Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

po drugie to mógł mimo wszystko trafić chyba do troszkę lepszego klubu eusa_think.gif

 

No tak, to jest jakaś opcja, ale między AV a WHU, wybrałbym AV.

No nie wiem. Jest słabe Derby i Birmingham, które IMO sa murowanymi kandydatami do spadku. A po drugie mimo wszystko, w piłkę w WHU potrafią grać, a przecież nie jest przesądzone, że się pozabijają (choć prawdopodobne). Ale przyznaję, że dokupić Dyera do Bowyera mógł tylko wyjątkowy mistrz D.gif

 

No, dlatego się poprawiłem. Bo w sumie, zwłaszcza Derby to tylko cud może uratować. Jednak taka mieszanka nie łatwych charakterów (Freddie z Mellbergiem też pokazał, że aniołkiem nie jest), słabo zarządzana + ze słabymi wynikami (bo zwłaszcza na początku, przy słabym zgraniu o wyniki będzie ciężko) raczej szybciej wybuchnie, niż zacznie ze sobą współpracować.

 

z WHU to mi głównie Fauberta szkoda.

 

Edit: Jednak, moja specjalizacja to "złe przewidywanie", więc działacze Młotów, po tym jak to napisałem mogą spać spokojnie :>.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem do końca pewien, ale chyba jeszcze pierwsze powołania dostawał jako gracz Ipswich. Ale głowy nie dam. Albo mu charakter wysiadł, albo Sroki psuły talenty: Dyer, Bowyer (chociaż już nie był już młodzieniaszkiem kiedy pojawił się na St. James Park), Jenas (jak dla mnie strasznie się zeszmacił, a zapowiadał się tak obiecująco).

Odnośnik do komentarza

a kto spierdolil Jamesa Milnera :> ? no jak ta wolna zeby jakie Ameobi biegalo ? :/ przeciez to byl taki talent ! w sumie jest bo jest mlodszy od Roo ;) ehhh

 

a Mloty maja traki sklad ze glowa boli :D a obronie Neil, mlody Ferdninand ( kolejny wieczny talent ;) ) Paintsil, Spector ( from da Man Yooo ;) ) Davenport ( z 2 metry ma ;) ) czy tez Upson, w pomocy to juz nazwiska ogromne Ljungberg ( wciaz swietny skrzydlowy ) Parker ( bardzo go lubie, waleczny i nieustepliwy :) ) Etherington ( kolejny niespelniony talent a mowili i pisali ze to bedzie nowe lewe piorko Albionu :keke: ) Boa Morte ( swoje gra ;) ) Noble, Bowyer, Kieron kurde no ustaw tu pierwszysz sklad :D w ataku Ashton, Boby ( co ten kolo robi w 1 lidze :keke: ) i mlody Cole ( kolejny wieczny talent ;) ) wiec skladzik zly nie jest :) utrzymac raczej utrzymaja a przeciez Alan trenerem jest ciekawym :) kiedy trenowal Charlton to wielu widzialo go nawet jako trenera Albionu :)

Odnośnik do komentarza
utrzymac raczej utrzymaja a przeciez Alan trenerem jest ciekawym kiedy trenowal Charlton to wielu widzialo go nawet jako trenera Albionu

Jep. Między innymi ja. I nadal twierdzę, że menedżerem byłby lepszym niż Steve McClaren...

 

A Młoty utrzymać się powinny bez problemu, choć o jakieś specjalnie dobre wyniki może być trudno. Z drugiej strony, nie będzie na pewno nudno. Bellamy, Bowyer i s-ka to materiał wybuchowy. Wciąż mam w pamięci tekst z "Guardiana", gdy Walijczyk trafił na Anfield - "Liverpool's nightclub-girls beware!" :lol:

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że szykuje się poprawa nastrojów w ekipie QPR i wśród jej fanów. Zainteresowanie wykupieniem londyńskiego klubu zgłosił bowiem Flavio Briatore, o czym poinformował media Gianni Palladini, prezes klubu. Sugeruje się, że w pierwszej kolejności Briatore ma pomóc w oddłużeniu QPR (17 mln funtów) i przez 3 lata zainwestować w zespół ok. 100 mln funtów. Celem numer jeden ekipy z Loftus Rd. ma być powrót do ekstraklasy, a sytuację media brytyjskie porównują do tej, kiedy Fulham trafił w ręce Al-Fayeda i po awansie do Premiership stał się niezłym, ligowym średniakiem.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, był moment, że ekipa pod wodzą Colemana szwędała się w okolicach miejsc gwarantujących udział w PUEFA albo chociaż Intertoto, a to całkiem przyzwoity był wynik, jak na nich. Inna sprawa, że czasami bywało lepiej, czasami gorzej, ale przez pewien czas nikt nawet nie brał pod uwagę możliwości spadku z Premiership tej ekipy, bo byli na to za silni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Profesor

West Ham to kurde ma pecha...

 

Pomocnik West Ham United, piłkarz reprezentacji Anglii Kieron Dyer z podejrzeniem złamania nogi został we wtorek odwieziony do szpitala. Do kontuzji Dyera doszło w trakcie meczu z Bristol Rovers w Carling Cup.

28-letni Dyer doznał kontuzji w starciu z Joe Jacobsonem. Mecz został na kilka minut przerwany, piłkarz został karetką odwieziony do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Kuuurde, jakiś zły tydzień jest :|.

 

Nottingham Forest's Carling Cup tie at home to Leicester was abandoned at half-time after Foxes defender Clive Clarke collapsed in the dressing room.

 

Paramedics rushed down the tunnel to attend to the 27-year-old shortly after the half-time whistle.

 

"Clive was very seriously ill," said Leicester chief executive Tim Davies.

 

"He was taken away in an ambulance to hospital. He did offer a few words in the ambulance. Our thoughts and prayers are with Clive and his family."

 

He added: "I would like to say a big thank you to Nottingham Forest for dealing with the matter so fast."

 

BBC Radio 5live reported that Clarke was being treated in the emergency room at the Queen's Medical Centre in Nottingham

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

LEEDS 2-0 HARTLEPOOL (Kandol 18, Beckford 49)

 

!!! jestesmy w kapitalnej formie! mamy juz 0 pkt i teraz zaczynamy marsz do Championship ! kapitalnie gra duet napastnikow :) Tresor i Jamie wymiataja ze ho ho !:) wczoraj pokonalismy jendego z kandydatow do awansu :) njo to teraz idziemy w gore tabeli :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...