Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Scorpio napisał:

Jakim cudem Juve zgodzilo sie na 28mln elzbietek za Danilo (czyli City jeszcze na nim zarobilo po transferze z Realu :D ), wiedza tylko oni :kekeke: 

Przecież te 28 mln funtów to City dopłaca Juventusowi, a nie na odwrót, to gdzie tu zarobek na Danilo?

W 2017 r. Danilo kosztował 26,5 mln funtów, teraz 28 mln funtów + Danilo = Cancelo.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w ktorym punkcie wywnioskowales, ze Juve doplaca do Danilo. Mamy inne informacje. Wg moich cena transferu to 55,25mln funtow a polowa z tego to Danilo (27,625mln), wiec wg tego zarobilismy na Danilo ponad milion wiecej niz za niego zaplacilismy 2 lata temu Realowi.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Sprytny plan rok temu przedłużać kontrakt na rekordowych warunkach i teraz request składać. Tylko kto go kupi? Arsenal ma już Pepe i chyba starczy, Everton 60-80 baniek nie wyłoży, Spurs pewnie też nie :-k

To przecież nic nowego. Fellaini np. rok przed transferem do United też przedłużał kontrakt.

 

Wiadomo, że cena potworna, ale atak Zaha - Kean - Richarlison zapowiada się niesamowicie. Myślę, że będzie warto.

 

O ile ten transfer dojdzie do skutku oczywiście.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

To przecież nic nowego. Fellaini np. rok przed transferem do United też przedłużał kontrakt.

 

Wiadomo, że cena potworna, ale atak Zaha - Kean - Richarlison zapowiada się niesamowicie. Myślę, że będzie warto.

 

O ile ten transfer dojdzie do skutku oczywiście.

 

No tak, tylko w United był/jest burdel organizacyjny, Palace wydawało się sensowne. Ja tu bardziej krytykuje samego Zahe, bo sobie podbił cenę takim działaniem.

 

Będę w ciężkim szoku jeśli Everton rzuci 70 baniek, zwłaszcza że spodziewałbym się, że Zaha wolałby pójść do TOP6.

5 minut temu, Scorpio napisał:

Nie wiem w ktorym punkcie wywnioskowales, ze Juve doplaca do Danilo. Mamy inne informacje. Wg moich cena transferu to 55,25mln funtow a polowa z tego to Danilo (27,625mln), wiec wg tego zarobilismy na Danilo ponad milion wiecej niz za niego zaplacilismy 2 lata temu Realowi.

 

Romano i Di Marzio obaj twierdzą, że City dopłaca. Nie widziałem artykułów mówiących o innym dealu. Ba, przecież to by nie miało sensu dopłacać za starszego i gorszego obrońcę :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

No tak, tylko w United był/jest burdel organizacyjny, Palace wydawało się sensowne. Ja tu bardziej krytykuje samego Zahe, bo sobie podbił cenę takim działaniem.

 

Będę w ciężkim szoku jeśli Everton rzuci 70 baniek, zwłaszcza że spodziewałbym się, że Zaha wolałby pójść do TOP6.

 

Romano i Di Marzio obaj twierdzą, że City dopłaca. Nie widziałem artykułów mówiących o innym dealu. Ba, przecież to by nie miało sensu dopłacać za starszego i gorszego obrońcę :-k

 

Jesteś pewien, że Zaha miałby pierwszy skład w top6? City nie, Pool nie, Spurs nie, ManU raczej nie, Arsenal nie, Chelsea nie wiem w sumie. 

Everton wydaje się być bezpieczniejszą dla niego opcją.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem BBC donosi, ze Spurs domykają transfer Lo Celso z Betisu. Ciekawa opcja za Eriksena, którego najpewniej utracą. Aczkolwiek jakby Duńczyk się jednak wycofał z chęci odejścia, to będzie niezłe kombo w środku.

No i widzę, ze Spurs chcą tez Sessegnona z Fulham. Imo dobrze by było dla niego jakby transfer doszedł do skutku.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Albo Cię źle rozumiem, albo to Ty nie doczytałeś bo to City ma dopłacić do tej wymiany 28 baniek :>

Zle mnie zrozumiales. Oczywiscie ze City doplaca. Mi tylko chodzi o to, ze polowa tego transferu to Danilo, wiec City jeszcze na nim zarobilo w porownaniu z tym, co wydali 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Feanor napisał:

 

Jesteś pewien, że Zaha miałby pierwszy skład w top6? City nie, Pool nie, Spurs nie, ManU raczej nie, Arsenal nie, Chelsea nie wiem w sumie. 

Everton wydaje się być bezpieczniejszą dla niego opcją.

 

W ogóle go nie widzę w City bo to nie ten poziom i styl gry. Może jako zmiennik w Poolu czy Spurs, w Arsenalu myślę mógłby walczyć, ale tam jest Pepe więc bezsensu. Chelsea nie może go kupić. Cóż, jego ambicją jest sprawdzenie się wyżej, więc musiałby rywalizować tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Koguty kupiły Sessegnona. I to tylko za marne 25 mln. Świetny biznes. Lepszy chyba tylko zrobił Everton kupując Keana. 

Potwierdzono tez transfer Lo Celso. Wyglada na to, ze Levy wyciagnal wnioski i pierwszy raz od chyba trzech lat wzmocnil kadre :-k

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, lad napisał:

Iwobi, jak każdy zawodnik Evertonu, ma u mnie czystą kartę, ale nie jest to transfer, którym mógłbym się jarać.

imo w Arsenalu był bardzo słabo/źle zagospodarowany,a potrafi grać; podobny przypadek do Gnabry'ego ( w sensie - nie umiano wykorzystać potencjału)

 

fajna paczka w Evertonie się robi

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Mam tylko wrażenie, że jak co roku, tylko później to wszystko się nie skleja w całość.

Jak co roku? Od kiedy?

 

Przecież przed Brandsem kupowaliśmy albo złom (Kone, Alcaraz, McGeady), albo kompletnie bez strategii - słynne "dziesiątki" Koemana i Walsha, Sandro z kosmiczną tygodniówką, Bolasie za 30 bań itd.

 

Teraz ma to ręce i nogi zdecydowanie. Silva chciał skrzydłowego "direct and skillfull" i takiego dostał. Im więcej czytam o Iwobim, tym więcej nabieram przekonania, że po latach wreszcie znaleźliśmy następcę Pienaara.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Fenomen napisał:

Podsumowanie transferow w Premiership: https://www.skysports.com/football/news/11661/11780339/how-much-did-premier-league-clubs-spend-on-transfers-in-summer-window

 

Kwoty wydane przez Aston Ville sa co najmniej zastanawiajace :-k Ciekawe czy skoncza jak Fulham :-k

Ale to inna sytuacja, bo Villa głównie kupowała zawodników, którzy grali tam w poprzednim sezonie na wypożyczeniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...