Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lad napisał:

Ostatnim razem kiedy Everton zwolnił menedżera, czekali miesiąc po to żeby zatrudnić Allardyce'a.

 

#thedifference


Mam wrażenie, że Wasz zarząd łudził się, że lubiany przecież na Goodison menedżer tymczasowy okaże się nagle zbawicielem EFC. Stąd zwłoka. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Nic dziwnego, że jednym z kandydatów do objęcia Evertonu lub Arsenalu jest Carlo Ancelotti. Wiele wskazuje na to, że Włoch będzie wolał trafić na Emirates Stadium. W takim wypadku klub z Goodison Park po raz kolejny może poprowadzić David Moyes. Brytyjskie media informują także, że The Toffees rozważają zatrudnienie byłego trenera Arsenalu, Unaia Emery’ego.
 

 

 

@lad - która opcja dla Ciebie najciekawsza? Powrót Rudego, czy Unai?

 

@Meler - a jak z twojego punktu widzenia wyglądałoby zatrudnienie Ancelottiego? :-k 

Odnośnik do komentarza

No ale w sumie dlaczego? Nie śledzę twojego historycznie wybitnego klubu ( ? ), ale wydawało mi się, że za czasów Rudego, to jakaś tam chyba namiastka sukcesu była (awans do europejskich pucharów?) :-k czy po prostu był nijaki i cały czas dwunaste miejsce? :-k 

Odnośnik do komentarza

Ja się nie znam na piłce to mi się ciężko wypowiedzieć. Generalnie wolałbym młodego trenera z perspektywami, a nie starego dziada Ancelottiego :) Nie wiem Tuchel, czy inkszy up and coming trener. NIe znam nazwisk, nie wiem kto jest w ogóle możliwy. Starego dziada już mieliśmy :)

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, wojt3k napisał:


I jak wrażenia? Ja trochę się boję, a z drugiej strony dawno w Evertonie nie było trenera który miałby tyle sukcesów w CV.

Ja też się trochę obawiam, ale z drugiej strony jestem podjarany na maksa. Przecież on jako trener zdobył tyle trofeów co Everton w ciągu 140 lat.

 

Profesor futbolu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...