Skocz do zawartości

Ekstraklasa sezon 2008/2009


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że ostatnio odbyła się prezentacja piłki, którą będą grali w Ekstraklasie, proponuję, by jej wygląd delikatnie zmienić. Chodzi o dodanie loga PZPN-u i wszystkich tych instytucji, które kibice piłkarscy w Polsce bardzo szanują. Zabieg taki ma zwiększyć popyt na nowe dzieło Pumy, poziom piłki w naszej lidze oraz skłonić Polaków do uprawiania tego sportu. Przecież każdy będzie chciał kopnąć PZPN i to jak najmocniej :kekeke:

 

A tak na poważnie- Zagłębie i Korona wraca. Niestety. Czyżby to koniec 'karania' klubów? Fakt, że korupcję po 2007 roku teoretycznie będzie można karać, bo nie będzie podlegała przedawnieniu, ale mam mieszane uczucia co do tego, jaki to będzie miało efekt...

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej optuję za pomysłem, żeby cały ten piłkarski światek rozpieprzyć od PZPN-u po okręgowe związki. Wypalić wszystko i budowac na zgliszczach od początku. Niestety to może zrobić tylko rząd. Jak UEFA będzie się rzucać to pokazać im gest Kozakiewicza i tyle.

 

To jest kabaret. Ileż można znieść.

Odnośnik do komentarza
Coraz bardziej optuję za pomysłem, żeby cały ten piłkarski światek rozpieprzyć od PZPN-u po okręgowe związki. Wypalić wszystko i budowac na zgliszczach od początku. Niestety to może zrobić tylko rząd. Jak UEFA będzie się rzucać to pokazać im gest Kozakiewicza i tyle.

 

To jest kabaret. Ileż można znieść.

 

Jest to propozycja warta wziecia pod rozwage.

Odnośnik do komentarza
Jest bardzo nie dobrze co tu dużo gadać... Nowy Pzpn i wszystko może by powrócilo do normy.

Tylko kto jest w stanie to wszystko rozwalić? Pewnie wszyscy są umoczeni :D

 

Nowy PZPN wybierają okręgi, a tam od 15 lat te same nazwiska, tylko zmienione funkcje. Nie da się budować piramidy od wierzchołka.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że wypowiadając się tutaj mamy pełną świadomość tego, iż są to tylko nasze marzenia :kekeke: PZPN-u chyba nic nie ruszy... wariant z wkroczeniem kuratora do PZPN-u i zmianie prezesa jest raczej najbardziej odpowiedni, lecz... nierealny? Jego skutki, patrząc na to, co się dzieje w rządzie, mogłyby być jeszcze gorsze... Putin potrafił to wszystko rozgonić, u nas brak chłopów z jajami :keke:

Odnośnik do komentarza

Jezeli ta cala Nagła Komisja jest ważniejsza od tej z PKOl to powinni utrzymac degradacje dla Zaglebia i Widzewa, żeby zachować jeszcze twarz. Jesli tego nie zrobia to dupa zimna. Wszystko da w łeb.

Jak oni sobie to wszystko wyobrazają?? Umowy sponsorskie, karnety, bilety, składy, kontrakty, wszystko w klubach jest juz dopiete na ostatni guzik, a oni na kilka dni przed inauguracja robia taką szopkę.

 

Wszystkie kluby powinni zbojkotowac inauguracje w takim wypadku.

 

PZPN PZPN j**** j**** PZPN

Odnośnik do komentarza

liczenie na zmiany w PZPN można między bajki włożyć. obok tego, że kilkanaście okręgowych związków narciarstwa klasycznego się rozwiąże i powiedzą, że na kilku zawodników prezentujących poziom światowy nie warto utrzymywać takiej rzeszy działaczy.

 

przecież ta sytuacja nie pojawiła się nagle kilka dni/tygodni temu. liga ruszy, Listkiewicz odtrąbi sukces i znowu zapowie dymisję. wszystko wróci do normy, spokój i sielanka.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans żeby cokolwiek się zmieniło. We wszystkich polskich związkach siędzą ludzie z poprzedniej epoki. To prężnie dzaiałająca sitwa. Powiązania służb specjalnych, biznesmenów i polityków. Kilku zapaleńców z prokuratury próbowało coś zmienić ale widać, że nie ma szans. Nikt nie pozwoli na to żeby to sie rozpadło, zbyt duzo ludzi czerpie z tego korzyści. Skrót CHWDP nabrał nowego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
- Rozmawiałem dzisiaj z trenerami ligowymi. Twierdzili oni, że chcą grać, chcą, żeby liga rozpoczęła się w najbliższy piątek i godzą się z koncepcją powiększenia ekstraklasy do 18 zespołów - powiedział wiceprezes PZPN ds. szkolenia Jerzy Engel w telewizji TVN24.

 

- Najpierw musimy jednak zapoznać się ze stanowiskiem Ekstraklasy SA, żeby wiedzieć, czy oni będą chcieli dwa dodatkowe zespoły na najwyższym szczeblu rozgrywek - mówił Engel.

 

- Inna z możliwości jest taka, że odrzucimy wczorajszą decyzję Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl. To oczywiście mogłoby się wiązać z sankcjami ze strony ministra sportu. Jestem bardzo ciekaw jego stanowiska - zakończył były selekcjoner.

A moze rozgonic Lesnych Dziadkow? :>

Jestem ciekaw, co by w Serie A z takim burdelem zrobili.. :-k

Odnośnik do komentarza
- Rozmawiałem dzisiaj z trenerami ligowymi. Twierdzili oni, że chcą grać, chcą, żeby liga rozpoczęła się w najbliższy piątek i godzą się z koncepcją powiększenia ekstraklasy do 18 zespołów - powiedział wiceprezes PZPN ds. szkolenia Jerzy Engel w telewizji TVN24.

 

- Najpierw musimy jednak zapoznać się ze stanowiskiem Ekstraklasy SA, żeby wiedzieć, czy oni będą chcieli dwa dodatkowe zespoły na najwyższym szczeblu rozgrywek - mówił Engel.

 

- Inna z możliwości jest taka, że odrzucimy wczorajszą decyzję Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl. To oczywiście mogłoby się wiązać z sankcjami ze strony ministra sportu. Jestem bardzo ciekaw jego stanowiska - zakończył były selekcjoner.

A moze rozgonic Lesnych Dziadkow? :>

Jestem ciekaw, co by w Serie A z takim burdelem zrobili.. :-k

 

A ja sądziłęm, ze najwięcej do powiedzenia mają prezesi klubów a nie trenerzy.:-k

Opcja nr 2 jest najlepszym rozwiązaniem dla PZPN gdyż pokaże, że związek to ten dobry co walczy z korupcją a ci pozostali jak PKOL to źli.

Odnośnik do komentarza

Przekładanie kolejki w tym momencie to najgorsza opcja z wszystkich możliwych, jak już pisałem. Niech przełożą mecze drużyn które nie są pewne bytu w lidze, a reszta niech gra. Jaką różnice robi w meczu ŁKS - Śląsk, albo Górnik - Motor fakt że w danej lidze gra zespół X zamiast zespołu Y?

 

Dwie ekipy (Ruch i Śląsk) wynajęły pociągi specjalne, ciekawe czy PZPN wypłąci jakieś odszkodowania, w wypadku gdyby ktoś się o nie upomniał? Odwołanie speca na dzień przed wyjazdem to z tego co wiem dosyć nieciekawe koszta...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...