Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

I oficjalnie Ranieri poleciał. Szkoda wielka, ale raczej kolejnego cudu w wykonaniu Włocha nie można się było spodziewać. Dla mnie Fulham w tym sezonie to największe rozczarowanie, bo oczekiwałem od nich dużo więcej w Premier League. Ciekawa bitwa rozegra się pewnie latem o Sessegnona, bo choć nie przypomina tego gościa, co rok temu czarował w Championship, to jednak to chłopak o wielkim potencjale i jestem właściwie pewien, że nie wróci na zaplecze PL wraz z drużyną :-k 

Odnośnik do komentarza

Fulham popełnili dwa błędy. Najpierw w lecie całkowicie przemeblowali skład i było widać, że ekipa nie jest zgrana. Drugi błąd to to, że w zimowym okienku nie podjęli próby zalayania obrony bo to co oni wyprawiaja w defensywie to kryminał. No ale może byli już pogodzenia że spadkiem i nie chcieli wywalac kasy w błoto. 

 

Co do Ryana to trochę się odbił od PL ale to wciąż bardzo młody chłopak. Podoba mi się w nim to, że został w tym Fulham mimo że interesowały się nim mocniejsze zespoły. Mądrze prowadzi karierę i nie zdziwi się jeśli pozostanie w Londynie(o ile Fulham będzie miało ambicje jak np Newcastle aby od razu wrócić do elity). Jeśli nie to niech trafi na dobrego trenera, może Man City? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.05.2019 o 13:16, Lucifer Morningstar napisał:

Kompany opuszcza City. Wielka szkoda zwłaszcza że był to jeden z nielicznych zawodników którzy przyszli przed era tych chorych szejkowych zakupów. 

 

Ale piękne jest to że wraca do Anderlechtu:) 

Przecież przeszedł do City w tym samym okienku co Robinho.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta, już widzę jak on się pali do pracy w Newcastle gdzie Benitez musiał błagać o pindziesiąt groszy co okienko.

 

Chyba, że wierzycie w tych szejków, ale IMO to jest jakaś ściema. Poza tym przez FFP nawet gdyby chcieli obsypać Beniteza albo Mourinho dolanami to i tak nie będą w stanie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Po pierwsze transakcja podobno już została przeprowadzona a po drugie gdy jest się szejkiem to ffp ma się gdzieś(patrz PSG). 

Skąd masz takie informacje?

 

W Anglii są jeszcze wewnętrzne przepisy dotyczące FFP i praktycznie niemożliwy jest teraz takeover w stylu Man City albo Chelsea. Trzeba dużo bardziej kombinować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może niektórzy z was mają mnie za oszołoma, gdy piszę o tym że w angielskiej prasie istnieje zjawisko "anty Everton" i sam czasem też w to nie wierzę, ale jak wytłumaczyć takie coś:

3vh4jP1.jpg

0xgvmM9.jpg

 

Łączony z Tottenhamem = Barcelona star.

Łączony z Evertonem = Barcelona flop.

 

:mellow: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...