisiejszy wieczór treningi i jutro z rana wyruszy w drogę powrotną do Białegostoku.

wg. jagiellonia.pl

Odnośnik do komentarza
I teraz Śląsk powinien zostać w drugiej lidze, jeżeli zrezygnował z fuzji. Śmieszy mnie to, że nikt i tak nic im z tego nie zrobi.. zresztą zawsze tak jest... bo to Polska..

dlaczego zostac jak wywalczyl sobie awans zajmujac 2 miejsce? jesli nie bedzie fuzji i nie dostana licencji to wiadomo...ale chyba dostana?

Odnośnik do komentarza
I teraz Śląsk powinien zostać w drugiej lidze, jeżeli zrezygnował z fuzji. Śmieszy mnie to, że nikt i tak nic im z tego nie zrobi.. zresztą zawsze tak jest... bo to Polska..

 

Jakim niby prawem, skoro Śląsk zająl drugie miejsce, które automatycznie daje awans?

Odnośnik do komentarza
Misie namieszały? Namieszał Śląsk i Drzymała. Żenada.

 

Ale to PZPN nie jest w stanie podjąć ostatecznej decyzji w kwestii degradacji umoczonego w korupcję Zagłębia, nic nie robią w sprawie Korony, licencje w lesie - zaniedbania i niedociągnięcia na każdym kroku, a władze teraz myślą, co z tym zrobić... Ale wina jednego drugoligowego klubu i biznesmena z Wielkopolski. :doh!:

Odnośnik do komentarza
Fuzja Śląska z Groclinem jest już przesądzona, ale wrocławianie chcą miejsca w pierwej lidze, które wywalczył na zapleczu ekstraklasy w mijającym sezonie. Po co? Żeby je odsprzedać. "Życie Warszawy" twierdzi, że prowadzi w tej sprawie rozmowy z Polonią Warszawa.

 

We wtorek do PZPN wpłynęło pismo ze Śląska. Wrocławski klub zapowiada, że do 31 maja złoży komplet dokumentów licencyjnych na grę w ekstraklasie.

 

PZPN wywrócenie tabeli tłumaczy faktem, że włodarze klubu z Wrocławia złożyli do piłkarskiej centrali pismo, w którym zapowiadają, że wystąpią o licencję na grę w ekstraklasie. - Jeżeli Śląsk zgłasza się do gry w ekstraklasie, to nasza decyzja może być tylko jedna: zajął drugie miejsce w II lidze i awansował do I ligi - mówi Krzysztof Smulski, członek wydziału gier "Gazecie Wyborczej".

 

Komisja ds. Nagłych przy PZPN, która w sobotę wieczorem ogłosiła, że Piast bezpośrednio awansuje z trzeciego miejsca, a Arka zagra w barażu z Jagiellonią. Tymczasem Wydział Gier zadecydował, że formalnie oba kluby wciąż się nie połączyły, dlatego obowiązują pierwotne zasady awansu.

 

Po co Śląskowi miejsce w ekstraklasie, skoro w przyszłym sezonie ma grać na licencji Dyskobolii? Na sprzedaż - twierdzi "Życie Warszawy". "Potwierdzają się nasze informacje o tym, że wrocławianie chcą dostać miejsce w lidze tylko po to, by natychmiast odsprzedać je innej drużynie. Komu? Z naszych informacji wynika, że przedstawiciele warszawskiej Polonii rozmawiali już z działaczami Śląska na ten temat w ostatnich dniach. - czytamy w "Życiu Warszawy"

 

Ahahahaha, ja już nie mam pojęcia o co chodzi... :D

Odnośnik do komentarza
A kto najpierw usankcjonował "fuzję", ogłaszając, że Piast awansował do E, a potem odkrył nagle, że w dokumentach nie wszystko jest cacy? Śląsk i Drzymała?

A kto te dokumenty przesłał? I kto wreszcie wyskoczył z tym idiotycznym pomysłem fuzji? Ale wiem, że będziesz ich bronił bo Lech też gra na nieswojej licencji i lepiej razem krzyknąć "jebać PZPN" ;)

Ale to PZPN nie jest w stanie podjąć ostatecznej decyzji w kwestii degradacji umoczonego w korupcję Zagłębia, nic nie robią w sprawie Korony, licencje w lesie - zaniedbania i niedociągnięcia na każdym kroku, a władze teraz myślą, co z tym zrobić...

A co ma piernik do wiatraka? :picard: Mowa o sprawie fuzji Śląska i Groclinu a nie spraw przyznawania licencji ŁKSowi czy Polonii Bytom. A tutaj wina leży tylko i wyłącznie po stronie klubu i Drzymały. Skoro przedstawili dokumenty a teraz się nie mogą dogadać to zrobili PZPN w chuja i to nie wina PZPN, że wyraził zgodę na fuzję i zdecydował, że w barażu zagra Arka.

Ale wina jednego drugoligowego klubu i biznesmena z Wielkopolski. :doh!:

Owszem. W tym przypadku jak najbardziej co pokazuje przykład cytowany przez Marko - Śląsk chce się dorobić dodatkowej kasy sprzedając swoje miejsce, przecież to jest skurwysyństwo w biały dzień.

 

Takich dealów powinno się zakazać. Teraz w Ekstraklasie zagra Polonia, która na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej zwyczajnie nie zasłużyła :/

Oczywiście. Nie powinno być fuzji Lecha z Amicą a teraz Śląska z Groclinem. Jeżeli ktoś chce być właścicielem Lecha/Śląska to niech sobie wykupi ten klub od właściciela a nie przenosi klub z Wronek do Poznania, zmienia jego nazwę itd.

Odnośnik do komentarza
A kto te dokumenty przesłał? I kto wreszcie wyskoczył z tym idiotycznym pomysłem fuzji? Ale wiem, że będziesz ich bronił bo Lech też gra na nieswojej licencji i lepiej razem krzyknąć "jebać PZPN

 

Jak zwykle spotkałeś ścianę zanim się rozpędziłeś :roll:

Powiedz kiedy doszło do fuzji Groklinu i Śląska? Więc jakie dokumenty - poza listem intencyjnym zapewne - przesłano do PZPN? To, że jest pomysł, a to że PZPN to usankcjonował bez żadnej podstawy to wina burdelu w PZPN.

I nie wiem co ma do tego licencja Lecha :doh!:

 

Owszem. W tym przypadku jak najbardziej co pokazuje przykład cytowany przez Marko - Śląsk chce się dorobić dodatkowej kasy sprzedając swoje miejsce, przecież to jest skurwysyństwo w biały dzień.

Nom, wp.pl i Życie Warszawy to wyrocznie w sprawach przepisów ligowych, daj pan spokój :rotfl:

 

Oczywiście. Nie powinno być fuzji Lecha z Amicą a teraz Śląska z Groclinem. Jeżeli ktoś chce być właścicielem Lecha/Śląska to niech sobie wykupi ten klub od właściciela a nie przenosi klub z Wronek do Poznania, zmienia jego nazwę itd.

Takie mamy przepisy, jak się nie podoba to pisz petycję do PZPN.

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem - mowa o zamieszaniu, jakie obecnie panuje przy ustalaniu reguł awansu/spadku. Jedna trzecia II ligi ma w tym całym bałaganie szansę awansować, bo nie zostały do końca doprowadzone sprawy z karną degradacją Zagłębia, nie zareagowano na przyznanie się do machlojek w Koronie, odłożono po raz kolejny sprawę licencji Polonii Bytom, i na kilka innych podobnych spraw. Jeżeli twierdzisz, że wszystko to wynika z fuzji Śląska i Groclinu, a w cały tym bałaganie nie ma winy PZPN, no to :roll:

Poza tym daj wreszcie spokój z tą licencją Lecha, bo z faktu, że Cię to boli nie wyniknie zmiana takiego stanu rzeczy.

EDIT: Me who mnie wyprzedził, ale generalnie zgoda...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...