Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie rozumiem ruchu OGS. Chęć prowadzenia drużyny z PL kusząca, nie wątpię, ale właściciel klubu nieogarnięty, zespół raczej będzie unikał, aby nie spaść z ligi i nie liczy się o cokolwiek więcej. Mam wrażenie, że się strasznie wpakował z tym Cardiff.

Odnośnik do komentarza

Nie zarcik tylko moj typ. Podobnie jak 75% Anglikow. Anglia jest slaba w porownaniu do Wloch juz o Urugwaju nie mowiac. Dodatkowo jak znam zycie nie poradza sobie klimatycznie I bedzie po ptokach. Nie maja kim straszyc za bardzo bo pol zawodnikow albo juz sie zestarzala I ma najlepsze lata ze soba, albo drugie pol nie smyra umiejetnosciami kogokolwiek z topowych zawodnikow z chocby z druzyn wymienionych wyzej. Podobny mundial byl 4 lata temu w RPA gdzie Anglicy sie "slizgneli" remisujac z Algieria (w slabym stylu) I USA, a pokonujac Slowenie. W kolejnej rundzie gladko jak pamietamy dostali 4:1 od Niemcow. Ja bym powiedzial, ze przez te 4 lata Anglia raczej zaczela grac slabiej, anizeli lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mamy chyba różne pojęcia gładkości jeśli chodzi o mecz z Niemcami.

Zapewne tak. Dla mnie 4:1 to pojęcie gładkości i szczerze nie obchodzi mnie, że Anglii nie przyznano bramki Lamparda bo prócz niej i bodajże poprzeczki Lamparda i bramki Uptona (?) nic Anglia nie zrobiła ciekawego. Drużynę poznaje się po tym jak potrafi się podnieść, a Anglia w 4 meczach (Algieria, USA, Słowenia i Niemcy) strzeliła mniej bramek, aniżeli ich ostatni przeciwnicy przeciwko nim. Przypominam też, że USA była lepsza niż Anglia w meczu grupowym, oraz że "Lwy Albionu" wraz z Ghaną był jedynymi drużynami, które w grupie strzeliły 2 bramki (Ghana w ostatniej 16stce strzeliła 2 i przeszła USA).

 

Wracając do ligi angielskiej to mówi się, że Vidic może podpisać kontrakt z Barcą/Napoli/Fiorentiną/Interem, a Spurs dokonają wymiany z Juve na linii Lamela - Vucinic. Van Dijk również ma trafić do Arsenalu za 10 (!!) baniek z Celtiku. Kanonierzy również mają chrapkę na wypożyczenie Moraty z Realu, aby zastąpić kontuzjowanego Walcotta.

Odnośnik do komentarza

Mamy już kolejną większą kontuzję. Tym razem na 6 tygodni wypadł Nasri po jakby nie było megabrutalnym ataku Yanga-Mbiwy. Tymczasem Bryan Ruiz już po testach medycznych w PSV i zapewne trafi tam do końca sezonu.

 

Swoją drogą byłem w sobotę na Fulham v Sunderland. Fulham musi pomyśleć coś o transferach bo słabiutko to widzę. Mówiło się o dwójce z West Hamu, mówiło się o Heitindze, ale prócz Parkera, Sidwella to nikt tam nie potrafi trzymać formy. Sanderos miał mecz tak do bani, że Sunderland grał wszystko na niego.

 

PS - wie ktoś dlaczego Sunderland ma tylu niemieckich fanów?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.transfery.info/62725,oficjalnie-laudrup-zwolniony

Dosyć duże zaskoczenie. Swansea może nie imponuje jak sezon czy dwa temu, ale wciąż trzyma poziom. Ciekawią mnie te różnice wizji zespołu, ale zapewne to gadanie i wybujałe, po sukcesie, ego właścicieli. Szkoda, oby następca Laudrupa był na jego albo nawet Rodgersa poziomie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...