Skocz do zawartości

Koszulka CM Forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Ok, plan gry jest taki. Firma, z ktora wspoplracowalismy w zeszlym roku, da rade wyprodukowac koszulki zjazdowe i niezjazdowe. Przypominam, ze koszuli sa znakomitej jakosci (po wielu praniach wciaz trzymaja kolor, a nadruk ani na chwile sie nie rozkleja), takze zachecam do zamawiania.

 

Zapytanie ofertowe z mojej strony obejmowalo ok. 10 zjazdowych i ok. 15 niezjazdowych - ufam, ze uda sie nam uzbierac tylu chetnych. Mamy dwa dni na przyslanie logotypow i calej listy chetnych. Cena za zjadowa jak w zeszlym roku - 26 zl. Za niezjazdowa (bez numeru, z logo CMF) 24. Doliczajac czastke na forum i oplate za przesylke, jaka bede musial poniesc, ustalam cene koszulki niezjazdowej na 32 zlote.

 

Plan gry:

1. prosze ktoregos z grafikow o przygotowanie logo zjazdu w wersji wektorowej (jednolity kolor, bez zadnych bardzo drobnych szczegolow) oraz o przygotowanie logo polska.scena.cm w takiej wersji.

2. zapraszam chetnych na PW: okreslamy, jaka koszulka (przypominam, ze z numerami przysluguja tylko zjazdowiczom), ew. numer (decyduje kolejnosc przychodzacych PW), rozmiar (tabela rozmiarow tutaj), kolor koszulki i kolor nadruku (lista tutaj); np. SZk , 7, L, koszulka żółta, nadruk czerwony - 26 zl. Od deklaracji nie ma odwolania, podejmujemy meska decyzje, czy wydajemy te 26/32 zlote. Tych, ktorzy zamowia i nie zaplaca, bede ostro scigal. Ten punkt tyczy sie glownie tych, ktorych nie znam i od ktorych nie mam mozliwosci wycisniecia kasy na zlocie. Tak jak na Allegro - nie chcesz kupic, nie licytuj.

3. otworzylem nowy temat, w ktorym na biezaco bede aktualizowal zamowienia. Jesli nie zbierze sie wymagana ilosc, oczywiscie pomysl upada, tak wiec mobilizujcie sie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ok, jesli ktos ma inne zdanie, niech sie wypowie.

 

I jeszcze przy logo dla niezjazdowiczu postaraj sie dodac link www.forumcm.net - koszulka sluzy promocji forum, adres powinien na niej byc.

 

Gotowe grafiki i liczba zamowien pozwalaja mi stwierdzic, ze na 99% projekt uda sie zrealizowac. Dzieki wszystkim za szybka akcje, przypominam, ze ostateczny termin zgloszen mija jutro. Szczegoly dotyczace wplaty po zamknieciu listy.

Odnośnik do komentarza

Protestuję, nie było logo CMF na koszulkach i prosze aby nie było go także teraz. To nie jest zjazd CMF, tylko zjazd Sceny. Można dać polska.scena.cm ale nie CMF. Rok temu była juz taka dyskusja, że to nie jest zjazd CMF i chciałbym abysmy się tego trzymali.

Odnośnik do komentarza

Niestety, czcionki Sk8tera nie otworzyly sie u nich poprawnie, ale z uwagi na koniecznosc terminowego wykonania zlecenia polozylem na to laske. Dobralismy cos w podobnych klimatach i zlecenie poszlo do realizacji. Koszulki prezentowac sie beda mniej wiecej tak.

 

Zainteresowani dostali ode mnie PW w sprawie rozliczenia - przelalem juz firmie wymagana kwote ze swojego konta, wiec z utesknieniem czekam na wplaty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...